Douglas

Ár:   5000 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Kiszerelés:   8,5 g   Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   Douglas   Bőrprobléma:   Tág pórusok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rowan, Módosítva: 2021. augusztus 9.

Kiszerelés:   8,5 g
Lelőhely:   Douglas
Bőrtípus:   Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Tág pórusok

Nyugtató, pórusfinomító, revitalizáló és öregedésgátló tulajdonságokkal rendelkezik, a Douglas kollekcióból származó Skin Augmenting Hydra por igazi multitasking tehetség a porok között! Az egyedülálló formula 55% vízzel dúsított, hogy elegendő nedvességet biztosítson a bőrödnek, és egyedülálló frissesség érzetet adjon neki a nap folyamán. Ugyanakkor az erőteljes PP-vitamin kivonat megvédi a bőrt a ráncok és a finom vonalak korai megjelenésétől. Súlytalan textúrája zökkenőmentesen összeolvad a bőrével, finoman elrejti a szabálytalanságokat és tökéletesíti az arcszínt.

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Helia-D Regenero Hajhullás Elleni Regeneráló Esszencia

Boriskajuliska

2021. október 7.

Egy az egyben BY TERRY HYALURONIC HYDRA-POWDER csak olcsóbb és könnyebb a beszerzése. A színe halvány sárgás beige, de a bőr színén ill. az alapozó tónusán semmit sem változtat. A tető alatt van egy másik pattintós fedél és egy hálón keresztül lehet a púderig eljutni. Nagy púderecsettel viszem fel ami isteni érzés, mintha nedves ecsettel simogatnám az arcomat és ez az érzés kb. fél percig megmarad:) Illata nem zavaró és hamar elillan. Tartottam tőle, hogy a zsíros bőröm kifog rajta de szerencsére nem így történt szépen mattított (nem porosan), simított, sőt az isadora alapozóm jobban szereti mint a chanel púdert. A BY TERRY HYALURONIC HYDRA-POWDER rövidebb ideig bírja, inkább a szárazbőrűeknek jó választás de szerintem ez is jó lehet nekik.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. október 7.

rowan

2021. szeptember 13.

Nagyon finom illatú, átlátszó púder. Felvíve szépen mattít, de kb 1 óra múlva bőrazonossá válik, ami nekem nem probléma, szerintem hülyén is néz ki, ha maszk-szerűen matt egy arcbőr. Nem a legtartósabb púder, amivel találkoztam valaha, de legalább van okom újra és újra feltenni, ami azért jó, mert istenien hűsít! :P Én imádom ezt benne, valami fantasztikusan hűs, enyhén nedves érzés, amikor a púderecsettel odaérintem a bőrömhöz. Főleg nyáron isteni!
Az anti-aging, stb tulajdonságok inkább viccesek tőle, soha nem fog egy púderből a bőrbe szívódni ez a pár összetevő, amúgy is olyan pici mennyiség, hogy el is felejthetjük. Szerintem nem kéne ilyesmit erőltetni smink termékekben.
Na de a hűsítő-hidratáló hatás, az imádnivaló!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. szeptember 13.

Na de a hűsítő-hidratáló hatás, az imádnivaló!

Antioxidánsok: Hydroxyacetophenone
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Sodium Hyaluronate
Vitaminok: Niacinamide

A kozmetikum összecsomósodását megakadályozó segédanyag.