KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Nika123

2018. július 20.

Egyik kedvencem. Illata friss és kellemes. Izzadság gátló hatása nekem sokáig tartott.
Könnyen beszerezhető.
Nálam újravevős. :D

Nika123
Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. július 20.

Könnyen beszerezhető.
Nálam újravevős. :D

macskusz

2018. július 18.

Nagyon jó, még nagy melegben is, pedig izzadós vagyok. A gránátalmás változat illatát jobban szeretem, de ez egy kicsit jobban véd.

macskusz
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. július 18.

adrikanemeth

2018. július 9.

Imádom ezt a sprayt. A golyós deoval együtt használom, szerintem felerősítik egymás hatását. Az illata isteni, még órák múlva is érezhető. Ha sokat fújok belőle, kicsit megfogja a ruhát, de mosással kijön.

adrikanemeth
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. július 9.

Kittens

2018. július 6.

Nem vagyon nagyon izzados,hatása jó szerintem .
Illata pedig Isteni néha parfümöt se fújok

Kittens
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 6.

Nem vagyon nagyon izzados,hatása jó szerintem .
Illata pedig Isteni néha parfümöt se fújok

mersi

2018. július 1.

Illatát imádom, és egész jól használ is, viszont állandóan fehér port fúj ki, ha nem figyelek oda, összefogja a ruháimat.

mersi
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. július 1.

Rure90

2018. június 22.

Ez a dezodor eddig az egyik legjobb. Az illata valami elképesztően kellemes, nagyon szerethető és a hatása is szuper!

Rure90
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. június 22.

Boriskajuliska

2018. június 21.

A reggeli kapkodásba elfelejtettem a vichy deom után nyúlni, ezért ahogy az irodába értem rohantam a közeli ross.....-ba. Hosszas szaglászgatás után esett a körtére a választásom, ha már nyár akkor legyen gyümölcs:) Szeretem az illatát, és a hatása meggyőző volt a mai 30 fok feletti hőségbe, igaz nem vagyok izzadós. A következő napokba még tesztelem, de eddig 5 csillag

Boriskajuliska
Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 21.

babuu

2018. június 1.

Az az illat, ami ennek a drágának van...😍 Mellesleg nem szárít, illatát sokáig érzem magamon.

babuu
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. június 1.

Qetuo13579

2018. május 19.

Szuper cuki az illata! És még tartós is!
Ez a kedvenc illatom😍😍

Qetuo13579
Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. május 19.

Szuper cuki az illata! És még tartós is!
Ez a kedvenc illatom😍😍

fannus9

2018. május 19.

Folyamatosan ezt hasznalom es rengeteget vettem mar. Nagyon szuper az illata en telen nyaron hasznalom. Szamomra tokeletes. Nem szarit es jol vegzi a dolgat.

fannus9
Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 19.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.