Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: pityepotya, Módosítva: 2012. április 17.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló dezodor, 24 órás izzadás elleni védelem, és a Dove-tól megszokott ápolás.

Csökkenti a hónalj  szőrének szúrós érzését a borotválások között. Különleges izzadásgátló formulája tartalmaz: természetes eredetű növényi kivonatokkal gazdagított Pro-Epil Complex-et, 1/4 rész hidratáló krémet. Ápolja a hónalj bőrét, segít az alaposabb borotválásban. Hetek alatt a hónalj szőre érezhetően puhább lesz.

rosacea

2018. június 29.

Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne még beszerezni. A legjobb deom volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2018. június 29.

Nem tudja valaki, hogy honnan lehetne még beszerezni. A legjobb deom volt.

DorothyHK

2015. május 12.

Ez és a Dove Go fresh revive az abszolút kedvenc nálam. Bár ezzel sajnos nagyon ritkán találkozom a boltokban.
Amiért borzasztóan hálás vagyok a Dove dezodoroknak, hogy közvetlen borotválkozás után sem csípnek- a Fa termékek sajnos igen.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. május 12.

rozuska

2014. november 11.

Rengetegszer próbáltam alumentesen élni, de a vége mindig az, hogy vissza kell térjek a károsakra(?), mert a végére kifújnak. Nos, ezt csak lekaptam egy nagy diszkontban a polcról, és azóta használom. Egy-egy fújás reggel és estére sem lesz semmi szagom. Az illata nekem diszkrét, néha megcsap napközben, de csak szolidan, így a parfümöt is bírná, de azokról mostanában leszoktam.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2014. november 11.

-Norcsi-

2013. június 12.

Én is nagyon szeretem. Hatás, illat tökéletes. (azért én örülök, hogy köze nincs a rózsához) Nem szüntették be, Euro-Family; One Euro Marketben mindig van a polcokon. és a Rossmanban is szoktam látni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 12.

Zsazsmazs

2013. június 11.

IMÁDOM!!!!!!!!!!!!!! A legjobb amit eddig használtam! és pont tegnap tudtam újra venni eurós boltban ,hegyekben állt a polcon! :D :D : :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. június 11.

zsóci

2013. március 7.

sosem hagyott cserben, nem maradt utána fehér folt, az illatát pedig egyenesen imádtam. azért kell múlt időben dicsérnem, mert sajnos már jó ideje nem találkoztam vele sehol, és nagyon bánnám, ha ez így is maradna.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. március 7.

Dzsinka

2012. szeptember 6.

Szerintem nagyon finom illata van, nem túl erős, nőies és tartós (szinte egész nap). Igaz, hogy a szőrnövekedést egyáltalán nem lassítja, legalábbis én nem emiatt veszem. Mostanában viszont nem láttam a boltok polcán, pedig kifogytam. Tudja valaki, hogy gyártják-e még?

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. szeptember 6.

winnie

2012. augusztus 16.

A tartóssága jó, az illata számomra pocsék volt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. augusztus 16.

A tartóssága jó, az illata számomra pocsék volt.

csernusbrigi

2012. augusztus 8.

Tökéletes izzadásgátló, de az illatát én nem szeretem. Ezért csak 4.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. augusztus 8.

Tökéletes izzadásgátló, de az illatát én nem szeretem. Ezért csak 4.

k.boglarka

2012. június 26.

Az illata kellemes. Nem hagy fehér foltot. Tartósan véd a nagy melegben.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. június 26.

Az illata kellemes. Nem hagy fehér foltot. Tartósan véd a nagy melegben.

Antioxidánsok: BHT, Palmatine
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.

Stearyl Alcohol ti I eo I eu I al 2 2

Sűrűség szabályozó, átlátszatlanná tevő porszerű segéd anyag.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!