Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kittisz, Módosítva: 2013. augusztus 2.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelmet biztosít.

silence

2020. január 2.

Általában Garnier izzadásgátlót használok, de most nem volt a boltban, ezért hirtelen ezt emeltem le a polcról.
Nem vártam tőle túl sokat, és szerencsére nem is vagyok nagyon izzadós típus, így nem volt semmi extrára szükségem, csak hogy a napi higiéniában tegye a dolgát.
Nekem tökéletesen megfelelt, nem izzadok mellette, nem okoz allergiát (sajnos nagyon sok dezodor viszont igen, ezért ez nálam már pozitívum) és finom illata van. Néha, amikor megcsap az illata, akkor az Elie Saab Girls of Now Forever parfüm ugrik be róla.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. január 2.

pinkqueen

2019. augusztus 1.

Hát nem az igazi! A ruhámon foltot hagyott, és irritálta egy kicsit a bőröm....

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 1.

Hát nem az igazi! A ruhámon foltot hagyott, és irritálta egy kicsit a bőröm....

mpetra95

2019. február 28.

Nagyon szeretem az illatát, tényleg "fresh" :) Téli időszakban nem bízom a véletlenre, ezt is használom, hozzá pedig a stiftet. Nyáron elég önmagában is, de nap közben újra kell kenni.
Ami érdekes, hogy a Pingvin patikában 375 ft-ért is hozzá lehet jutni, míg a drogériákban 7-900ft-ig terjed az ára, még akciósan is 649. Egyébként egy hónapig elég kb. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. február 28.

barbimariposa

2018. január 19.

Cukin néz ki és kellemes az illata, de mint izzadásgátló elég gyengus szegény, nálam nem vált be. Az Adidas vagy a Rexona deok ezerszer jobbak nála.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 19.

Burya

2017. november 3.

Nekem bevált, nagyon sokáig ezt vettem, mert amellett, hogy beváltja, amit ígér, még az illata is isteni friss, fanyar gránátalmás. Mostanában a körtés verziót használom, de biztos, hogy még ezt is újra fogom venni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 3.

Kiscsillag1988

2017. október 17.

Nekem nagyon bevalt, imadom az illatat es kitart egesz nap a hatasa, pedig amugy nagyon hajlamos vagyok az izzadasra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 17.

Erina

2017. január 12.

Tényleg nagyon jó illata van :) Nekem sajnos nem gátolja 100%-ban az izzadást, de amikor úgy érzem, újra kenem :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 12.

malnaszorp95

2017. január 4.

Jó illata van és nekem ezzel sikerül elkerülnöm a kellemetlen szagokat is. Néha fújóssal együtt használom, de anélkül is hatásos. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 4.

Panni21

2016. szeptember 13.

Hónapok óta ezt használom, és még fogom is, mert elfelejtettem, hogy vettem újat a kifogyóban lévő helyett, és most a jelenlegin túl még két ugyanilyen sorakozik a szekrényben.
Nagyon finom és tartós illata van, a hatása is egész napos.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 13.

Nagyon finom és tartós illata van, a hatása is egész napos.

Neru

2016. szeptember 9.

Nem gátolja meg az izzadást egyáltalán, de az illata miatt nem dobtam ki, imádom.
Ma megvettem a fújós verzióját, aminek kicsit más illata van és reménykedem, hogy az jobban teljesit az izzadásgátlásban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. szeptember 9.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate, Punica Granatum (Pomegranate) Extract
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Potassium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1