Douglas

Ár:   490 Ft   Kategória:   Fürdőtermékek
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Blackxentric, Módosítva: 2019. január 14.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Fürdőtermékek

Karamellás alma illatú fürdőkristály

A fürdővizet egyszerű fürdőből finoman parfümözött tejes vízzé varázsolja. Csábító illat és pezsgő buborékok, amelyek érzéki élményt nyújtanak. Bőrgyógyászatilag tesztelt.

Blackxentric

2019. január 7.

A víz rózsaszín lesz tőle, amit én nem szeretek. Az illata nem túl intenzív. A leírásban nem értem a karamellás alma illatot, háromszor néztem meg és a Douglas oldalán ez van. Nem tudom igazából mihez hasonlít az illata, olyan semmilyen mű az egész. A bőröm nem szárította ki, de jobb sem lett tőle. Elhasználtam, de ennyi. Újra biztos nem veszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 7.

Hidratálók: Sucrose

Cukor.  A bőrön alkalmazva vízmegkötő hatása van.

Színező anyag. (Piros)

Színezék. Lilás piros.