Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Ár: 400 Ft , Eladó: hdia
Állapot: 1-szer probalt, Helyszín: Budapest , fizetés: Szemelyesen
Banszky

2019. június 14.

Nagyon jó illata van,nem csípi a hónaljam még bororválkozás után sem. Ebben a nagy melegben is tart a hatása,ha izzadok akkor is "illatosat".

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Cucuka

2019. június 14.

Az illata nagyon finom,viszont izzadok tőle...ezért csak 3 csillag.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.

Az illata nagyon finom,viszont izzadok tőle...ezért csak 3 csillag.

doreen

2019. május 24.

Izzadásgátló hatása átlagos. Nekem kicsit sok ez az illat, túl erős. Ezért edzés előtt/után használom csak, amikor nincs rajtam más. Arra viszont nagyon jó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 24.

KupaiVirag

Korcsoport: < 18
2019. május 14.

Az egyik kedvenc dezodorom, jó az illata, sokáig tart, teszi a dolgát és nem okoz semmilyen kellemetlenséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2019. május 14.

Sisszy

2019. május 10.

Az egyik kedvenc Dove deom. Imádom az illatát és a teljesítményével is meg vagyok elégedve. Nem hagy foltot a ruhán, nem irritál.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 10.

Sophia00

2019. május 3.

Nem gondoltam volna de nagyon tetszik az illata. Mindig a sima púderesebb illatokat szerettem, de gondoltam adok neki egy esélyt, és jól tettem azóta ez a kedvencem, beszereztem a gránátalmasat, az annyira nem jön be. A legjobb, hogy nem hagy fehér foltot, sem a bőrön, sem a ruhákon!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 3.

Briluca

2019. április 7.

Nagyon jó illata van és nem túl erős ,hogy megundorodjak tőle. :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 7.

Nagyon jó illata van és nem túl erős ,hogy megundorodjak tőle. :D

brigditd

2019. április 2.

Nekem nem igazán vált be. Az illata túl sok a számomra (pedig szeretem az édes illatokat de ez nekem túl sok) tényleg szinte a parfümőt is elnyomja talán kirpobálok egy más illatot ebből a kolekcióbó de ez nem nekem való. Dezodorként oké semmi extra jó ára van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 2.

Krisztina527

2019. március 25.

Amióta megjelent, csak ezt használom. Mindig is Dove dezodor párti voltam, de ezt az illatot nagyon eltalálták! Tényleg elképesztően sokáig tart. Egy hosszú futás vagy edzés után nem ilyen illatot képzel el magának az ember, de sok parfümöt is lenyom ez az illat :D Persze nem durva illatfelhő van az ember után, hanem amolyan "hú, mi ez a jó illat?" Imádom, nem cserélném le másra!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 25.

Dóri95

2019. január 24.

Nagyon szeretem az illatát, és körülbelül amióta megjelent, ezt használom. De sajnos nálam a nagyon stresszes napokon (pl. vizsganapon, zh-knál) nem elég a hatása, ezért olyankor más dezodorhoz kell folyamodnom, úgyhogy emiatt le kell vonnom egy csillagot. Viszont amikor nincs erős stressz az életemben, akkor remekül működik! :) Nálam nem hagyott eddig nyomot semmilyen ruhán, és gyorsan meg is száradt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. január 24.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.