Dove

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Jelizz, az összetevőket feltöltötte: wildrose, Módosítva: 2021. március 30.

Kategória:   Dezodorok

• véd a kellemetlen szagoktól
  • hosszan tartó frissességérzetet kelt
  • hosszan tartó komfort- és tisztaságérzetet nyújt
  • hosszan tartó védelmet nyújt

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

Helia-D Regenero Hajvégápoló Szérum (régi)

wildrose

2021. augusztus 24.

Kellemes, melengető, de nem tolakodó illatú spray, nagyon jó izzadásgátló. Nekem az illata nem lett a kedvencem, de a hűvösebb időszakban jó alternatíva.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2021. augusztus 24.

goldgirl

2021. június 22.

Stiftes, golyó s deo-k fölé használom, amolyan plusz illatnak, önmagában nem haszánálok spray-ket izzadásgátlásra. Viszont az illata csillagos 5-ös, végig kíséri a napomat, edzésemet. Újravevős!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. június 22.

Lia1020

2021. május 11.

Nekem caak az illatával van bajom, nem tetszik. Viszont tényleg izzadásgátló.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2021. május 11.

Nekem caak az illatával van bajom, nem tetszik. Viszont tényleg izzadásgátló.

Andrea79

2021. március 30.

Jó kis deo, bár nyáron biztosan nem használnám az édesége miatt, a nyári melegben jobban esnek a friss, citrusos illatok. Ettől függetlenül szépen teszi a dolgát.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. március 30.

szeliger

2021. január 3.

Csak öt csillagot kapott eddig és én is csatlakozom a dicséretben az előttem véleményt írókhoz. Az illatát nagyon szeretem, finom, melengető illat. Érezni, hogy ott van, ugyanakkor bármilyen parfümöt hordhatok mellette, engedi, hogy a parfüm vigye a fő illatvonalat. Nálam a funkcióját is tökéletesen ellátja, a nap végére sem érzek semmi izzadtság szagot, ugyan nem vagyok erősen izzadós. Nagyszerű termék.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2021. január 3.

Petruck

2020. december 24.

Legkedvencebb dezodorom! Kellemes, karakteres illata van, de szerintem nem zavaró. Sose lettem büdös a nap végére, ha ezt használtam. Már többször újra vettem.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. december 24.

koirankeksii

2020. november 1.

Életem dezodora. Évek óta Dove golyós dezodort használok (régen a kéket, utána váltottam az imádott körtésre), ám de mivel dolgozok, így szeretem "megerősíteni" a hatást egy plusz sprével is. Mivel nem használtam még ilyen csokis, édes illatot, így félve tettem be a kosaramba, de a végeredmény egyszerűen lenyűgözött. Ez az első olyan dezodor, ami után, ha 10 óra elteltével is megszagolom a hónaljam, ugyanolyan illata van, mint amikor befújtam. Most negyedjére vettem már újra. Mivel nincs belőle golyós változat, így illatban hasonlót kerestem, így esett a választásom a kókuszos stiftre. A kettő együtt szuper-

Csillagos ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 1.

Csillagos ötös.

Serephina

2020. október 25.

Jól véd a testszag ellen, az illata is egész jó, de van benne valami, ami egy kicsit vénasszonyos beütésűvé teszi számomra az illatot. De jár neki az 5 csillag, teljesen jó termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 25.

ziza27

2020. augusztus 26.

Az egyik legjobb dezodor, amit valaha használtam! A nap végén is finom kakaós illatom van. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

alexkanagy

2020. július 29.

Nálam meg pont végre valami, amin érzem a kakaót! A la vie est belltől a hányinger kerülget így örülök, hogy nekem nem hasonlít :)

Elképesztően jól teszi a dolgát, a legnagyobb nyári melegben, tömegközlekedés után is finoman illatozok! Eddigi legjobb Dove deo nekem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.