Dove

Ár:   990 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: Jelizz, Módosítva: 2020. május 4.

Kategória:   Dezodorok

• véd a kellemetlen szagoktól
  • hosszan tartó frissességérzetet kelt
  • hosszan tartó komfort- és tisztaságérzetet nyújt
  • hosszan tartó védelmet nyújt

alexkanagy

2020. július 29.

Nálam meg pont végre valami, amin érzem a kakaót! A la vie est belltől a hányinger kerülget így örülök, hogy nekem nem hasonlít :)

Elképesztően jól teszi a dolgát, a legnagyobb nyári melegben, tömegközlekedés után is finoman illatozok! Eddigi legjobb Dove deo nekem!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 29.

pacsalia

2020. július 10.

az illat maga inkább la vie est belle és police to be sweet girl keveréke , mint kakaós :D van egy-két kakaós parfüm az illatgardróbomban, de bizton állíthatom, hogy ebből a deo-ból nem érezni ki a kakaót :) szimplán édes! viszont finom illata van, nem mondom hogy nem tetszik. csak kakaómániásként másra számítottam, ezért kisebbfajta csalódás ért. emiatt viszont pontot nem vonok le, mivel nagyon jó izzadásgátló hatása van, megközelíti a gránátalmás-citromfüves verzióét, amivel kapcsolatban számtalanszor megfogadtam hogy SOHA többé nem cserélem már le, de néhány nap/hét vívódás után mindig megszegem ezt az önmagamnak tett ígéretet :D újabb és újabb dove dezodorokat próbálok ki időnként, ezúttal is engendtem a csábításnak, ez és azt kell mondjam, most nem bántam meg :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 10.

Picur999

2020. július 9.

Imádom ezt a kakaós illatot, egyszer sem lettem izzadtságszagú tőle! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 9.

Imádom ezt a kakaós illatot, egyszer sem lettem izzadtságszagú tőle! :)

k.boglarka

2020. július 7.

Imádom az illatát annyira kellemes, a legnagyobb melegben is kellemes illatom marad.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 7.

Serena0123

2020. július 4.

Annyira jó illata van, és tartós. Tényleg jó védelmet nyújt. Be fogom szerezni a tusfürdőjét is 😍

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 4.

Jelizz

2020. május 5.

Szerintem ennek jobb illata van mint a kortesnek! Edes kakaos es egy icipicit viragos beutesu. Tetszik, intenziv illat. Tipikus Dove minoseg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. május 5.