Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: egifeny, Módosítva: 2016. március 26.

Kategória:   Dezodorok

Aluminium mentes.

Compressed: ugyanolyan hosszú ideig tart, mint a 150ml-es kiszerelés.

ANDREAA

2018. október 1.

Meg se szagoltam,gondoltam finom barackps illata lesz..hát..nem az. Nagyon mű, de, ha tenné a a dolgát, akkor nem zavarna annyira. Én, aki nem vagxok izzadós típus, konkrétan büdös voltam a nap közepén. Harmat gyenge..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. október 1.

pannababo

2017. június 26.

illata virágos édes, de izzadtam :(, szekrény illatósítóként végezte

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 26.

illata virágos édes, de izzadtam :(, szekrény illatósítóként végezte

cintialaura

2017. február 6.

Nagyon tetszett a kiszerelése, és hozta a dove színvonalat is izzadásgátlás terén, de a szörnyen fullasztó illata miatt el sem bírtam használni. :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 6.

wan63

2016. november 17.

Az ugyanilyen illatú golyós dezodorral együtt használom. Az illata eleinte kicsit erős, de néhány perc után visszafogottá válik. Alapesetben 5-8 órát bír, az után érdemes újra dezodorálni. Erősebb izzadást nem előz meg, de még nem is találkoztam olyan alumíniummentes dezodorral, ami ilyen téren igazán jól teljesítene. Nyugisabb napokon, például otthonra jó lehet, egyéb esetben nem ajánlom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. november 17.

malnaszorp95

2016. szeptember 12.

Nem szerettem ezt a dezodort, alig vártam, hogy elfogyjon. Borotválás után csípte a hónaljamat, és stresszhelyzetekben sem teljesített túl jól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 12.

Bebek

2016. szeptember 11.

Szerintem elég erős illata van, számomra zavaró, pedig az üzletben egész jónak tűnt, de ha befújom magam, akkor nagyon sok.
Borotválás után használva nagyon csíp. És sajnos büdös leszek ha ezt használom. :( Szóval így számomra nem ér semmit, használhatatlan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. szeptember 11.

Andi777

2016. július 29.

Az illata finom,bár szerintem nem igazán az a tipikus igazi barack illatú,közepesen hatékony,az izzadékonyabbaknak én annyira nem ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2016. július 29.

Bövebben a kis molekulasúlyú alkoholokról itt olvashattok.