Douglas

Ár:   4300 Ft   Kategória:   Testápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sziporka88, Módosítva: 2020. december 15.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Testápolók

"Azonnali relaxáló, revitalizáló és hidratáló hatással kényezteti bőrödet. Összetevőinek köszöhetően gyorsan felszívódik. A citrom és jázminvirág illata eszünkbe juttatja a nyár illatát, a napsütés és frissesség ellenállhatatlan érzését. Függetlenül az évszaktól mindig képes egy kis nyarat csempészni a mindannapokba. Főbb illatok: jázmin és citrom."

Sziporka88

2020. december 11.

Nekem sajnos nem volt elég tápláló ez a testápoló. Nagyon hamar beszívta a bőröm (lábaimon használtam, ami extra száraz télen), bekenés után 5 perccel már nem is éreztem.
Az állaga viszont könnyű, selymes. Az illatában inkább a citrus dominál, nagyon kellemes.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 11.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Sűrítő anyag, amit elsősorban gélszerű állag előállításához használnak