Dove

Ár:   2999 Ft   Kategória:   Testápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. október 1.

Kategória:   Testápolók

Merülj el Uplifted⁺ olajunk simogató ölelésében, mely hidratálja bőröd és feszesebb érzetet kölcsönöz már az első alkalommal.

• A formulát Cell-Moisturisers™ hatóanyagunkkal gazdagítottuk, melynek kulcsfontosságú hidratáló komponenseit természetes magvakból préselt olajokból nyertük
  • Használd minden nap, hogy bőröd szebb és puhább legyen
  • Az Uplifted⁺ olajat naponta használó nők 93%-a szerint nem ragad és nem hagy zsíros utóérzetet a bőrön**
  • Vízililiom és uborka illatjegyei egyesülnek az ibolyaszirmok frissítő illatával, melyeket remekül kiegészít a szantálfa, pacsuli és édes pézsma kombinációja
  • Érzékeny bőrűek is használhatják

reku23

2018. december 25.

Ajándékba kaptam a terméket,először nem akartam kipróbálni mert nem szeretem az olajos állagú testápolókat,de végül megszerettem.Könnyen beszívódik,nem hagy ragacsos érzetet,és nagyon jó illata van.Puha és selymes lesz tőle a bőröm.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 25.

Debreczeni

2018. szeptember 7.

Imádommmm
Azt hittem ragadni meg csúszni fog, de basszus ez egy csoda. Magamra kenem és mintha elillanna. Semmit nem érzek magamon csak selymes bőrt. Nem szeretem a dove-ot, de ez brutál jó!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 7.

Imádommmm

eagleszem

2018. augusztus 1.

Nagyon szeretem! Finom az illata, könnyen beszívódik, nem lesz ragacsos utána az ember.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. augusztus 1.

Martu0508

2018. június 6.

500 forintèrt vettem kiárusìtás keretèben. Nehezen szìvòdott be ès nem is hidratált elègge. Ez az első Dove termèk, amiben csalòdtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 6.

Jelizz

2018. május 4.

Szerettem volna megint kiserletezni valamilyen testapolo olajjal mert nagyon szaraz a borom. Es akkor megvettem ezt... jo illata van, konnyen beszivodik, oke. Viszont nem hidratal kelloen, utsna megmarad a szaraz bor erzesem... takan az arcomra vagy masszazs olajnak elhasznalom, sajnalom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 4.

mbuck1163

2017. szeptember 15.

valaki monda meg hol lehet kapni? minden drogériában jártam és nincs sehol.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. szeptember 15.

valaki monda meg hol lehet kapni? minden drogériában jártam és nincs sehol.

tamiiece

2017. szeptember 2.

Engem 1000%osan megvett ez a testápoló!!! Imádom a bőröm, miután bekenem magam, nagyon jó érzés, na és az illata is fantasztikus! Az olaj àllagtól tartottam egy kicsit, de semmi kellemetlenséget nem okozott, jól beszívódik! Mostanság a drogériák polcain nagyon jó áron lehet kifogni, úgyhogy mindenkinek javaslom, h tegyen egy próbát, mert lehet, h csodaszert találtok, mint én! 😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 2.

Odri

2017. június 28.

Úgy tudom, kivonják a forgalomból, amit sajnálnék, mert nagyon jó kis cucc. A Dove minden termékétől órákig tartó viszketés tör rám, ez az egyetlen kivétel. Azt hittem tapadni fogok utána, mint a légypapír, de olyan olcsón dobták utánam egy Rossmanban, hogy végül tettem vele egy próbát. Egyáltalán nem hagy maga után ragadós érzetet, szép sima bőrt eredményez, az illata is kellemes, bár egy fokkal lehetne kevésbé erős. Jár neki az 5 csillag simán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 28.

Lilcii

2017. június 28.

319 ft-ért vettem a Rossmannban, hihetetlen hogy ennyire olcsó volt :D Imádom, eddig jár a maximális csillag!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 28.

Kedi81

2017. április 16.

Ritkán használok testápolót,de mikor Őt megláttam,ráadásul hihetetlen kedvező áron(lehet megszüntetik,hogy ilyen olcsó?)kb.800Ft-ért,akkor gondoltam kipróbálom,nem csalódtam benne,hozza az ígért SPA érzést,annyira,de annyira finom az illata,és olyan szép fényes,és rendkívül puha lesz utána a bőröm,nagyon megszerettem,jár a max. csillag :-)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. április 16.

Antioxidánsok: Vitis Vinifera (Grape) Seed Oil

Pisztácia olaj. Az EWG szerint bőrkondícionáló és elzáró (olyan összetevő, mely nem engedi a vizet a bőr felső rétegéből távozni, a hidratáló összetevők egy fajtája) anyag.