Estée Lauder

Ár:   5200 Ft   Kategória:   Sminkek szemre
Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rakkoktel, Módosítva: 2015. október 17.

Lelőhely:   Estée Lauder szaküzlet, parfümériák

fdorottya

2018. május 7.

Nagy csalódás volt számomra is ez a termék. Nagyon bíztam benne, hogy lerobbanthatatlan lesz. De ahogy az előttem szólók is írták nekem is elkezd a redőkben összegyűlni egy kupacra a festék. Nagyon szépen kiemeli a színeket, könnyű felvinni is, sminkelni is nagyon szépen lehet rá. De ennyi pénzért maradjon nekem ott egész nap ahol kell. Nem újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 7.

Fiorentina

Korcsoport: >54
2017. augusztus 28.

Hát nem ez lesz az EL sikerterméke a KM-en, és én is csak ezt erősíthetem. Nem véletlen talán az sem, hogy kevés róla a vélemény.
Emlékszem, hogy 2010 tájékán vettem először, és az nem ma volt. Azt hittem, hogy már meg is szűnt, de látom, hogy webáruházban ugyanebben a formában még ma is kapható.
... De az is ehet, hogy mi kevésbé elégedett véleményezők valamit rosszul csinálunk???

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2017. augusztus 28.

marliz

2017. február 8.

Nekem az állagával nincs problémám, szépen egyenletesen fel tudom vinni, és úgy is marad egész nap. Nagyjából egy jó fél nap után kezd a szemhéjfesték mellette nagyon lassan, fokozatosan a redőkben összegyűlni, de nem annyira vészes a helyzet a nap végére sem. Egyébként eléggé zsírosodásra hajlamos a szemhéjam. Sok más szemhéjalapozóhoz képest nem rossz, de amit állít, hogy 15 órán át helyén marad a festék mellette, nálam nem működik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 8.

annush

2013. március 28.

Csatlakoznék azokhoz akik a csomósodást kritizálták, nekem is ez a legnagyobb problémám vele. Én is próbálkoztam ezzel-azzal hogy megoldjam de nonszensz egy ilyen árfekvésű terméknél hogy ezen kelljen agyalni ahelyett hogy tökéletes lenne...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

jibjab

2013. március 28.

Nekem összecsomósodott, hamar beleült a ráncokba és nem terül rajta könnyedén a szemfesték és még jobban összecsomósodott és beleült a ráncokba. Megvettem, de kuka lett belőle, mert annyira nem tudtam megbarátkozni vele, pedig sokáig próbálkoztam vele, mert egy ilyen árkategóriájú terméket nem könnyű szívvel dob ki az ember, de rengeteg próbálkozás és szemfesték párosítással sem találtam olyat, ami működött volna. Sokkal olcsóbb termékek sokkal jobban teljesítettek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2013. március 28.

zsuzsanna.kurdy

2013. február 2.

Nekem tökéletesen bevált, pedig igen olajos a szemhéjam, minden képen újra fogom vásárolni majd ha elfogy. 10 órát simán kibír a csillám is :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 2.

szambi

2013. január 23.

Hát ez tényleg nem sokat ér.

Nagyon hamar redőződik a szemhéjamon, főleg ha sokat viszek fel. Viszont ha nagyon vékonyan viszem fel, akkor meg nem ér megint csak semmit. Jobb napokon amikor sikerül eltalálnom a mennyiséget, vagy én nem is tudom... akkor egész jól bírja vele a szemfesték, de ez igen ritka.

Az állaga nagyon tetszik.

Mást nem igazán tudok elmondani róla.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. január 23.

Hát ez tényleg nem sokat ér.

Az állaga nagyon tetszik.

Mást nem igazán tudok elmondani róla.

réka

2011. május 6.

Hát,borzasztó csalódott vagyok!Nagyon drága volt (4700 Ft a Müllerben) és nekem nem jó.Érdekes módon a bal szememen kb 1 órát kibír,de a jobb szemen öt perc múlva már a redőbe rendeződik a 2helyén maradó " alapozó.Nem kell valakinek?
Némi próbálkozás után kiderült,ha kenek alá hidratálót,a tetejére porpúdert és utána az éppen aktuális szemhéjpúdert,akkor működik.De kellő alápúderezés esetén a szemhéj alapozó nélkül sem ült be a ráncokba a festék -vagyis minek is az alapozó?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 6.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Ez egy nagyon új kozmetikai összetevő a piacon, ezért még nem nagyon hozzáférhető róla információ. Kozmetikumokban antisztatikus (elektromos töltődést megakadályozó) komponensnek használják, ezen kívül emoillent és bőrápoló tulajdonságú.

Kaolin 0 0

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Sminkekben gyakran használt lilás, rózsaszínes színű színpigment.

Élénk kék színű, sminkekben használt pigment.

Mesterséges kék, zöld, piros, lila és rózsaszín pigmentek. További infó itt.