Dove

Ár:   650 Ft   Kategória:   Testápolás

A krémet feltöltötte: Evie, az összetevőket feltöltötte: baobe, Módosítva: 2012. július 12.

Kategória:   Testápolás

Hatékony a kellemetlen szagok ellen, így a hosszantartó frissesség és tisztaság érzetét nyújtja. Védi az intim testrészek természetes PH értékét, biztosítja a nyálkahártya természetes egyensúlyát, segít megelőzni az irritációt. Különösen érzékeny és irritációra hajlamos bőrön is alkalmazható.

Kiszerelés: 250 ml

Dominika123

2018. szeptember 13.

Borzalmas! A "csípett" enyhe kifejezés rá. Égetett, és miután lemostam még hosszú órákig éreztem a fájdalmat. Azonnal kuka! Nagy csalódás volt, egy Dove termékől nem ezt vártam!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 13.

Leonori

2017. április 17.

KATASZTRÓFA! Össze-vissza csípett, viszkedtem tőle, hetekig nem tudtam, hogy mi a probléma, csak akkor, amikor végleg abbahagytam a használatát. Nem vagyok egyébként egy érzékeny típusú, de ez nagyon nem jött be sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. április 17.

parisforever96

2016. november 6.

IMADOM!! A Dove termekek szamomra tokeletesek! Kellemes friss erzest biztosit egesz napra es egy pumpanyi is eleg egy zuhanyzashoz es persze arban is remek! *.* Teljesen megszuntette a kellemetlen szagokat es a tulzott feher folyast amik miatt majdnemhogy naponta kellett mosni a nadragjaimat.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2016. november 6.

Vyvcsyke

2016. június 20.

Nagyon szerettem, de kipróbáltam a zöld fajtáját is, az valahogy jobb, mert nem érződik fürdés után az illata. Ez nekem picit erős volt, de nagyon meg voltam vele elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 20.

Erina

2016. május 30.

nem értem az előző véleményeket. nekem semmi bajom nem volt vele, kevés kell belőle, egy pumpálásnyi, és tökéletes. Nem is használok más márkát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. május 30.

vl

2016. március 24.

Csípett. Borzalmas volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. március 24.

Csípett. Borzalmas volt.

vfejes

2015. június 19.

Borzalom, messze kerüljétek el! Iszonyat csip, még ha azonnal le is mosom. Szegény majdnem 6 évesem is utánozni akart, sírás lett a vége. Fogalmam sincs hogyan dobhatnak piacra ilyen sz**t intim, érzékeny területre... Pfff

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 19.

Ella

2015. január 13.

Jesszus, de utáltam! Égette, marta a bőrömet, a csípés enyhe kifejezés. Használhatatlan és felbontás után 2-3 héttel bebüdösödött. Így még egyetlen Dove termékkel, sem másfajta intim lemosóval nem jártam, maximum parfümökkel, testápolókkal. Sajnálom, de ez elégtelen. :(

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. január 13.

Vicus

2014. május 27.

Nekem megfelel, finom az illata, nem érzek semmi extrát. Az összetevők nem valami szépek..

Update: Már nagyon csíp, Anyukámnak is, nem tudjuk használni többször.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 27.

Update: Már nagyon csíp, Anyukámnak is, nem tudjuk használni többször.

incifinci28

2013. szeptember 2.

régen használtam ezt a típust, minden rendben volt vele, a nem rég vásárolt pedig nagyon csíp engem is. nem veszem újra

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. szeptember 2.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Potassium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.