Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Szappanok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Stina, Módosítva: 2011. május 18.

Kategória:   Szappanok

A Dove Gyengéd Bőrradírozó Krémszappan segít a bőr mindennapi megújulásában. Egyedi összetétele különösen finom bőrradírozó részecskékkel, gyengéden távolítja el az elhalt hámsejteket. ¼ rész hidratáló krém tartalmával segít, hogy bőröd feltöltődjön, különösen puha érzést hagyva maga után.

ilorincz

2017. november 15.

Nem a szappannal van baj, rosszul választottam a bőrömhöz, szárit,
inkább szárít mint radíroz.
A Dove baba szappan pedig minden bőrre tökéletes.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. november 15.

Nem a szappannal van baj, rosszul választottam a bőrömhöz, szárit,
inkább szárít mint radíroz.
A Dove baba szappan pedig minden bőrre tökéletes.

fdorottya

2017. június 14.

Nagy a szerelem vele. Mondjuk az összes Dove szappant szeretem. Én arcmosásra használom (bári bármit mond akkor is a szappan a legjobb nekem arcmosásra). Kellemes az illata, engem nem szárít, sokáig elég. Olcsó boltban 195,- forint.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 14.

Bellabellissima

2017. január 7.

A legojobb nem termeszetes szappan. Örök kedvenc! Barsonyos bort eredenyez! Picit szarit, mint minden szappan

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. január 7.

tokfejessi

2016. január 13.

Világ életemben folyékony szappan párti voltam, valamiért taszít a gondolat, hogy annyi ember hozzányúl a koszos kezével a szappanhoz (igen, tudom, hogy hülyeség :D ).
Viszont ezt a imádom! Nem szárít, erősen habzik, és kézmosás után tiszta érzetet hagy a kezemen. Levett a lábamról! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 13.

Teniko

2015. december 30.

Nekem kevés a bőrradírozó hatás. Amúgy, az illata jó, csak kissé szárít.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. december 30.

Nekem kevés a bőrradírozó hatás. Amúgy, az illata jó, csak kissé szárít.

Encc88

2015. július 1.

Imádom ezt a szappant! Az illata nagyon jó. Radírozó képessége nem sok van, de nem szárítja a bőröm! Kellemes tiszta érzetet hagy maga után elég sokáig! Újravevős! 5*

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. július 1.

loju

2015. március 25.

Már régóta szeretjük egymást! Arctisztításra használom, arra tökéletes, bár radírnak azért nem mondanám! Nem szárítja a bőrt, finom az illata!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 25.

e.inci007

2014. március 30.

Bőrradirnak nem igazán jó, de én szeretem, álltalában ezt veszem, vagy ha nem, akkor a normált, de Dove-on kivül nem használok mást az arcomra

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. március 30.

tátombák

2013. augusztus 26.

A bőrradírozó gyöngyök nagyon picik benne, bőrradírnak kicsi, sima szappanhoz nagy. Amúgy állagra teljesen olyan, mint a klasszik sötétkék, az illata viszont közel sem olyan kellemes. Maradok annál.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. augusztus 26.

Linuxo

2012. augusztus 10.

Állandóan van itthon belőle :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 10.

Állandóan van itthon belőle :)

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate