Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Izzadásgátló Aeroszol Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. június 27.

Kategória:   Dezodorok

• A japán nők szépségrituáléi ihlették
  • 1/4 rész hidratáló krémet tartalmaz a puha és sima hónaljért
  • 48 órás izzadásgátló védelmet biztosít
  • Nem tartalmaz alkoholt, segít megelőzni az irritáció kialakulását
  • A matcha tea és a cseresznyevirág kifinomult illatával kényezteti érzékeidet

szabo123

2019. október 4.

Sokáig érezni lehet, fincsi illat. Nem izzadok tőle, ennyit kell tudnia.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 4.

Sokáig érezni lehet, fincsi illat. Nem izzadok tőle, ennyit kell tudnia.

Panni21

2019. szeptember 23.

Nagyon szeretem az illatát.
Nem zavar, hogy alumentes (legalábbis, az én flakonomon így szerepel), mivel mindig használok "rendes" (stift vagy golyós) dezodort is, sprayt inkább már csak az illata miatt szoktam fújni, meg napközben, ha frissíteni szeretnék.
Hosszan megmarad az illata a ruhákon, és sokáig érzem magamon is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 23.

Nagyon szeretem az illatát.
Hosszan megmarad az illata a ruhákon, és sokáig érzem magamon is.

Jucifer

2019. szeptember 4.

Amit eddig használtam deot nem volt a Tesco polcain, a cseresznyevirágért odáig vagyok, szóval ráesett a választás, azóta ez már a harmadik flakon amit használok. Felfújásnál kegyetlen erős, szinte fullasztó, de a leszáradása, hát az valami mmmm, a 40 fokot is jól bírta, és engem a leszáradása egy az egyben D&G- One-ra emlékeztet. Télre tuti sok lesz, de így nyáron tuti befutó, ráadásul nem tartalmaz alkoholt és nem hagy nyomot a fekete ruhákon. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

Csumama

2019. szeptember 3.

Hú micsoda finomságra bukkantam! Az Originalt használtam régóta de meguntam egy idő után, pedig az is hatékony. Több verzióját kipróbáltam, egyik sem vált be. Ettől viszont illatos maradok a nap végére is, nem tolakodó, szolíd illattal tart frissen. Nála maradok.😊

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. szeptember 3.

GardenofEve01

2019. augusztus 30.

A kedvenc illatom. Csak emiatt veszem újra. Nagyon melegben is kellemes illatot áraszt és örömmel szaglászom a hónaljam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. augusztus 30.

TRMoni78

2019. július 16.

Kellemes illatú, hatékony, nem hagy foltot. érdemes volt kipróbálni!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 16.

Kellemes illatú, hatékony, nem hagy foltot. érdemes volt kipróbálni!

Nymphea

2019. június 30.

Nekem ez a Dove dezodor is, csakúgy mint az összes többi Dove deo is, kiválóan hozza amit ígér, semmi kellemetlen szagom nincsen, még nap végén sem. Izzadni persze izzad az ember, ez természetes is, de szagtalanul. A nyári melegben kifejezetten jól esik ez a friss, zöld illat, sok Dove deónak kifejezetten émelyítő illata van. Újravevős, nyárra az ubis társával együtt abszolút must have-ek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. június 30.

ALettah

2019. június 23.

Ráugrottam, mert zöld tea és cseresznyevirág, ráadásul a körtés Dove deóval elégedett voltam. Hát ez kérem nem dezodor. Mert hogy konkrétan büdös voltam tőle. Még a kánikulás napok előtt, minimális fizikai erőfeszítéssel.
Muszáj volt kukázzam, egyszerűen semmire nem tudtam használni, ha a funkcióját tekintve ilyen csúnyán megbukott.
Nem értem, hogy lehet, hogy a körtés teljesen jól működött rajtam.
Lehet, hogy azóta változott a recept, ez már ilyen mindenmentes, nincs benne alkohol, alumínium, kutyafüle...sajnos dezodor sincs benne :(

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 23.

Nem értem, hogy lehet, hogy a körtés teljesen jól működött rajtam.

SzNori11

2019. május 25.

Az izzadást ugyan nem mérsékli, (mondjuk számomra egyik deo sem...) de az illata annyira különlegesen finom, hogy parfüm se kell mellé. Nem gondoltam, hogy a körtésnél jobbat találnék, de úgy tűnik sikerült. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 25.

candy28

2019. május 21.

Az almás - fehér teás után próbáltam ki. Mert egy idő után jó váltani spray-t. Érdekes ez a boltban első szagolásra nem győzött meg, ezért az almásat vettem ami a boltban nagyon fincsi illatúnak tűnt. Jó illata van az almásnak is, de ez a Matcha teás jobban illik hozzám. Nagyon különleges semmihez nem hasonlítható illata van. Tartósságra ugyan olyan mint a többi Dove spray, amit használtam. Most szerintem egész nyáron ez az illat lesz rajtam. Aztán meglátjuk mikor unom meg... de ez már más téma. Szó ami szó ötöst adok neki.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.