Dove

Ár:   800 Ft   Kategória:   Egyéb kozmetikumok

A krémet feltöltötte: Theresia, az összetevőket feltöltötte: szilvike94, Módosítva: 2014. január 14.

Kategória:   Egyéb kozmetikumok

Gyengéden tisztítja az intim területeket, nem borítja fel annak természetes egyensúlyát. Véd irritációtól és kellemes érzést ad, és egész nap frissen tart. Bőrgyógyászatilag és klinikailag tesztelt.

boja

2019. szeptember 18.

Sajnos nem olvastam el az itteni véleményeket! Használat után csíp, ég és viszket. Akkor kerestem rá a krémánián, hogy másoknál is ezt idézte elő.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 18.

Ivy1986

2019. június 11.

Olvastam itt a vélemenyeket,sajnos nekem sem jött be. Valamiért égetett azt hittem elkaptam valamit mikor rájöttem hogy csak fürdés után égett a dolog ugy h vannak sokkal olcsobbak is ami jobban bevállt. Sajnos ez nem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 11.

lilielli

2019. június 9.

Jó a hatása, eléggé frissít, de az összetevők... Nem veszem újra, majd valamilyen természetesebb összetevőjű intimlemosót fogok venni következőre. 650 Ft-ért vettem akciósan, szóval az ára jó. Kevés is elég belőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. június 9.

kornelly

2019. június 5.

Sokszor gondolkodtam rajta hogy ki próbálom mindig vonakodtam tőle,de adtam neki egy esélyt.Pár hete vettem egyet,nagy bánatomra nagyon kellemtlen égő ,csípő érzetet váltott ki nálam.Biztos hogy többet nem veszek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. június 5.

kiskacsa480

2019. május 24.

A pumpás adagoló nagyszerű, az illata kellemes. Nagyon sok mosakodót próbáltam már ami mart /csípett, szerencsére ennél ezt nem tapasztaltam. Havonta 3-5 alkalommal használom amikor úgy érzem kell, ennek fejében nekem ez a termék tökéletesen bevált.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 24.

InternationalTraveller

2019. május 14.

Én is a nivea intim lemosója után próbáltam ki. Nem igazán jött be, néha még égetett is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 14.

Fehereszti

2019. április 23.

Borzalmasan rossz ez a termék! A Nivea jól bevált lemosója után gondoltam újítok, kipróbálom ezt. Nagyon megbántam, irritál, éget, csíp, mar, pedig én nem vagyok egy érzékeny bőrű, nem szoktak termékek irritálni. Ilyet még sosem tapasztaltam. Teljes pénzkidobás volt! 😔

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 23.

Lorigil

2019. március 22.

Borzalmas termék. Iszonyat csíp használat közben, szétmarja az intim részeket, amitől további problémáim lettek. Nem gondoltam, hogy ettől vannak a problémáim, ezért gyógyulás után újra használtam, és megint szétmarta az érzékeny bőrt. Felháborító, pont az ellenkezőjét teszi annak, amiért van!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 22.

Ann86

2019. január 9.

Az illatával annyira nem tudtam megbarátkozni, mivel nekem "pasis" az illata, de teszi a dolgát. Valószínűleg saját részre nem veszem újra, de az egyik családtagom részére tuti. Neki rettenetesen száraz a bőre és a minden napi mosakodáshoz baromira bevált. Először véletlenül fürdött vele és utána mondta, hogy abszolút nem húzódik és viszket a bőre. Előtte rengeteg patikában kapható, drágábbnál drágább tusfürdőt próbált ki és egyik sem vált be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. január 9.

Vanesszaeszter

2018. december 17.

Tetszik az illata és az állaga, de engem is irritál. Túlságosan tisztára mos odalenn. Nem ajánlom senkinek!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. december 17.

Hidratálók: Glycerin, Lactic Acid, Potassium Lactate
Kémiai hámlasztók: Lactic Acid, Citric Acid

Laureth-4 ti I eu 5 4

Lauryl alkoholból előállított emulgeálószer, felületaktív anyag.