Douglas

Ár:   990 Ft   Kategória:   Ajakápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: wishes, Módosítva: 2016. február 14.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Ajakápolók

Az ajakír bogyüsgyümölcsökből kivont viasztartalommal gyengéden ápolja és selymessé varázsolja az ajkakat. A bio argánolaj hatékonyan, minden időjárásnál fontos tápanyagokkal és vitaminokkal látja el az ajkakat.

Vegán és parabénmentes. Mesterséges színezékek és illatanyagok nélkül. Éreti olajokkal illatosított.

njusziful

2018. december 17.

Nem rossz, csak mivel online rendeltem akciósan, így enyhén avas az ajakápoló, szóval nem az igazi illatra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 17.

wildrose

2018. november 28.

Enyhe, natúr illatú, szuper állagú ajakápoló, nagyon jól felszívódik és kitűnően ápol.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 28.

kkandrea

2018. szeptember 2.

Ez a termékcsalád talán az egyik legjobb a Douglas saját márkás kozmetikumai között. Egyedül ez az ajakápoló volt az , ami rendbe rakta az ajkaimat télen. Mindenkinek ajánlom a vásárlását , meg fog szűnni ez a termékcsalád , most akcióznak le mindent.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 2.

ramici

2017. december 8.

Az egyik legjobb ajakápoló, egyetlen egy előzte csak meg a gránátalma kivonatos tesója.
De mind a kettőnek a hatása lenyűgöző.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. december 8.

De mind a kettőnek a hatása lenyűgöző.

PiciCic

2017. március 16.

Nekem a gránátalmás verzió van és imádom! Kirepedt az ajkam és kellett egy jó tartalmas ajakápoló,mert persze,hogy akkor megy tönkre az eddig használt FLP aloés ajakbalzsamom tekerője. A Douglasban az eladó hölgy ajánlotta és nem bántam meg,hogy hallgattam rá. Eddigi legjobb ajakápolóm.Már első használatkor sokat segített a kiszáradt számon.Állandó helye lesz a táskámban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 16.

vanilla0313

2017. február 25.

Hm...hát ez sem lett a kedvencem. Az illata nagyon kellemes volt, de sajnos csak nagyon gyengén ápolta az ajkaimat. Azt nem mondom, hogy a nullával volt egyenértékű, de egyáltalán nem volt elég. Az állaga felkenés után, miután a szám melegétől kicsit megolvadt, túl olajos volt nekem. Ezenkívül kb. kétszer olyan gyorsan fogyott, mint más ajakápolók, pedig nem használtam többször mint mást. Kár érte. Ennyi pénzért azért többet várna az ember. 😢

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. február 25.

Csicseri

2016. május 24.

Reménykedve vettem meg, mert én vagyok a világ legnagyobb ajakápoló felhalmozója, és azt hallottam, hogy nagyon jó. Sajnos nekem túl kemény, át kell húznom többször is, hogy azt érezzem, hogy egyáltalán hagyott valami nyomot a számon. Nekem szinte egyáltalán nem szívódik be, és a cserepes ajkaimon nem segített semmit.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. május 24.

anile

2016. április 13.

Fogkrémet váltottam, de az ajkaimnak nem jött be. Hámlott, piros volt és be is volt dagadva. Ez az ajakápoló viszont szépen rendbe hozta és azóta is rendben tartja a számat. Amit nagyon szeretek, hogy nem hagy kellemetlen réteget az ajkakon, hanem beszívódik és csak a finom puhaság marad. :)
Az ára már 1 490,- de törzsvásárlói kártyával kb 1100 Ft körül volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. április 13.

Az ára már 1 490,- de törzsvásárlói kártyával kb 1100 Ft körül volt.

senskin

2016. február 14.

Nekem bejött. Nagyon jól ápol és a legjobb benne, hogy nem vonja el a nedvességet az ajkakról így puha lesz! Mellette Isadora legújabb olaját is használom, de most ezt semmiképpen nem cserélném másra! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. február 14.

Antioxidánsok: Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Tocopherol

Cetyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2