Dorall Collection

Ár:   2000 Ft   Kategória:   Parfümök

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Erika80, Módosítva: 2020. március 24.

Ár:   2000 Ft

Victoria's Secret Love Is Heavenly parfüm utánzat

Erika80

2020. március 26.

Ő beletartozik a számomra legkedveltebb illatkategóriába. Rendkívül finom ötvözete a virágoknak, citrusoknak és gyümölcsöknek. Légiesen finom, mégsem éles és érces. Napsütés, vidámság, tisztaság, kifinomultság, könnyedség, nyugalom, mosoly és egy lenge, világos színű nyári ruha - ezekre asszociálok akaratlanul is amikor megérzem ezt az illatot. Nagyon finom. Biztos az eredeti is gyönyörűséges, ha az utánzata ilyen remek.
Gyümölcsös samponbombaként is jellemezték, de én nagyon szeretem az olyan illatokat is, úgyhogy, nekem kedvemre való! :) Tartósságát (a Victoria's Secret-nek) nem dicsérték, sőt... Úgyhogy ettől a kis utánzattól sem várok el túl sokat. Főként, hogy egy friss illatról van szó. De eddig elégedett vagyok azzal is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. március 26.

Alkoholok: Alcohol Denat.
Illatanyagok: Parfum/Fragrance, Hexyl Cinnamal, Limonene, Benzyl Salicylate, Citronellol, Benzyl Alcohol, Geraniol, Butylphenyl Methylpropional
Színezékek: Orange 4 / CI 15510, Red 33 Lake / CI 17200
Tartósítószerek: Benzyl Alcohol