KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

fanncsix

2018. szeptember 29.

Nagyon jó illata van bár nem biztos, hogy a körte jutna egyből eszmebe róla. Egész nap friss marad, meg este is érzem magamon, amit nem mondhatok el minden Dove deorol. Mindkepp megeri az 5 csillagot, kar hogy sok helyen alig lehet kapni.

fanncsix
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 29.

sandra1230

2018. szeptember 13.

Nagyon jó friss illata van ami egy dezodornál szerintem az egyik legfontosabb dolog. Nem hagy foltot se a ruhán se a bőrömön. Biztos, hogy újra fogom venni ha lesz rá még alkalmam hozzá mert árba is nagyon jó.

sandra1230
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Jucus91

2018. szeptember 10.

Engem az illata fogott meg, nagyon tetszik. Már többször újra vettem, szépen teszi a dolgát. A célnak teljesen megfelel.

Jucus91
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 10.

sz10

2018. szeptember 3.

Az illata tényleg nagyon finom és dezodorként is viszonylag jól funkcionál. E téren lehetne jobb is, de mivel szerintem a fújós nem annyira hatékony, mint a kenős, ezért ezt elnézem neki.

sz10
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. szeptember 3.

keserutimi

2018. augusztus 25.

Tavaly nyár elején vettem meg először, mikor nálunk megjelent. Már első fújáskor tetszett az illata...kellemes, üde, kicsit fanyarkás, mégis édes illata van, úgy hogy be kellett szereznem egy flakonnal. A teljesitménye nekem megfelelt, és egész nap jó illatom volt. Úgy hogy mikor elfogyott, vettem még egyet és a körtés krémtusfürdőt is megvettem, és együtt használtam őket. Mikor találkoztam ismerőseimmel, többen megjegyezték, hogy nagyon jó illatom van, és kérdezték, mit használok. :D Szóval tényleg dupla hatás érhető el a kettő együttes használatával! Mikor elfogytak, akkor mégegyszer megvettem őket, és egész nyáron ezektől illatoztam.
Idén nyáron is újra beszereztem a dezodort és a tusit js. :) Szuper jók még mindig! Nyáron újravevős termékek.

keserutimi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 25.

bogyo95

2018. augusztus 16.

Az illata nagyon jó, imádom! Nem csalódtam benne. :)

bogyo95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 16.

Az illata nagyon jó, imádom! Nem csalódtam benne. :)

Lillu14

2018. augusztus 15.

Imádom az illatát, a dove termékekben még nem csalódtam :)

Lillu14
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. augusztus 15.

Imádom az illatát, a dove termékekben még nem csalódtam :)

bernatd

Korcsoport: < 18
2018. augusztus 6.

Nálam a nyár kötelező darabja! :) Friss illata van ami nem túl erős. Tartós, még egy hosszú nap után is lehet érezni. Nyár ide vagy oda őszre is újra veszem.

bernatd
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. augusztus 6.

cslllzr

2018. július 25.

A hatása és tartóssága hibátlan, viszont iszonyúan erős és "mű" illata van, aminek köze sincs a körtéhez. Emiatt elviselni sem bírom magamon. :(

cslllzr
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 25.

Nika123

Korcsoport: < 18
2018. július 20.

Egyik kedvencem. Illata friss és kellemes. Izzadság gátló hatása nekem sokáig tartott.
Könnyen beszerezhető.
Nálam újravevős. :D

Nika123
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. július 20.

Könnyen beszerezhető.
Nálam újravevős. :D

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.