Dove

Ár:   632 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 632 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Sopetil, Módosítva: 2012. július 5.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 632 Ft

24 órás védelmet nyújt.

0% Alkohol

Ár: 632 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
Adri994

2017. augusztus 19.

Ez valami tragédia...olyan szinten ragadtam tőle, hogy többszöri mosdás-tusolás sem segített, szabályosan a bőrömbe ragadt. A kukában landolt.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 19.

Flower1008

2016. szeptember 27.

Nem tudtam, hogy milyen deot vegyek,mivel eddig még egyik sem vált be, de muszáj volt valamilyet, mert a másik fogyóban volt. Az illata nagyon jó, frissítő,valamint használatakor nem éreztem magamon testszagot, de ennek ellenére nem veszem újra, mert elég "csúnyák" az összetevők. Még keresem az "igazit" :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 27.

blondie95

2016. április 12.

Nekem ebbol a csaladbol a rozsaszin volt meg, de gondolom ez is pont olyan hasznavehetetlen. Eleve utalom a volyos deokag, nem tudom miert esett ra a valasztasom, de par nap utan anyukamnal kotott ki. Konkretan felkenss utan be sem szivodik, na de a problema, hogy 5 percre ra olyan szinten elkezdek izzadni, hogy hihetetlen ! (Holott Nem vagyok izzados..) pozitivuma az illata , illetve hogy foltot nem hagy maga utan, dehat ...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. április 12.

TheMadHatter

2015. december 29.

Nem rossz az illata, és egy darabig tartós is volt, de mostanában nálam elég hamar elmúlik a hatása. Ahogy nézem az összetevői sem a legjobbak. Nem hiszem, hogy még egyszer meg fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 29.

PetraRéka

2014. október 24.

Szeretem ezt a finom,üde citromos illatot.De:nekem a golyós dezodorok állaguknál fogva nem váltak be-tehát nem a márka,hanem az állaga végett kap 3 pontot.Maradok a spray formánál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. október 24.

Kremy

2014. május 5.

Regota ez az egyetlen dezodor,amit el birok viselni es egy atlagos napon nem izzadok töle. (stressz es sport eseten nincs olyan dolog a vilagon,ami segit..)

A spray valtozatnak hosszantarto,friss illata van,amit szeretek,mert nem hasznalok parfümöt.. Az összetevöktöl ne varjunk csodat,de azt hozzatennem,hogy mar mindenfele natur cuccot kiprobaltam es egyik sem valt be,büdösek voltak es 10szer annyira izzadtam tölük...

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 5.

Tinc

2014. január 10.

Az illata kellemes citrusos, az állaga is megfelelő, hamar szárad. Sajnos az alumínium tartalma is elég magas...
Sajnos a többi Dove deohoz képest nekem ez valamiért nem vált be. Egy idő után ragacsos lesz, és elillan a komfortérzet is. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 10.

AkInImOd

2014. január 4.

Amennyire bevált a zöld és a rózsaszín, ez annyira nem. Nem szeretem, vész esetekre tartogatom csak: az illata elmegy, viszont foltot hagy a fehér ruháimon is(!), és ugyanúgy izzadok, szagosodok tőle. :(

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 4.

lilielli

2013. október 21.

Nahát!! 400 Ft-ért meg tudtam venni a Pingvinbe. Először, pár hétig nem volt túl jó, kicsit büdösnek éreztem magam tőle. De most már megszokta a bőröm, nagyon szuper lett a hatása és tetszik az illata is, olyan különleges, pedig általába nem kedvelem a citromos deokat, stb. Szóval, 5 csillag!! Csak meg kellett szoknom...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 21.

zdoreebaba

2013. augusztus 20.

Anyu nagy kedvence volt... én is szerettem az illatát, viszont a fújós deo változat nekem mindig hatásosabb, nem úgy mint a golyós... Sokáig elállt neki, az ára sem jelentett problémát és szerencsére anyumnak mindig bejönnek a dezodorok golyós változatai... sajnos én nem tudom őket megszokni!! Biztos, hogy maradok a fújósoknál...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2013. augusztus 20.

Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1