Douglas

Ár:   2490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: Aimet, az összetevőket feltöltötte: agneza, Módosítva: 2016. október 5.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

• Finoman tisztít, frissít, energizál, hidratál
  • A makadámdióolaj nyugtatja a bőrt és elősegíti a megújulási folyamatot.
  • A monoi olaj puhává és selymessé varázsolja a bőrt. Trópusi egzotikus illattal.

nyuszita

2019. augusztus 1.

Nem rossz a termék, nem szárította a bőrömet, csak ár-érték arányban nekem nem éri meg. Az illata finom, de gyorsan elfogyott és nem olcsó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Stenico

2019. március 12.

A termekleiras minden szava igaz. Mennyei.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 12.

A termekleiras minden szava igaz. Mennyei.

3tara2

2017. április 16.

Imádtam használni! Elmondhatatlanul finom illatú, rendkívül kiadós, mintha soha nem akart volna elfogyni. Öröm volt vele tusolni, jól indult vele a napom.
Fontos elmondanom, hogy egyáltalán nem szárította a bőröm! A testvaját is használtam. Arról is csak maximálisan tudok nyilatkozni!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. április 16.

Cukiduda

2016. szeptember 8.

Korán keléshez csakis ezt a tusit használom. Azonnal felébreszt és jó kedvre derít az illata :) Nagyon jó habot képez, öröm vele tisztálkodni. A testápolóját is meg akarom vásárolni, hogy minél tovább kitartson az illata. A barátom is lenyúlja néha :))

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 8.

agneza

(!)
2016. június 16.

Nagyon tetszik a gazdag hab állaga, az illata pedig mennyei. Fontolgatom, hogy beszerzek ebből a termékcsaládból még pár dolgot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 16.

Bringa11

2016. április 25.

Nagyon jó az illata és a hab állag is tetszik,viszont szerintem semmivel nem tud többet mint egy "normál tusfürdő". Ajándékba kaptam,aminek nagyon örültem de magamnak biztosan nem venném meg mert kb 2 hétig tartott és ahhoz azért elég drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 25.

citylight900

2016. február 27.

Wáo. Imádok vele fürdeni, nagyon különleges ez a kis fürdőhab. Csak kivételes alkalmakkor használom, mikor valami extra kényeztetésre vágyom. ;) Nagyon finom az illata, akárhányszor a kezembe akad mindig megszagolgatom. Én is és a párom is imádjuk :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 27.

NovakneViki

2016. február 25.

Szintén a Douglas boxban jutottam hozzá ehhez a habhoz. Nekem az illata túl ananászos. Minden napos használat mellett nálunk két hét alatt fogyott el. A hab miatt sokkal gyengédebb a bőrhöz mint egy átlagos tusfürdő. Az eredeti árát két hétnyi használatra sokallom, de ha jól tudom most még akciós szóval lehet kipróbálom valamelyik másik változatot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 25.

erika81

2016. február 17.

Nagyon tetszik! :)
Furcsa, mert ez egy zselé, ami kemény habbá változik. A fiamnak annyira bejött, hogy ki is sajátította magának! :)
Az illata mennyei, sokáig érezhető. Az ára miatt luxusnak tartom, mert elég gyorsan fogy, de egy próbát mindenképpen megér!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 17.

Nagyon tetszik! :)

Missglamorazzi

2016. február 7.

Igazi nyárias illat, használat közben alig várom a jobb időt. Nekem valahogy nagyon érdekes ez a habos állag, jó érzés használni, és az illata is sokáig megmarad. A Douglas-es dobozban van benne egy egész nagy kiszerelés, magamtól lehet nem vettem volna meg. De így, hogy kipróbálhattam, szerintem több dolgot is megpróbálok majd ezekből a Douglas saját márkás termékekből, mert nagyon jónak tűnnek. Ez a hab pedig feldobja tényleg a reggeli tusolást :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 7.

Antioxidánsok: Tocopherol
Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1