Dontodent

Ár:   800 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Kiszerelés:   60 db   Bőrtípus:   Minden

A krémet és az összetevőket feltöltötte: anonymous, Módosítva: 2016. december 19.

Kiszerelés:   60 db
Kategória:   Fog- és szájápolók

A Dontodent antibakteriális pezsgőtabletta tisztítja, fertőtleníti a fogszabályzót. Az aktív oxigén erejének köszönhetően a tisztítás azokon a helyeken is megvalósul, ahová a fogkefe nem ér el. Speciális összetételének köszönhetően nem okoz korróziót a fémrészeken. Az eukaliptusz kellemes szájízt és frissességet kölcsönöz.

Olív

2021. január 22.

Már az újabb csomagolásban vásároltam. Kisfiam kivehető fogszabályzóját szerettem volna egyszerűbben tisztítani. Korábban szódabikarbónát használtam, de elég macerás volt. Nagyon örülök, hogy rátaláltam, hasznos termék. Bátran ajánlom, teljesen tisztává varázsolja a fogszabályzó minden részét és a kellemetlen szagokat is eltávolítja. Mindig van itthon belőle tartalék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 22.

fairynorah

2020. január 10.

Invisalign mellé használom csupán fertőtlenítés gyanánt. Én egy nap 3-4x mosom a síneket, minden egyes evés alkalmával, szóval semmilyen szintű lerakódással nem kell megküzdenie. Érzem, hogy van különbség a sima mosáshoz képest, nekem bejön. Az invisalignhoz kaptam pár sajátmárkás fertőtlenítő kavicsot (jó drágák alapból), szóval ha azokat is teszteltem jövök update-re :)

Up: Na, kipróbáltam a kavicsokat, tragédia 😃 konkrétan hypo szagú lett tőle a fogszabi😬 meg is kellett sikáljam fogkrémmel, hogy legyen gusztusom a számba tenni 😅 így meg főleg nem rossz ez a termék, mert ez még mentolos is

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 10.

Hidratálók: Peg-90

A CosIng besorolása szerint gombaellenes, fertőtlenítő, dezodoráló, emulgeáló összetevő, továbbá felület aktív anyag és hajkondícionáló. Leginkább szájvizekben és fogkrémekben találkozhatunk vele fertőtlenítő szerként.