Best of Beauty 2019

Douglas

Ár:   1490 Ft és 2490 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml   Bőrtípus:   Minden
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: NovakneViki, Módosítva: 2017. február 23.

Ár:   1490 Ft és 2490 Ft
Kiszerelés:   75 ml és 200 ml
Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Tusfürdők

Energizáló Tusfürdő hab, amely egyedülálló tusoló élményt nyújt, és elrepít az Amazonasi esőerdő szívébe. Mialatt a Maracuja olaj kisimítja és puhítja a bőrt, az energizáló illat erőt ad és tonizál. A gélből habbá váló formula egyedülálló élmény nyújt.

Bridddzs

2018. március 23.

Szintén ajándékba kaptam Parndorfban. Isteni illata van, mint a narancssárgának. Ha nem lenne ilyen drága, akkor még meg is venném, mert a tusolás tényleg egy spa élmény vele. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 23.

Hencida

2017. december 23.

Ajándékba adták, nekem bejött. Szeretem az illatát, teszi a dolgát.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. december 23.

Ajándékba adták, nekem bejött. Szeretem az illatát, teszi a dolgát.

Merengo95

2017. november 11.

Ajándékba adták MasterCard fizetés miatt. Az illata tetszett, kicsit tényleg férfias. Valamennyire habzik,de azért annyira nem voltam elájulva tőle. A bőrömet nem szárította ki,de az illata semennyire nem maradt meg.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 11.

NovakneViki

2017. február 15.

A Douglas Valentin napi akciójának keretein belül ruháztam be a 75 ml-es kiszerelésű flakonra. Az illata erőteljes, maszkulin, akár férfiak is használhatják. Adagoláskor először gél képződik és abból alakul ki a hab, emiatt kevés is elég belőle. A régebbi douglas-es tusolóhabok viszonylag hamar kifogytak, kíváncsi vagyok, hogy ezzel az új géles formulával mikor fog kiürülni, amikor ez megtörténik, akkor frissítek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 15.

Hidratálók: Glycerin, Sorbitol

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.

Sorbitol h 1 1