Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

Dorotii66

2021. január 3.

Nagyon finom, nyárias illata van. Abszolút tartós, nagyon meleg napokat is kibírt, persze néha újra kellett kenni. Minimális foltot hagyott a fekete ruhákon, de semmi olyat ami menthetetlen lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

veci

2020. december 28.

Egy natúrdezodorral való próbálkozásom után vettem először kétségbeesésemben és nagyon megkedveltette velem a Dove dezodorokat. A hidratáló összetevők valóban működnek, hosszas használat után sem éreztem, hogy szárítana. Ez a körteillat pedig nagyon különleges, de mégsem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

anitaaa04

2020. július 1.

Imádom az illatát. Már többször is újravettem. Csak ajánlani tudom másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 1.

Imádom az illatát. Már többször is újravettem. Csak ajánlani tudom másoknak is.

Nicu

2020. január 12.

Egyáltalán nincs olyan erős illata, mint a fújós verziónál. Kellemes, körtés. Még a nagy melegben sem izzadtam meg tőle. Este szoktam használni fürdés után, és reggel még egy kicsit. Kell pár perc, mire megszárad, de nekem annyit megér, hogy nem kell közben az aeroszolos verziótól fuldokolnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

pilluska

2019. október 6.

Először is azzal kell kezdenem, hogy sajnos eléggé izzadós típus vagyok, nagyon sok deoban csalódtam már. De ez a kis deo végre működik nálam! Nyáron azért délután már volt, hogy újra kellett kennem, de ez semmidég :) Egyszerűen imádom az illatát és nagyon sokáig elég, több mint fél év alatt használtam el. Újra fogom most venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

happy

2019. július 12.

Anyukámtól kaptam és akkor azt gondoltam egynek jó lesz. Viszont egyre jobban megszerettem.
Nagyon finom illata van és az izzadásgátló hatásával is elégedett vagyok: simán kihúztam vele a 35 fokokat.
Azóta többször újra vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Azóta többször újra vettem :)

laczayzita

2019. május 23.

Egyszerűen imádom az illatát! Először anyukámnál láttam majd én is vásároltam egyet, azóta is majdnem mindig ezt vásárolom.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 23.

Hanna27

2019. május 2.

Az illata miatt volt elsősorban megfogó, egy promóció által találkoztam vele először.
Azóta is ezt használom, mert jól hidratál, érzékeny bőrömet nem irritálja.
Izzadásgátló hatásával meg vagyok elégedve, bár én enyhén izzadós típus vagyok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 2.

Azóta is ezt használom, mert jól hidratál, érzékeny bőrömet nem irritálja.
Izzadásgátló hatásával meg vagyok elégedve, bár én enyhén izzadós típus vagyok.

pilleriin

2019. április 28.

A bio termékekkel való kísérletezés nem jött be, ezt nem az illata miatt választottam, hanem csak azért, mert még ezt nem próbáltam, nem csalódtam, jó vétel volt, a bőrömön finom az illata, tartós a hatása is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 28.

kismadár

2018. október 13.

Kellemes, tényleg igazi körtés illata van. Tartós, hatásos. Nem is tudok róla többet mondani, mindent tud, amit tudnia kell, az egyetlen negatívum, hogy picit megfogja a ruhákat, de mosásnál maradéktalanul kijön.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 13.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1