Dora Natura

Ár:   2290 Ft   Kategória:   Egyéb
Kiszerelés:   50 ml   Bőrtípus:   Száraz, Normál
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Túlérzékenység

A krémet és az összetevőket feltöltötte: kicsidodi, Módosítva: 2019. július 8.

Kategória:   Egyéb
Bőrtípus:   Száraz, Normál
Bőrprobléma:   Túlérzékenység

Magas minőségű, természetes összetevőkből készült illatmentes popsikrém, mely ideális választás újszülött kortól. Különleges hatóanyag-kombinációjával hidratálja és ellenállóbbá teszi a bőrt, de extrém gyorsasággal szünteti meg a bőrpírt és az irritációt is.  Egyedülálló adagolása megkönnyíti a mindennapos használatot és megakadályozza a baktériumok elszaparodását a krémben.

AsztridS

2021. február 8.

Nagyon kellemes, lágy állagú, könnyen beszívódó, szelíd krém. Szelídsége azonban abban is megmutatkozik sajnos, hogy egy "durvább" (pl. antibiotikum-kúra alatti) kaki okozta pelenkakiütéssel már nem tud mit kezdeni. Arra kb. annyit ért, mint ha vízzel kenegettem volna a kisfiam fenekét, míg egy kevésbé barátságos összetételű krém simán rendbetette. Tehát szerintem kifejezetten csak "békeidőre" való, komolyabb "bevetésen" már nem állja meg a helyét.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. február 8.

boltkoros

2020. december 26.

Kicsit luxus, hogy ilyen áron megveszem és nem működik a pumpás adagolója. Szét kellett szednem a dobozt, hogy ki tudjam szedni a krémet belőle. Nekünk a popsikrém sem vált be. Piros volt a babám popsija, nem előzte meg és nem is hozta rendbe hiába kentem. Biztos, hogy nem veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. december 26.

Pumi

2020. november 11.

Nekunk nem jott be, kiütés es penzkidobas volt.Biztos gyerekfuggo, kinek mi valki be. Talan a pumpa rész jó, és hogy elfér a pelenkazo taskaban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 11.

Petyus

2020. május 29.

A legjobb popsikrem amit valaha hasznaltam!Nagyon jo az allaga, nagyon gyorsan eltunteti a pirossagot. A pumpas kiszerelés pedig még plussz 5 csillagot érdemelne!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. május 29.

Dothex

2020. február 14.

Tényleg csodaszer! Egy nagyon makacs pelenkakiutesbol akartunk kijonni egy honaposan (már nedvedzett, konkrétan nem volt rajta bőr, mire kiderult, hogy az összes gyógyszertári kremre allergiás a gyerek...), mikor ezt ajánlották. Nem vicc, két nap alatt helyretette. Azóta is ezt használom, a bőre szép, és nem minden pelenkacserenel kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 14.

pamacsgica

2020. január 31.

Születése óta ezt használjuk a baba posikáján, kétszer volt csak piros, amikor más krémet használtam :) Viszont egy-két kenés után ez a krém eltüntette a pirosságot. Úgyhogy abszolút szuper cucc, semmi másra nem fogom lecserélni. Illatmentes, pikkpakk beszívódik, nagyon szép a dizájnja. Most vagyunk 6 hetesek és a 150 ml-es kiszerelés fogyóban, így most rendeltem a 2. adagot. Azt is plusszként említeném, hogy vákuumos a doboz, így higiénikus a használata, viszont negatívum, hogy nem látszik mennyi fogyott el eddig belőle. Csak a dúlyából saccolom. Az ára elég borsos, de a babának csak a legjobbat! ;)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 31.

NinaPierce

2020. január 22.

Kisfiamnak nagyon érzékeny bőre van, így hiába próbáltam rá mindent, valahogy folyton piros volt a popsija. Barátnőm mesélt a Dora Naturáról, és tőle kaptam a termékből is tesztelni. Bevallom őszintén, nem sok reményt fűztem hozzá. De szerencsésen csalódtam, ugyanis 2 krémezés után eltűnt a peluskiütès, és végre nem sírás volt a popsitörlés eredménye. Hónapok óta használjuk, és egyelőre nincs okunk panaszra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 22.

albertinablogg

2020. január 3.

Nagyon szuper popsikrém, ez sokkal jobb, mint a Dora Natura shea vajas popsikrémje, az nem hidratálta eléggé a babám bőrét, ráadasul a popsikáján a pirosodást sem vitte le annyira. Akkor sajnos vagy nem sajnos, de csak a gyógyszertári popsikrém segített. Ezt újra rendeltem, de a shea vajast nem fogom. Az illata is tetszik. Egyetlen hátránya, gyorsan fogy.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 3.

Lilydeux

2019. november 17.

Legszuperebb popsikrém amit valaha próbáltam (pedig van köztük kb. az összes drogériás és egyéb natúr kozmetikum is, sőt saját kevert is)!
Szuper az állaga, a pelusozás igazi felüdülés vele. Csak túl gyorsan elfogy :( :)

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 17.

Viviennn0219

2019. november 13.

Nagyon szeretem, illatmentes és szuper az állaga, gyorsan beszívódik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 13.

Nagyon szeretem, illatmentes és szuper az állaga, gyorsan beszívódik.

Antioxidánsok: Tocopherol, Tocopherol, Squalene
Gyulladáscsökkentők: Calendula Officinalis (Pot Marigold) Flower Extract
Hidratálók: Propanediol, Glycerin
Vitaminok: Tocopherol, Panthenol, Tocopherol

Körömvirág olaj. A kozmetikumokban a körömvirág magjának és virágának az olaját egyaránt használják. A CosIng besorolása szerint az előbbi bőrkondícionáló, az utóbbi pedig maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése), illatanyag és bőrkondícionáló. Lásd körömvirág kivonat.