Dove

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 16.

Kategória:   Dezodorok

Az új Dove 0% Original dezodor alkohol- és alumíniummentes formulájával, és 1/4 rész hidratálókrém tartalommal segít, hogy hónaljad puha és sima legyen, és megőrizd a frissességed egész nap.

Babsszi

2020. július 1.

Nem vagyok túl izzadós, de ettől kétszer annyira izzadok mintha be se fújnám magam semmivel...

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 1.

Lewanda

2020. június 28.

Évek óta csak Dove dezodorokat használok, nem is vagyok szerencsére túl izzadós, reggel 1-1 fújás és még edzés után sincs semmi kellemetlen szag. Mikor megláttam ezt egyből beledobtam a kosárba, húh de jó lesz, alumíniummentes tiszta egészséges. :D Aztán csak észrevettem a következő napokban, hogy olyan kellemetlen szagom van, izzadság szag konkrétan, pedig SOHA nem volt ilyen problémám, még rá is kerestem, hogy milyen hormonális dolog okozhatja. Megemlítettem anyukámnak és Ő is ugyanezt tapasztalta - ezek után elgondolkoztam, hogy mi változott és megnéztem a véleményeket erről és hát ez. :D Konkrétan ettől izzadtam szerintem vagy passz, de rettenetes. Soha többé, nehogy megvegyétek. :D

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 28.

gala

2020. április 4.

Nem sok reményt fűztem hozzá - igazából elég erősen izzadok, és nem vagyok egy illatfelhő, ha ez megtörténik. Az elmúlt években már Old Spice-t használtam ennek orvoslására, de nem hagy nyugodni az alumíniumsó, és el szeretném hagyni, amennyire ez lehetséges.
Gondoltam, mivel otthonról dolgozom most, és sokszor még dezodort se használok, hogy pihentessen a szervezetem, adok egy esélyt az alumíniummentes deoknak. Valamiért erre esett a választásom; az illata fantasztikus, púderesen tiszta. Nem mondom, az edzés próbára tette, de attól függetlenül egészen elégedett vagyok vele. Nem csorgott rólam az izzadtság, és csak egy kicsit szaglottam a torna után - de ez bármelyik másik deoról elmondható. Kétlem, hogy egy ki-be utazgatós, stresszessebb napot jól bírna, de mindenképpen ad egy komfortérzetet és kísérletezek vele a továbbiakban is.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 4.

eszteredit

2020. január 14.

Imádom az illatát, de maradok a sima aluminiumosnál. Sajnos semmit nem ér, nem fedi el a szagokat, kár érte :( még télen sem elég, nem ám nyáron, bele sem merek gondolni....

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. január 14.

Sophia00

2019. április 6.

Igazi Dove illat. Használata nem irritálja a légutakat, ettől nem viszont sok más dezodortól köhögtem fújás közben. Naponta többször is ajánlatos használni. Mozgalmasabb napokra kell mellé izzadásgátlót is alkalmazni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

AdelinaB

2019. április 6.

Nem szeretem a fújós dezodorokat, viszont a barátaim, ismerőseim véleménye szerint 1-2 órát használ, de utána elkezdenek ugyanúgy izzadni és nem maradnak illatosak tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

rnagyeni

2019. április 5.

Nagyon jó az illata és hidratál, de csak nagyon könnyed napokra ajánlott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 5.

Nagyon jó az illata és hidratál, de csak nagyon könnyed napokra ajánlott.

Chrissy

2019. április 3.

Tesztelesre kaptam es masokkal ellentetben nekem bevalt. Nem izzadtam tole jobban, mint mas dezodoroktol, talan csak minimalisan. Ez elgondolkoztato, ennek fenyeben nyilvan nem eri meg aluminum sot tartalmazo dezodorokat venni, minek még tobb karos anyaggal strapalni a szervezetunket, ha nem muszaj?!
Nagyon kellemes es viszonylag eros Dove illata van, amit en szeretek. Nekem egesz napra frissesseget biztositott, de sajnos nem minden rokonom/ismerosom/baratom szamolt be ugyanilyen tapasztalatrol. Tobben kellemetlen szaguak lettek a nap vegere.
Hidratal is, ezt a tulajdonsagat nehez ertekelni, en csak honaljra fujom es ott az en borom sosem szaraz, ettol a deotol sem lett masabb, mint korabban volt. Mondjuk nincs ego- viszketo erzesem a hasznalata utan, korabban volt olyan dezodorom, ami okozott ilyet.
Nem csodaszer, nem mindenkinek mukodik, de nekem igen. Mindezek fenyeben 4 csillagos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. április 3.

Desire

2019. március 28.

kifújáskor fullasztó mert nagyon porol...nagyon erős illata van, parfümöt használni mellette lehetettlen, túl sok összetevős és nem túl jók...az árazás elszaladt...konkurensei alumentesben szolid áron jobb minőséget nyujtanak

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 28.

Greenheart

2019. március 27.

- Nagyon kellemes illata van, nem tolakodó, nem túl erőteljes, de egész nap, reggeltől estig érezhető, újabb fújás nélkül. A testszagot, izzadságszagot egyáltalán nem lehet érezni.
- Nem volt erőteljes az izzadás, ami egy kellemes meglepetés volt - alig volt különbség a normál dezodorokhoz képest.
- Szuper érzés tudni, hogy nem terheljük a szervezetünket feleslegesen alumíniumsóval és alkohollal.
- A bőrünk hidratált, nem száraz, olyan, mintha testápolóval kennénk minden nap.
- Nem hagy foltot a ruhán.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

- Nem hagy foltot a ruhán.

Antioxidánsok: Triethyl Citrate, BHT, Tocopherol
Vitaminok: Niacinamide, Tocopherol