Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, Módosítva: 2019. február 11.

Kategória:   Dezodorok

Izzadásgátló golyós deo kókusz és jázmin illattal. 48 órás védelem, 0% alkohollal.

nusysan

2021. február 12.

Pontosan ugyanazt tapasztaltam, mint az előttem író, hogy ha kicsit megizzadok ezzel a dezodorral, iszonyat büdös leszek. És nem értem, sose volt semmi problémám dezodorokkal, mindig csak felmarok valamit, de ez borzalmas. Kukában landolt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. február 12.

gida80

2020. október 5.

Az illata kellemes,de ha egy kicsit is megizzadok,iszonyat izzadság szagú leszek.Ezt úgy értem konkrétan büdösebb leszek,mint ha nem lenne rajtam semmi.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. október 5.

asszembocicsoki

2020. január 28.

Nekem az alumentes verziója van (Müllerben kapható), csodás! Finom illata van, ami jó erős és sokáig kitart. Izzadást nem gátol, de azt nem is szeretném. A bőröm nagyon hálás érte, azóta nem nagyon pattog ki a hónaljam. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 28.

micujs66

Korcsoport: >54
2019. október 2.

Ezért a kókuszillatért nem voltam oda, nagyon erős, és nem adja vissza az igazi kellemes illatát. De kellemesen habzott és nem szárította a bőrömet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: >54 |  Dátum: 2019. október 2.

livtyke91

2019. június 14.

Ez a kókuszillat nem jött be nekem! Maga a testápoló jó, de mű, és erős az illata számomra. Pedig egyébként nagyon szeretem a kókuszos illatú kozmetikumokat.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 14.