Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2017. február 8.

Kategória:   Dezodorok

A körte és aloe vera különleges, üde illatkombinációjával nyújt frissességet 48 órán keresztül, és 1/4 rész hidratálókrémet tartalmazó formulájával ápolja a hónaljat. 0% alkohollal.

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre

Helia-D Krémes Hidratáló Testápoló Száraz Bőrre
bibi24

loveskincarerita

2022. február 1.

Évek óta ezt használom, csatlakozom az előttem szólókhoz. Nagyon jó illata van, kellemes a bőrön, tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. február 1.

silence

2021. december 21.

Nem vagyok túl izzadós fajta és nincsenek nagy igényeim egy golyós dezodorral kapcsolatban, csak hogy védje ki a kellemetlen szagokat, ne okozzon allergiát, és ne hagyjon nyomot a ruhákon.
Ez a dezodor ezeknek a kívánságaimnak teljes mértékben megfelel, ráadásul nagyon kellemes, körtés illata van.
Többször újravásároltam már és szívesen veszem ezután is bármikor……..

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. december 21.

Többször újravásároltam már és szívesen veszem ezután is bármikor……..

jusska

2021. május 20.

Tartós, nagyon finom és tartós az illata, a fújós verziójával együtt nagy szerelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 20.

LCs

2021. május 19.

Finom illata van ès tartós hatàssal bír.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. május 19.

Finom illata van ès tartós hatàssal bír.

Dorotii66

2021. január 3.

Nagyon finom, nyárias illata van. Abszolút tartós, nagyon meleg napokat is kibírt, persze néha újra kellett kenni. Minimális foltot hagyott a fekete ruhákon, de semmi olyat ami menthetetlen lett volna.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. január 3.

veci

2020. december 28.

Egy natúrdezodorral való próbálkozásom után vettem először kétségbeesésemben és nagyon megkedveltette velem a Dove dezodorokat. A hidratáló összetevők valóban működnek, hosszas használat után sem éreztem, hogy szárítana. Ez a körteillat pedig nagyon különleges, de mégsem tolakodó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. december 28.

anitaaa04

2020. július 1.

Imádom az illatát. Már többször is újravettem. Csak ajánlani tudom másoknak is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Imádom az illatát. Már többször is újravettem. Csak ajánlani tudom másoknak is.

Nicu

2020. január 12.

Egyáltalán nincs olyan erős illata, mint a fújós verziónál. Kellemes, körtés. Még a nagy melegben sem izzadtam meg tőle. Este szoktam használni fürdés után, és reggel még egy kicsit. Kell pár perc, mire megszárad, de nekem annyit megér, hogy nem kell közben az aeroszolos verziótól fuldokolnom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 12.

pilluska

2019. október 6.

Először is azzal kell kezdenem, hogy sajnos eléggé izzadós típus vagyok, nagyon sok deoban csalódtam már. De ez a kis deo végre működik nálam! Nyáron azért délután már volt, hogy újra kellett kennem, de ez semmidég :) Egyszerűen imádom az illatát és nagyon sokáig elég, több mint fél év alatt használtam el. Újra fogom most venni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. október 6.

happy

2019. július 12.

Anyukámtól kaptam és akkor azt gondoltam egynek jó lesz. Viszont egyre jobban megszerettem.
Nagyon finom illata van és az izzadásgátló hatásával is elégedett vagyok: simán kihúztam vele a 35 fokokat.
Azóta többször újra vettem :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 12.

Azóta többször újra vettem :)

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1