Douglas

Ár:   4000 Ft   Kategória:   Hajápolók
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   --

A krémet feltöltötte: FashionMindset7, Módosítva: 2021. április 8.

Lelőhely:   Douglas
Kategória:   Hajápolók

"Ezzel a kiöblítést nem igénylő nélkülözhetetlen expressz szépségápolási termékkel a haj táplált, fényes, végtelenül rugalmas, könnyen formázható, és lesz. Nem nehezíti el a hajat. Egy csodálatos segítő társ azoknak, akiknek nincs idejük maszkot vagy mélyen ápoló kondicionálót használni minden nap. B5 provitamin tartalma megvédi a haj szerkezetét, véd a kiszáradás ellen, megőrzi a haj rugalmasságát. Kondicionáló hatóanyaga megelőzi a hajvégek töredezését, puhává teszi a hajat, ragyogást ad, védő filmréteggel vonja be a hajat, és meggátolja a haj elektromos feltöltöttségét."

FashionMindset7

2021. március 31.

Én nagyon elégedett vagyok a Douglas Protein hajápoló termékekkel. Ez pedig a kedvencem közülük. Hajmosást követően viszek fel egy keveset a nedves hajamra, és száradás követően puha és könnyen fésülhető lesz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 31.