Dove

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: szilvike94, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéden tisztítja az intim területeket, nem borítja fel annak természetes egyensúlyát. Véd irritációtól és kellemes érzést ad, és egész nap frissen tart. Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt.

Gubana

2020. április 25.

Kifutó termékként vettem féláron. Igazából semmi extra, engem nem irritál, teljesen semleges érzés.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. április 25.

Nikkii0326

2020. január 28.

Sajnos engem is nagyon csipett..:(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. január 28.

Sajnos engem is nagyon csipett..:(

tniki

2020. január 20.

Mindig ha valami új terméket akarok kipróbálni, előtte felnézek a krémmániára elolvasni a véleményeket.
Sajnos ez most kimaradt és mennyire bánom...

Intim mosakodó létére éget, csíp, irritál. Hatalmas csalódás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 20.

Sajnos ez most kimaradt és mennyire bánom...

Intim mosakodó létére éget, csíp, irritál. Hatalmas csalódás.

Nyuszikaaah

2019. november 10.

Intim mosakodó, ami irritál? Na neee...
Engem is nagyon csípett.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. november 10.

Intim mosakodó, ami irritál? Na neee...
Engem is nagyon csípett.

boja

2019. szeptember 18.

Sajnos nem olvastam el az itteni véleményeket! Használat után csíp, ég és viszket. Akkor kerestem rá a krémánián, hogy másoknál is ezt idézte elő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Ivy1986

2019. június 11.

Olvastam itt a vélemenyeket,sajnos nekem sem jött be. Valamiért égetett azt hittem elkaptam valamit mikor rájöttem hogy csak fürdés után égett a dolog ugy h vannak sokkal olcsobbak is ami jobban bevállt. Sajnos ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 11.

lilielli

2019. június 9.

Jó a hatása, eléggé frissít, de az összetevők... Nem veszem újra, majd valamilyen természetesebb összetevőjű intimlemosót fogok venni következőre. 650 Ft-ért vettem akciósan, szóval az ára jó. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

kornelly

2019. június 5.

Sokszor gondolkodtam rajta hogy ki próbálom mindig vonakodtam tőle,de adtam neki egy esélyt.Pár hete vettem egyet,nagy bánatomra nagyon kellemtlen égő ,csípő érzetet váltott ki nálam.Biztos hogy többet nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

kiskacsa480

2019. május 24.

A pumpás adagoló nagyszerű, az illata kellemes. Nagyon sok mosakodót próbáltam már ami mart /csípett, szerencsére ennél ezt nem tapasztaltam. Havonta 3-5 alkalommal használom amikor úgy érzem kell, ennek fejében nekem ez a termék tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Én is a nivea intim lemosója után próbáltam ki. Nem igazán jött be, néha még égetett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Potassium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.