Dove

Ár:   599 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: eda, Módosítva: 2015. szeptember 21.

Kategória:   Dezodorok

24 órás védelmet biztosít.

anitazs

2017. július 17.

Alapvetően szeretem a dove termékeket, a deókat is. Minőségben ez is hozza a megszokottat / elvártat, persze azt nem mondom, hogy nincs ennél jobb izzadásgátló. Az illata viszont nagyon tetszik, finom púderes, és meglepően sokáig tart. A minap a nyári hőségben sétáltam, úgy 1,5 órája voltam úton, amikor megéreztem egy finom illatot, majd leesett, hogy ez én vagyok, csak még nem szoktam meg az új deó illatát. Pedig legalább 30fok volt :) Szerintem újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 17.

tundying

2017. február 26.

Kellemes csalódás. Nagyon olcsó volt, így mertem hazahozni, hogy ha nem válik be, legfeljebb elhasználom az otthonmaradós napjaimon. De tényleg meglepett! Az illata nem különösen jó, de rossznak sem mondhatnám. Diszkrét. Nem igazán viselek műszálas holmit, de egyik reggel valamiért arra esett a választásom. És lám-lám, nem voltam foltos, sem büdös a nap végére sem. Azt nem tudom, hogy nagy melegben hogyan teljesít, ezért egyenlőre kap egy négyest.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. február 26.

Vizililiom

2017. január 8.

Szeretem a Dove deókat, ezzel is meg vagyok elégedve nagyrészt, bár nem mondom, hogy a nap végére nem izzadtam át.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 8.

FKingu

2016. augusztus 28.

Kellemes az illata, jó kis termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. augusztus 28.

Kellemes az illata, jó kis termék.

Ginerva

Korcsoport: < 18
2015. július 27.

Karácsonyra kaptam anyukámtól. Először azt hittem, hogy ez nagyon tuti dezo, mert a legjobb barátnőm mondta, hogy neki nagyon bevált meg hű meg ha. Hát nekem nagyon nem. Valami gyártási hibája lehet, mert nem forog a golyó csak ha kézzel mozgatom. Magamon nem annyira tetszik az illata és nem is túl hatékony. Hát nagy csalódás volt, mert a Dove-ot amúgy nagyon szeretem.:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2015. július 27.

AkInImOd

2015. május 1.

Tetszett a boltban az illata, gondoltam megpróbálkozom vele. Teljesen bevált: kellemes illata van rajtam is, de ötvözhetem bármelyik parfümömmel, egyikkel sem veszik össze. Izzadni kevésbé izzadok a viseletekor, de ha van is folt a hónom alatt, annak nincs intenzív szaga. Nem ütött ki, nem szárít/zsírosít, ruháimat sem fogja be/csíkozza össze, mert hamar megszárad - kell ennél több? Favorit!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 1.

TheGirl

2015. április 12.

Én csak éjszakára használom, nekem nappalra ez kevés lenne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. április 12.

Én csak éjszakára használom, nekem nappalra ez kevés lenne.

ritariot

2015. január 8.

Végre egy dezodor, ami teszi a dolgát. Nincsenek szagok, foltok, izzadtság. Pedig volt más Dove, ami meg nagyon nem vált be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 8.

Captainblonde

2014. november 13.

Én csak Dove izzadásgátlót használok, ez az egyik kedvencem, jól bevált. Nem hagy foltot, nem izzadok, ha ezt használom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 13.

marcsi11226

2014. november 4.

Nagyon tetszik az illata, nekem bevált.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. november 4.

Nagyon tetszik az illata, nekem bevált.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1