dōTERRA

Ár:   3900 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   tanácsadók, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Henry82, Módosítva: 2018. december 30.

Lelőhely:   tanácsadók, online
Kategória:   Fog- és szájápolók

Tisztítás és védelem a fogaknak a terápiás minőségű doTERRA® On Guard illóolaj-keverékkel készült fogkrémmel. A fluoridmentes formula segíti a lepedékek lerakódásának csökkentését. Az egyedülálló fahéj és menta ízű, xylitollal készült fogkrém frissíti a leheletet.

Inci19

2020. január 2.

Imádtam az ízét de sajnos lesárgultak a fogaim tőle.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. január 2.

Imádtam az ízét de sajnos lesárgultak a fogaim tőle.

Kencemániás

2019. augusztus 5.

Ez a fogkrém nagyon meglepett! Elég sűrűn, évente 3-szor járok fogorvoshoz, mert nagyon fogköves a fogam.
Nekem fel sem tűnt, de fél év után mentem csak egy apró tömésem miatt, ami kilazult, de fogkövem egy kicsi sem volt.
Az íze kellemes és mintha fehérebbek is lennének a fogaim.... Nekem tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 5.

Az íze kellemes és mintha fehérebbek is lennének a fogaim.... Nekem tetszik.

Doribako93

2019. január 28.

Szuperül frissíti a lehelletet!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 28.

Szuperül frissíti a lehelletet!

Hidratálók: Glycerin, Xylitol

A hidroxilapatit (HAP) egy ásványféle, melyet csiszoló, tömegnövelő, emulzió stabilizáló anyagként használnak a kozmetikumokban. E szerint a tanulmány szerint fogrémekben és egyéb szájápolási termékekben használva használva a hidroxilapatit remineralizálja a fogzománcot és lezárja a dentin csatornákat.

Fahéjlevél olaj:  A fahéjolaj sűrű, színtelen olaj, melynek jellegzetes fanyar, csípős, édes illata van.
A fahéjnak többek között étvágyserkentő, emésztést javító hatása van. Elsősorban emésztési problémák, bélférgek, bőrbetegségek és szívelégtelenség esetén ajánlott. A fahéj a bőrre kenve gyulladásgyökkentő, gombaölő és antibakteriális és javítja a bőr vérellátását, keringés fokozó. Gyakran használt összetevő a narancsbőr elleni készítményekben. Érzékeny bőr esetén a fahéj bőrpírt okozhat

Bőrre kenve erőteljes csípő érzést tapasztalható, felmelegíti a bőrt és fokozza a vérellátást. A fahéj előnyös tulajdonságai mellett potenciális bőrriritáló, érzékeny bőrűeknek kerülendő összetevő.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.