Dove

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: katalinmester13, Módosítva: 2018. november 8.

Kategória:   Dezodorok

Az új Dove 0% Cucumber & Green Tea Scent dezodor kíméli a bőrt, miközben frissítő illatával segít védeni a kellemetlen szagok ellen 24 órán keresztül.

miko02

2020. augusztus 7.

Jellemzően nyáron használom, de az igazi hőség sajnos kifog rajta. Az illata miatt veszem mindig újra, talán az egyik legnaturálisabb drogériás dezodor. Velem jól passzol, de az izzadással kevésbé. Hidegebb időben viszont tökéletes, de akkor valahogy "testesebb" illatú dezodorokra vágyom... ördögi kör ez. :-)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 7.

dreammiyss

2020. február 5.

Nyújtja azt, amit egy deónak kell, de van egy sokkal jobban bevált darab a dovetól, így nem adok rá max csillagocskát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. február 5.

Massacre

2019. június 10.

Tetszett mert alumíniummentes, a golyósát is megvettem naivan, gondoltam ugyanúgy fog működni mint egy sima dezodor. Pár óra után egyszerűen annyira büdös lettem tőle mint még soha. Értem én, hogy tisztul a szervezet meg löki ki a baktériumokat stb, de így nem mehetek emberek közé. Készítettem magamnak szódabikarbóna segítségével házi deot, 32 fokban 8 óra után sincs semmilyen szagom 🤗 sorry dove, ez nem jött be.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 10.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Ez az egyik nyári deom. Szeretem a friss illatát. Még órák után is frissnek és illatosnak érzem magam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Kremcica

2018. december 10.

Nagyon nem jött be. Az illata 5*, a hatása -1*. Kb mint egy gyengébb testpermet, de izzadásgátló esetleg izzadság elfedő hatása az már nincs. Funkcióját nem látja el rajtam, pedig nem vagyok extrán izzadós. Hiába alumentes, de használhatatlan:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

katalinmester13

2018. december 10.

Nagyon szeretem az illatát. Kicsit sem szárít. Sőt! Finom, puha lesz tőle a bőr. Kifújáskor nem fulladok tőle, mint az original társától. Izzadásgátló hatása nincs. Szorgosabb napokon cserben tud hagyni. Ezért inkább csak hűvösebb, nyugis napokra ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. december 10.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT, Tocopherol