Douglas

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amyesther, Módosítva: 2013. június 3.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolók
Bőrprobléma:   Egyenetlen bőrfelszín

A karcsúsító narancsőr elleni krém elősegíti a bőr feszessé válását. Innovatív szerkezetének köszönhetően ez a bársonyosan finom krém fokozza a bőrkeringést, és elősegíti a zsírégetést. Az escin, teofillin és metil nikotinát kiegészülve a  koffeinnel egy egyedülálló, aktív komplexumot képeznek. Használat után szinte azonnal jelentkezik a hatása: a fokozott keringésnek köszönhetően a bőr felmelegszik, ideiglenesen bőrpír keletkezhet. Használat után csökken a narancsbőr, a bőr feszesebbnek és tonizáltnak hat.

Kiszerelés: 300 ml

amyesther

2013. május 27.

''A karcsúsító narancsőr elleni krém elősegíti a bőr feszessé válását. Innovatív szerkezetének köszönhetően ez a bársonyosan finom krém fokozza a bőrkeringést és elősegíti a zsírégetést. Használat után szinte azonnal jelentkezik a hatása: a fokozott keringésnek köszönhetően a bőr felmelegszik, enyhe bőrpír keletkezhet...'' HAHAHA.
A sztori úgy kezdődött, hogy egy Johanna testradírért mentem a Douglasba, másért nem is igazán szoktam, mert inkább Rossamann-os/DM-es vagyok, de aztán megláttam, hogy akcióban van ez a krém és nem tudtam ott hagyni. (Mondjuk 6000 Ft-ot biztos nem adtam volna érte.) Szóval jött haza velem, és már aznap este fürdés után ki is probáltam rögtön. Böhöm nagy dobozba van, 300 ml, de nagyon-nagyon soknak tűnik, minimum 500 ml-nek és fogásra nagyon nehéz is, de legalább nem spórolták ki belőle az anyagot, aminek amúgy szúnyogriasztó szaga van, teljesen komolyan mondom!! Szóval emiatt és mert nagyon sűrű, csak egy egészen keveset oszlattam el a problémásabb területeken (has, fenék, belsőcomb). Éreztem, hogy a felkenés utáni pár percben bizsereg a bőröm, egy picit csíp is. Mondom: Oké, ez tök ismerős, meg se lepődtem, mert már a boltban olvastam az INCI-t: escin, teofillin, metil nikotinát, koffeine... Plusz Eveline Cosmetics Thermo géljét is használtam, az szinte ugyanez a kategória. Boldog vagyok, hogy legalább nem dobtam ki a pénzemet az ablakon, mert érzem, ahogy dolgozik a cucc. Egy kis pírre tényleg számítottam, kb olyanra, mint amikor futás után kipirul a bőr, piros pozsgás, de negyed óra múlva lemegy. A dolgot nem akarom részletezni, mert azóta is állati kínosan érzem azóta magam, de hát... fürdés után nem az alvás következett, így nevezetesen a pasim vette észre először a lábam állapotát és megkérdezte, hogy megint mi a francot ettem össze. Erre válaszolok egy oktávval emelkedett hangon: Éééén? Semmit! De miért? Merthogy a lábam gyakorlatilag lángokban állt, mindenütt tűzvörös volt, utoljára kb akkor néztem így ki, mikor egyszer testradírozás után 15 perces szoláriumban voltam vagy amikor kiújult a pikkelysömör nevű bőrbetegségem. Három kerek óra volt, amíg elkezdett egyáltalán halványodni!! Másnap viszont már alaposan vizslattam a bekent felületet, nagyon puha, sima, egyenletes, feszes, szép volt és olyan ''tiszta'' vagy nem is tudom... Ez volt két hete, azóta használom és a narancsbőr már csak úgy látszik néhány helyen, ha csak összecsípem a bőrt, viszont nem tudom, hogy mi lenne ha egy kicsit többet kennék esténként.... De lehet nem is akarom tudni, inkább nem kísérletezek. :D (Reggelente azért használok aloe gélt is, biztos, ami tuti.) :)
Összességében, hatásra nagyon bevált, de azért mindenki legyen vele nagyon-nagyon óvatos! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. május 27.

Antioxidánsok: Capsicum Annuum Fruit Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak