Dove

Ár:   659 Ft   Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online a Szépségbolt.hu-n 659 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: fiona, Módosítva: 2013. június 18.

Kategória:   Dezodorok
Vedd meg online: Szépségbolt.hu, 659 Ft

Izzadásgátló dezodor férfiaknak.

Ár: 659 Ft , Eladó: Szépségbolt.hu
Fizetés: utánvétel, bankkártya, Szállítás:posta, személyes átvétel
FurcsaKavics

2019. július 19.

Kedvenc Dove férfi illatom mindegyik termékben (tusi, roll-on stb). Páromnak mindig ezt veszem, és szereti, szívesen használja. Mondjuk neki mindegy mit veszek, amíg nekem tetszik, de örülök, hogy már magától is ezt kéri. Kellemesen lágy púderes illata van, nekem nem kimondottan pasis, inkább unisex illat. Nem fojtó, nem kreál "aurát", hogy megpusztuljon az ember a közelében, avagy nem ilyen chemotox effekt, ahogy említeni szoktam. :D Örök kedvenc!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 19.

baba_girl_16

2019. június 23.

Férjemnek nagy kedvence ez a dezodor. Én is szeretem az illatát rajta, visszafogott, de mégis férfias. A nap végére is lehet érezni az illatot és jól teljesíti az izzadásgátló szerepét.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

pointofview

2018. december 3.

A párom hosszú ideje ezt használja, nagyon szeretjük mindketten a gyengéd, mégis férfias illatát. Elmondása szerint teszi a dolgát télen- nyáron, jól véd és egész nap kitart újabb fújás nélkül egy átlagos napon. Néha kifújáskor nyomot hagy, de ennek ellenére meg vagyunk vele elégedve és már többször újravettük.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 3.

marlu

2018. április 30.

Nekem nem a párom, hanem én használom. :D Nyáron nem bizonyulnak túl hatékonynak a női dezodorok, pedig nem vagyok annyira izzadós, mégis napközben megbüdösödnek rajtam. Ez a dezodor egész nap tart, nagyon jó az illata, még nap végén is érezni. Annyira jó illata van, hogy még a tusfürfőjét is használom. Szerintem senkinek sem tűnt fel a környezetemben, hogy férfi illatom lenne (amúgy sem szeretem a kifejezetten női, édes illatokat).

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. április 30.

Sisszy

2016. december 31.

Páromnak vettem, mikor Axe-ról Dove-ra váltottunk (vagyis én váltottam :P). Azóta már a sokadik flakonnal használja (volt pár kilengésünk más illatok irányába, de összességében ez a legjobb), nagyon dícséri. Nem mellesleg imádom az illatát rajta és néha-néha én is kölcsönvettem, mert nem erős pasis illat egyébként.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 31.

eperturmix

2016. december 5.

Az én uracskámnak is ez van,tusival együtt.Előtte mindig kenős dezodorokat használt,de aztán látta,hogy én spray párti vagyok és áttért.Szeretjük,ő is,én is.Jó az illata,nem túl durva,se szúrós,és tartós.Foltot se hagy,újravevős.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. december 5.

Málni

2015. június 22.

Az illata tényleg jó, nem szokványos, nem túl pasis, viszont én sokszor ruhára is fújom a sprayket, ez meg fehér foltot hagy a felsőkön, ezért nem venném többet...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. június 22.

Babooca

2015. június 6.

Szereti, szeretem. Finom púderes, csendes szépfiúkhoz nagyon illik, mint amilyen az én Kedvesem is. Karácsonyi szettben kapta, most kezdi megadni magát, szóval gazdaságos. Első olyan termék, amit azonnal, már a karácsonyi leárazásokkor egy újabb szett részeként újra akart venni. Egyszóval tökéletes. Este mikor hozzám bújik is csak ezt érzem rajta, nem izzad meg tőle. Megéri az árát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 6.

minimano81

2014. augusztus 26.

A tusfürdője a jelenlegi kedvenc. Azzal együtt használja a párom, és mindkettőnknek nagyon bejön ez az illatcsalád. Friss, üde, finom, nem tömény férfiparfüm. Jól eltalálták.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. augusztus 26.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.