Dove

Ár:   1500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Kiscsillag5, Módosítva: 2013. április 8.

Kategória:   Dezodorok

A Maximum Protection a Dove eddigi leghatékonyabb védelme. Nagyszerű kombinációja a hatékonyságnak, amire szükséged van és az ápolásnak, amit a Dove-tól elvársz. Tudományosan igazolt izzadás elleni védelmet nyújt, miközben ápolja a bőrt a Dove ¼ rész hidratáló krémjével. Illatától tisztának, frissnek és szépnek érezheted magad. Egyszerre véd és ápol.

pankafru

2019. november 23.

Próbáltam már Rexona illatokat is és a többi Dove illatot is ezekből a krémes deokból, de nekem ez működik a legjobban. A Rexonákat kifejezetten büdösnek tartom, túl erős az illatuk, nem kényelmes őket viselni. A másik Dove-ok viszont nem működnek olyan jól. Amikor tehetem (hétvégén stb.) akkor viszont alumíniummentes izzadásgátlót használok. Abból is próbáltam már Dove uborkást sprays és golyós változatban is. Azokat is szeretem, szóval nem tudom megunni ezt az illatot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. november 23.

Vala111

2019. január 21.

Csillagos ötöst érdemel mint izzadásgátló. A spray változatát csak azért veszem (majdnem az öszes Dove-nak), mert tovább megmarad az illata.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 21.

mllelondres

2018. szeptember 11.

Nyáron csak ez használ, nagyon erős izzadásgátló hatása van, tényleg egyáltalán nem izzadtam iszonyú kánikulában, terhesen sem :) És az illata is sokkal finomabb, mint a gránátalmás testvérének :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Mamamacica

2018. május 23.

Az Original Clean névre hallgató testvére jobban teljesít. Ennek a változatnak nem tart olyan sokáig a "kellemetlen illat" semlegesítő hatása, viszont sokkal jobb az illata. Sajnos, ha reggel bekenem vele magam, délután már nem hat kifogástalanul. Elhasználom, de emiatt az egyetlen fő bűne miatt nem fogom újravásárolni

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. május 23.

amigocska

2018. március 18.

Rexona hasonló terméke mintha egy leheletnyit jobban teljesíteni, de ez a dezodor is szépen teszi a dolgát. Megérte megvenni!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. március 18.

Birkin22

2017. augusztus 30.

A Rexona ugyanzezen elven működő terméke helyett vettem ezt, a krémmániás vélemények hatására. Számomra ez a tényleg csodaszer kategória. Még a durván izzasztó kardió edzés alatt is kitart, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Makk Zsuzsó

2017. július 25.

Update: sajnos már kora dálután büdös lettem tőle, ami felettébb ritka, más átlagos árfekvésű dezodornál keveredik az illat az izzadsággal, de ennél semmi illat nem maradt délutánra. Sajnálom, de önmagában, rásegítés nélkül nem működik nyári melegben.
Az továbbra is pozitívum, hogy nem fehéríti be a ruhákat. Nem fogok ilyet venni többet.

Egész kellemes krém, könnyen felszívódik, nem tolakodó, de friss illattal. A hatása is rendben van. Az ára nekem kicsit magas, de ha cserébe nem csinálja ki a ruháimat, akkor azt mondom, megéri. Egyelőre még tesztelem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 25.

Bubucim

2017. május 14.

Ez az első maximum protection stiftem. A legforróbb nyári melegben is jól teljesít, konkrétan csontszáraz a bőröm. Valahogy ez elég bizarr. Éppen ezért nem minden nap használom, csak akkor, ha fontosabb eseményre megyek 40 fokban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 14.

Zildinyo

2017. március 4.

Ugyanazt várnám tőle, mint a Rexonától, de valamiért nekem ez kicsit gyengébben muzsikál. Vagy csak én kezdek ezekhez a brutál cuccokhoz hozzászokni? 4 csillagot mindenesetre megérdemel, még így is határozottan a nagyon jó ketagóriába esik.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. március 4.

Redlips

2017. január 9.

Jó illata van, főleg a melegebb időszakban kellemes, nem sok. A hatékonysága nem olyan jó, mint a Rexonáé, ezért inkább azt veszem újra.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 9.

Antioxidánsok: BHT

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó és hajfixáló szilikon féle.