Dora Natura

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   Hiányzik. Feltöltöm   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsidodi, Módosítva: 2019. július 8.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas minőségű, természetes összetevőkből készült illatmentes popsikrém, mely ideális választás újszülött kortól. Különleges hatóanyag-kombinációjával hidratálja és ellenállóbbá teszi a bőrt, de extrém gyorsasággal szünteti meg a bőrpírt és az irritációt is.  Egyedülálló adagolása megkönnyíti a mindennapos használatot és megakadályozza a baktériumok elszaparodását a krémben.

Dothex

2020. február 14.

Tényleg csodaszer! Egy nagyon makacs pelenkakiutesbol akartunk kijonni egy honaposan (már nedvedzett, konkrétan nem volt rajta bőr, mire kiderult, hogy az összes gyógyszertári kremre allergiás a gyerek...), mikor ezt ajánlották. Nem vicc, két nap alatt helyretette. Azóta is ezt használom, a bőre szép, és nem minden pelenkacserenel kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. február 14.

pamacsgica

2020. január 31.

Születése óta ezt használjuk a baba posikáján, kétszer volt csak piros, amikor más krémet használtam :) Viszont egy-két kenés után ez a krém eltüntette a pirosságot. Úgyhogy abszolút szuper cucc, semmi másra nem fogom lecserélni. Illatmentes, pikkpakk beszívódik, nagyon szép a dizájnja. Most vagyunk 6 hetesek és a 150 ml-es kiszerelés fogyóban, így most rendeltem a 2. adagot. Azt is plusszként említeném, hogy vákuumos a doboz, így higiénikus a használata, viszont negatívum, hogy nem látszik mennyi fogyott el eddig belőle. Csak a dúlyából saccolom. Az ára elég borsos, de a babának csak a legjobbat! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

NinaPierce

2020. január 22.

Kisfiamnak nagyon érzékeny bőre van, így hiába próbáltam rá mindent, valahogy folyton piros volt a popsija. Barátnőm mesélt a Dora Naturáról, és tőle kaptam a termékből is tesztelni. Bevallom őszintén, nem sok reményt fűztem hozzá. De szerencsésen csalódtam, ugyanis 2 krémezés után eltűnt a peluskiütès, és végre nem sírás volt a popsitörlés eredménye. Hónapok óta használjuk, és egyelőre nincs okunk panaszra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

albertinablogg

2020. január 3.

Nagyon szuper popsikrém, ez sokkal jobb, mint a Dora Natura shea vajas popsikrémje, az nem hidratálta eléggé a babám bőrét, ráadasul a popsikáján a pirosodást sem vitte le annyira. Akkor sajnos vagy nem sajnos, de csak a gyógyszertári popsikrém segített. Ezt újra rendeltem, de a shea vajast nem fogom. Az illata is tetszik. Egyetlen hátránya, gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Lilydeux

2019. november 17.

Legszuperebb popsikrém amit valaha próbáltam (pedig van köztük kb. az összes drogériás és egyéb natúr kozmetikum is, sőt saját kevert is)!
Szuper az állaga, a pelusozás igazi felüdülés vele. Csak túl gyorsan elfogy :( :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Viviennn0219

2019. november 13.

Nagyon szeretem, illatmentes és szuper az állaga, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Nagyon szeretem, illatmentes és szuper az állaga, gyorsan beszívódik.

Dormir

2019. október 13.

A levendulás tesójával váltva használom. Ott is írtam, hogy maga a dizájn is nagy szerelem, de a beltartalom itt is csodajó. Ajánlom, ajánlom, és ajánlom!!!!!!
Lágy, fincsi, nincs piros babapopsi.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. október 13.

Lágy, fincsi, nincs piros babapopsi.

kicsidodi

2019. július 6.

Eddig a Dora Natura levendulás popsikrémjét használtuk, azt nagyon szeretem, 2-3 nap alatt nyoma sincs a pelenkakiütésnek. Ezzel a krémmel viszon 2 kenés után elmúlt, kevesebb, mint 1 nap alatt! 10 csillagot is adnék emiatt. :D A levendulásnak sokkal jobb az illata (ez illatmentes), de popsikrémet úgysem az illatért veszek.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 6.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.