Dove

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 16.

Kategória:   Dezodorok

Az új Dove 0% Original dezodor alkohol- és alumíniummentes formulájával, és 1/4 rész hidratálókrém tartalommal segít, hogy hónaljad puha és sima legyen, és megőrizd a frissességed egész nap.

Sophia00

2019. április 6.

Igazi Dove illat. Használata nem irritálja a légutakat, ettől nem viszont sok más dezodortól köhögtem fújás közben. Naponta többször is ajánlatos használni. Mozgalmasabb napokra kell mellé izzadásgátlót is alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

AdelinaB

2019. április 6.

Nem szeretem a fújós dezodorokat, viszont a barátaim, ismerőseim véleménye szerint 1-2 órát használ, de utána elkezdenek ugyanúgy izzadni és nem maradnak illatosak tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

rnagyeni

2019. április 5.

Nagyon jó az illata és hidratál, de csak nagyon könnyed napokra ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 5.

Nagyon jó az illata és hidratál, de csak nagyon könnyed napokra ajánlott.

Chrissy

2019. április 3.

Tesztelesre kaptam es masokkal ellentetben nekem bevalt. Nem izzadtam tole jobban, mint mas dezodoroktol, talan csak minimalisan. Ez elgondolkoztato, ennek fenyeben nyilvan nem eri meg aluminum sot tartalmazo dezodorokat venni, minek még tobb karos anyaggal strapalni a szervezetunket, ha nem muszaj?!
Nagyon kellemes es viszonylag eros Dove illata van, amit en szeretek. Nekem egesz napra frissesseget biztositott, de sajnos nem minden rokonom/ismerosom/baratom szamolt be ugyanilyen tapasztalatrol. Tobben kellemetlen szaguak lettek a nap vegere.
Hidratal is, ezt a tulajdonsagat nehez ertekelni, en csak honaljra fujom es ott az en borom sosem szaraz, ettol a deotol sem lett masabb, mint korabban volt. Mondjuk nincs ego- viszketo erzesem a hasznalata utan, korabban volt olyan dezodorom, ami okozott ilyet.
Nem csodaszer, nem mindenkinek mukodik, de nekem igen. Mindezek fenyeben 4 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Desire

2019. március 28.

kifújáskor fullasztó mert nagyon porol...nagyon erős illata van, parfümöt használni mellette lehetettlen, túl sok összetevős és nem túl jók...az árazás elszaladt...konkurensei alumentesben szolid áron jobb minőséget nyujtanak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Greenheart

2019. március 27.

- Nagyon kellemes illata van, nem tolakodó, nem túl erőteljes, de egész nap, reggeltől estig érezhető, újabb fújás nélkül. A testszagot, izzadságszagot egyáltalán nem lehet érezni.
- Nem volt erőteljes az izzadás, ami egy kellemes meglepetés volt - alig volt különbség a normál dezodorokhoz képest.
- Szuper érzés tudni, hogy nem terheljük a szervezetünket feleslegesen alumíniumsóval és alkohollal.
- A bőrünk hidratált, nem száraz, olyan, mintha testápolóval kennénk minden nap.
- Nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

- Nem hagy foltot a ruhán.

Ronika83

2019. március 27.

Imádott dove illat, megfelelő ápolás a hidratáló hatásának köszönhetően. Edzéshez is kipróbáltam, a kellemetlen szagok ellen megfelelő védelmet nyújtott és a felsőmet sem fogta be. Ár/érték arányában megfelelő, kuponnal meg még inkább. Glamour napokon biztos beszerzek még1et :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. március 27.

liliomka

2019. március 27.

Tesztelésre kaptam és többen próbáltuk ki. Nagyon kellemes és tartós az illata. Ha izzadok sem lesz kellemetlen szag körülöttem. Edzés alatt sem érzem magam kellemetlenül emiatt. Nem hagy fehér foltot sem a bőrön, sem a ruhán. Az ára sem vészes, főleg kuponnal :) Összeségében nekem nagyon bevált, a teszt után is hű társam marad.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 27.

szabinka90

2019. március 27.

Finom illatú dezodor, nekem szépen hidratálja a bőröm, nem irritál, nem pattogok ki tőle. Valóban lehetne tartósabb, de mivel nincs benne aluminium só, ezért természetesen az nem elvárható, hogy ne is izzadjunk tőle egyáltalán. Egy nap kb kétszer használva szerintem teljesen jó ebben az időszakban (tél és nyár között).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

aamErikaa

2019. március 26.

Remek az illata és szuperpuhával varázsolta a hónapjamat. Azon kevesek közé tartozik, amiktől nem viszketek. Az egyetlen probléma, hogy intenzivebb mozgás esetén nem véd az izzadástól. Sajnos elég feledékeny vagyok és nem fújtam magam újra, amikor elmentem otthonról. Pár órával később már lehetett is érezni, hogy kicsit kellemetlen a szagom. Ezen kívül ténylegvelégedett voltam vele! :)

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol