Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Swenja

2019. november 11.

Nagyon kellemes illat,jó termék.Edzés alatt is érzem az illatát,az öltözőben pedig többen megkérdezték már,hogy mi ez az illat,milyen termék,mert másoknak is nagyon tetszett.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 11.

Titi1991

2019. szeptember 11.

Sose szerettem a dove dezodorokat az illatuk és a fehér porzása miatta. A körtéset viszont egyszerűen imádom! Isteni az illata, jól dezodoral.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 11.

SzNoemi98

2019. augusztus 22.

Jó kis dezodor, teszi a dolgát. Az illatát pedig egyszerűen imádom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 22.

Jó kis dezodor, teszi a dolgát. Az illatát pedig egyszerűen imádom.

HarmatosHajnal

2019. augusztus 16.

Nagyon kellemes, friss, nem tolakodó, de hosszan tartó az illata, nekem az izzadásgátlása is tökéletes.Nem hagy nyomot a ruhán, nem irritálta a bőröm.Újravettem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 16.

fruzsi0105

2019. augusztus 13.

Imádom. Az illata nagyon jó, és a dolgát is hiba nélkül végzi

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 13.

Imádom. Az illata nagyon jó, és a dolgát is hiba nélkül végzi

Inez2003

Korcsoport: < 18
2019. július 31.

Egy időben imádtam! Édes,erős illata van, de szerintem még pont a kellemes kategóriában! A hatása is remek volt!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. július 31.

pattelin

2019. július 17.

Úúú, egyik kedvencemmé vált. Megvan a nagy kiszerelés is és az utazó méretű is. Bár az izzadás ellen nekem a Rexonák jobban beválltak eddig, ez is elég jól teljesít! Az illata remek és tartós! Engem meggyőzött!!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 17.

Bambusz92

2019. július 8.

Hát őmm itteni vélemények alapján megvettem. Az illata az pfejjj mi akar ez lenni? Egész nap érzem magamon ami nem lenne gond ha tetszene. Én nagyon izzadok melegben szóval nálam annyit elért hogy nem irritál nem foltoz és borzalmas szagom van egész nap ami nem izzadság legalább :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 8.

csillsze

2019. július 2.

Nagyon jó az illata, és az izzadság ellen is jól véd. Emellett nem hagy foltot és nem irritál!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. július 2.

babszi11

2019. június 26.

Borzalmasan émelyítő illata van, ráadásul nem is tartós a hatása. Csak az "illatot" érezni..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.