Douglas

Ár:   4500 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Eple, Módosítva: 2015. október 26.

Lelőhely:   Douglas

Mattosító púder

Tökéletesíti az arcszínt, közepes fedése révén pedig kiegyenlíti az apróbb ráncokat és bőrhibákat. Könnyű, mégis krémes állagának köszönhetően jól tapad a bőrhöz. Az eredmény finom, egyenletes textúrájú arcbőr.

hahika

2018. október 29.

Szerettem ezt a púdert, gondolkoztam is rajta, hogy újraveszem, mert szép a színe, jól fed, nincs vele semmi probléma, viszont túlságosan drágának tartom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. október 29.

senskin

2018. július 19.

Nekem kicsit túl vastag ez a porréteg. Amugy jól fed, de emiatt nem csillagos ötös.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 19.

spari193

2016. február 17.

Tegnap vettem, ajándék kártyát kaptam a Douglasba. Nekem nem elég jó a fedése, de legalább színben megfelel, a legvilágosabb van meg.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. február 17.

Antioxidánsok: BHT

Részletesebb információ a smartskincare-en.

Bőrpuhító (emollient), emulgeáló és felületaktív anyag (surfactant).