KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
powderwoman

Liliana09

2018. április 19.

Imádom annyira jó illata van melegben is megtartja az illatát nem tűnik el

Liliana09
Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 19.

Imádom annyira jó illata van melegben is megtartja az illatát nem tűnik el

KegyetlenKigyo

2018. április 16.

Imádtam az illatát, minden hónapban újra vettem. A legutolsó hónapokban viszont egyre kevésbé éreztem hatásosnak, de nálam ez minden dezodorral és izzadásgátlóval így van.

KegyetlenKigyo
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 16.

Poptie

2018. április 11.

Számomra A DEZODOR! Mint az előttem véleményező, én is magazin mellé kaptam ajándékba, de 100%, hogy újraveszem és betárazok belőle rendesen. Az illata vetekedik a kedvenc parfümjeim illatával, és kemény edzéseken is bizonyított. Minden kar-emelésnél áradt belőlem a finom illat, csak azt bántam, hogy nem az egész testem fújtam be vele! :D Eddig nem használtam soha Dove dezodort, de ezek után el sem tudom képzelni, hogy bármilyen más dezodorom legyen.
UPDATE:
Meg is vettem a dezodort, de egyáltalán nem olyan, mint a pici minta, amit kaptam. Az illata sem olyan frissítő, inkább édes, és a hatása meg pocsék, vagyis nincs neki. Ha sokat fújogatok , akkor elnyomja a szagot egy rövid ideig, de erre bármi más légfrissítő is jó, az izzadásban nem gátol, nem dezodorál. Pedig nem is egy kínai áruházban vettem, hanem dorgériában, szóval nem értem a dolgot, de nagyon csalódtam. 5 csillag helyett ezért 2-t adok.

Poptie
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 11.

UPDATE:

Kence123

Korcsoport: < 18
2018. április 8.

Az egyik legjobb illatú dove dezodor.Mindenkinek tudom ajánlani:)

Kence123
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: < 18 |  Dátum: 2018. április 8.

Az egyik legjobb illatú dove dezodor.Mindenkinek tudom ajánlani:)

Dinus95

2018. április 7.

Ajándékba kapott illatszercsomagban volt. Szeretem az illatát, nagyon finom gyümölcsös, tényleg érezni rajta a körtét. A télen jól teljesített, nem tudom melegebb időben mennyire lesz jó..

Dinus95
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 7.

Panettone

2018. április 5.

Az illata különleges, nagyon finom. Nekem bevàlt őszel, tèlen.

Panettone
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 5.

Az illata különleges, nagyon finom. Nekem bevàlt őszel, tèlen.

lzsofi

2018. április 4.

Egy aktívabb napon sajnos nem állja meg a helyét, de az illata a kedvencem lett.

lzsofi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. április 4.

Yummy

2018. március 26.

Az illata szuper körtés de ennyi.

Yummy
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 26.

Az illata szuper körtés de ennyi.

Soly77

2018. március 13.

Xar, az illatán kívül semmi nem jó benne. Gondoltam egy átlagos nem nyári hanem tavaszi nappal megbírkózik de sajnos nem. Erőteljes illata van, a parfümmel összeveszik... délutánra mókus szagom lett tőle... xar a köbön.

Soly77
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. március 13.

ALettah

2018. március 12.

Rajtam érdemes lenne dezodort tesztelni, mivel sajnos elég izzadós vagyok viszont meglehetősen aktív is, úgyhogy nehéz terepen kell dolgozniuk. Tegnap kiránduláson, könnyebb hegyi túrán próbáltam ezt a kis csinosat. Nos, izzadásgátlás egy szál se, ömlött rólam a víz, mintha semmit sem használtam volna, viszont a hegycsúcsra érve is nagyon kellemes illatom volt, sőt, a nap végén is. Ennyi már megér nálam három csillagot, gondolkozom, hogy valami erősebb izzadásgátlóval fogom kombinálni, hogy tényleg hasznos legyen.
Update:rehabilitálom szegényt, jólius közepén hegyi túrán a jó ég sem tudja megállítni az izzadást, hétköznapokon teljesen jól boldogul. Jó ez az egész Go Fresh sorozat a Dove-tól. Felemeltem négy csillagra :)
Az öt csillag a tökéletes deónak van fenntartva, amit még mindig keresek!

ALettah
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 12.

Az öt csillag a tökéletes deónak van fenntartva, amit még mindig keresek!

Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.