Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat.

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal (régi)
powderwoman

KezdoManias

2021. augusztus 17.

Nagyon jól bírta az egész napos jövés-menést és stradolást 30 fok körüli átlaghőmérséklet mellett. Egy utazó kiszerelést vittem magammal nyaralásra. Általában golyós deókat használok, így a kifújás utáni hűsítő érzést (valószínűleg elpárologhat valami ilyenkor hirtelen) szoknom kellett. Az lett viszont a megállapításom, hogy ez bizony jobb, mint a golyósok, amiket használok. Már a felvitelnél szárazabb érzetet ad, valószínűleg jóval kevesebb mennyiség marad a bőrön, mit a folyós-géles társaknál.
Nem szeretem sajnos a nagy, alumínium kiszerelést, nem az a táskába dobálós fajta, viszont mivel egész nap jól tart, talán erre nem is lesz szükség. Az illata nem tolakodó, valószínűleg nem veszik össze a parfümökkel sem. Tesztelni fogom még irodai napokon is, és lehet, hogy egy fordulattal átállok rá. Addig is egyértelműen 5 csillag.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. augusztus 17.

csill87

2021. július 22.

A stifttel együtt használom és nekem nagyon bevált. Nyár eleje óta van ez a kombó nekem. Az illata is finom, nem tolakodó. Eddig jól teljesítenek, de az igazi próba majd a pulcsis téli szezon lesz.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. július 22.

barbz

2021. június 28.

Legjobb dezodor, amit valaha használtam! Sokáig tart, nem izzadok tőle. a ruhán nem hagy foltot. Az illata pedig isteni finom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 28.

vszlau

2021. május 8.

Minden féle dezodor próbáltam már, most rajta a sor.
Remélem be fog válni.
Jelenleg 5 csillag, később frissítem ha változna a véleményem

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 8.

Minden féle dezodor próbáltam már, most rajta a sor.
Remélem be fog válni.
Jelenleg 5 csillag, később frissítem ha változna a véleményem

Katty26

2021. május 1.

Nekem be vált. Elég régóta csak ilyen márkájú dezodort használok, nagyon szeretem az illatát.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 1.

Dorotii66

2021. január 3.

Nagyon finom, nyárias illata van. Tartós (persze 48 óráig korántsem tartana ki, de nálam ez nem is elvárás, hiszen mindennap fürdök) és nekem a ruhán sem hagyott nyomot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

lavendermona

2020. december 14.

Nagyon finom illata van, nyáron nagyon szuper. Az original illatát is szeretem, de sajnos aluminium van benne, ami miatt már nem használom. Azon kívül tartós volt és hasznos, viszont a ruhát befogta sokszor. Négy csillagot kap ezek miatt.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 14.

Mona29

2020. július 25.

Nem rossz, de! Nekem időnként fehér göböcskéket hagyott a bőrömön (pedig keveset fújtam) és ha nem figyeltem, rákenődött a ruhámra, ami viszont látványosan ott maradt. Amúgy a hatása egész jó, jobban teljesít, mint pl. egy sokkal olcsóbb drogáriás saját márkás. Azt azért tegyük hozzá, hogy nem tudom ki használja 48 órás izzadásgátlóként, de én pl. minden este lezuhanyzom, szóval.... Az illata tetszett, bár olyan erős gyümölcs illatot én sem éreztem, mint amire a csomagolás és a leírás alapján számítottam. Maga a flakon elég hamar elfogyott, sokkal hamarabb, mint a más márkájú dezodorok.
Akcióban vettem, így viszont az ár-érték arány nem volt rossz. Valószínű, hogy ha újra jó árban látom, újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Picilanyka

2020. június 21.

Finom illatú tartós, este is éreztem magamon a körtét. Nem hagyott nyomot a ruhán se. De kiábrándultam belőle most egy másik Dove a kedvenc.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 21.

Masnilány

2020. június 19.

Még valamikor ősszel használtam el belőle egy flakonnal. Utáltam az illatát, alig vártam, hogy elfogyjon, nekem valamiért rémborzasztó kókuszos körte illatú volt a bőrömön. Ezek persze bakker tök tartósak meg erősek egész nap, bezzeg a számomra jó illatok meg tűnnek el rólam a csudába, na mindegy.
Aztán. Nemrégiben párom elment a kínaiba, megkértem, hogy hozzon egy tökmindegy milyen dove dezodort.
Mit hozott? Na mit? Bingó :D
Izzadásgátló hatása egyébként ennek is kiváló, most így a melegebb időben már kicsit összehaverkodtam az illatával, de azért remélem a deoruletten többet nem sorsolódunk össze.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 19.

Mit hozott? Na mit? Bingó :D

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.