Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rottya, Módosítva: 2011. április 22.

Kategória:   Dezodorok

Szőrnövekedést gátló golyós dezodor.

auberginecat

2015. június 2.

ohh a régi szép idők... ez volt az all time top dezodorom, egyszerűen odavoltam az illatáért, szinte parfümként érződött egész nap, többen is kérdezték, hogy mi ez az illat. :D ez a szőris dolog nyilvánvalóan kamu, de hát ilyen illat mellett simán szemet huny az ember. :) tartóssága, hatásossága, illata 5ezer*. életem egyik nagy csalódása, hogy már nem kapható. :(

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 2.

Jucccc

2014. január 23.

Mivel epilálom a hónaljamat, számomra csak a Dove dezodorok jöhetnek szóba, minden más annyira kiszárítja és érzékennyé teszi ezt a területet, hogy mindig visszatérek erre a márkára. Amúgy azon belül sem veszek egymás után kétszer ugyanolyat. Ezt venném a leggyakrabban, de sajnos már egy éve nem találok sem DM-ben, sem Rossmann-ban, sem a Müllerben. Remélem még lesz szerencsém használni!
Én egyébként úgy vettem észre, hogy mérsékli a szőrnövekedést, persze nem kell csodát várni tőle. Mégis nagy kedvencem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. január 23.

NikiB

2012. november 27.

Az illata miatt regora csak ezt hasznalom es izzadasban is segit de a szornovekedes kamu!!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. november 27.

Barbi-Lou

2012. június 11.

Az illata nagyon-nagyon finom, árban jó, viszont ez a szőrnövekedés gátló dolog kamu. (Ezért nem vonok le csillagot, teljesen evidens volt, hogy szemfényvesztés.) Azért vonok le 1 csillagot, mert picit összekente a ruháimat, és összehasonlítva a kedvenc golyós dezodorommal (Nivea Invisible for Black & White) csak 4 csillagot ér.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

ancsibancsi

2012. június 11.

Az illata nagyon fini! Amikor megizzad az ember, akkor se az izzadsága érzik, hanem ennek az illata. Én nagyon szeretem, mindig cserélgetem a Dove izzadásgátlókat, mert annyira jó az összes. A ruhán sem hagy foltot, ami nálam nagyon sokat nyom a latba, mert sok feketét hordok. Szőrnövekedést szerintem nem gátol, de ez nem meglepő. Szerintem az ilyen szőrnövekedést gátló cuccok, mind szemfényvesztés. Bebeszéli magának a szőrt már kiskorától gyűlölő nőszemély, hogy igen, ez lassabban nő. De szeretném, ha tényleg így lenne...:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 11.

wanda

2012. május 24.

Az illata tetszett, izzadásgátló hatása szerintem átlagos. Szőrnövekedésgátló hatását én sem tapasztaltam...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 24.

zsuku

2012. május 13.

Ezt kaptam le a polcról a nagy sietségben, mert eszembe jutott, hogy itt sok csillagot kapott. Kb három hete használom, egész jó, de nekem a rexonák jobban beválnak.... Valamennyire fékezi az izzadást, büdös nem leszek, de nagyobb terhelés után pár óra elteltével a vad rózsa illat (ami valóban sokáig és intenzíven érezhető, de nálam ez inkább mínusz pont) mintha megromlana a hónaljamon.:D Furi, elhasználom, de újra nem veszem, inkább a rexona. Jaa és szőrnövekedést gátló hatást nem tapasztaltam, de nem is vártam, az ilyenekben rég nem hiszek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. május 13.

fruu.

2012. május 3.

Az egyetlen dezodor ami TÉNYLEG rendelkezik izzadásgátló tulajdonságokkal...használat után csomó ideig érzem az illatát (ami nagyon kellemes) és odáig vagyok meg vissza ,hogy még mindig nem izzadok..:)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2012. május 3.

Cu2tka-baba

2012. április 12.

Nagyon szeretem az illatát eléggé hatásos, bár a szőrnövekedést nem különösebben gátolja. Maximum puhábbak lesznek tőle a szálak.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. április 12.

molbolesy

2012. március 30.

Egyik kedvenc dezodorom. Finom illat, egésznap jól dezodorál és mintha tényleg gyengítené a szőrszálakat, nem olyan erősek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. március 30.

Gyulladáscsökkentők: Salix Alba (White Willow) Bark Extract, Salicylic Acid
Hidratálók: Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Soy Protein, Urea, Potassium Lactate
Kémiai hámlasztók: Salicylic Acid, Citric Acid

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1

Bőr- és hajkondícionáló, vízmegkötő anyag.