Dove

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: andrej, Módosítva: 2012. augusztus 11.

Kategória:   Dezodorok

A hónalj különlegesen finom bőrének ápolására a Dove golyós dezodor 1/4 rész hidratáló krémet tartalmaz, emellett a frissesség érzetét nyújtja.

Kiszerelés: 50 ml

hdori23

2020. június 30.

Első Dove dezodorom de megszerettem, gyorsan szárad nem hagy nyomot a ruhán egész nap tartja az illatát, sajnos egy negatívum hogy gyorsan fogy. Újravevős.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. június 30.

danyadi77

2020. április 29.

Évek óta nem vettem már golyós dezodort, csak stifteset, kb mióta kapni lehet. Nekem sokkal kellemesebb érzés. Zavar, hogy a folyadéknak idő kell, amíg megszárad. Ezt ajándékba kaptam, talán még karácsonyi csomagban, gondoltam a "maradj otthon" időszakban pont jó lesz kipróbálni, elhasználni. Most már kemény 6-7 hete használom. Leszámítva, hogy nehezen szárad, jól teljesít. Funkcioját betölti, sokáig kellemes illata van, mégis diszkrét. Azt hiszem a ruhán sem hagy nyomot (ettől is tartottam), de az itthoniaknak úgyis mindegy. Szóval nem rossz termék, ha kapok, elhasználom, de maradok a stiftnél.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. április 29.

mikokri

2019. július 1.

Eddig ez az első olyan dezodor, amit évek alatt sem "szokott meg" a testem, és még mindig tökéletesen véd a szagok ellen. Nem hagy foltot a ruhán és imádom az illatát is.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 1.

nycsicsi

2018. november 20.

Nem szeretem sem az illatmentes, sem a túl erős illatú deokat. A Dove Original golyós deo azért lett a kedvencem, mert kellemes és visszafogott púder illatú és egész nap frissen tart. Egyáltalán nem szárítja a bőröm. Ha aluminium mentes lenne, 5 csillagot adnék neki. .

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 20.

dandy93

2018. november 8.

Nagyon szeretem az illatát, emiatt is csábultam át erre az 'invisible' változatról, de szerencsére eddig úgy tűnik, nem fogja be a fekete ruháimat. Igen erősen izzadok, így nem is vártam tőle, hogy megszüntesse magát a problémát, de a kellemetlen szagok ellen bevált, talán még ápol is valamennyire.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 8.

pilleriin

2018. november 2.

Ez szuper. Nem csíp, nem irritál, nem viszketek tőle, az illata tetszik, nagyon intenzíven érződik. Tavaszra őszre tökéletes. Kicsit lassan szárad, de tényleg nálam kibírja a 48 órát.

Update: ennek tényleg van ápoló hatása is!

Update 2: hámlaszt, szárít, mar ez is 3 hét után, kár érte.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 2.

Update: ennek tényleg van ápoló hatása is!

Update 2: hámlaszt, szárít, mar ez is 3 hét után, kár érte.

Endless

2018. augusztus 27.

Imádom az illatát, és eddig ez az egyetlen dezodor nálam ami tényleg gátolja is az izzadást. A csillaglevonás az összetevői miatt van.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. augusztus 27.

RarityRose

2018. március 25.

En is azért vettem tőle búcsút mert aluminumos. Hosszú távon nem tesz jót! Ezért inkább nem használok már semmiféle dezodort. Nem ajánlom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2018. március 25.

bokri28

2018. február 9.

Ha alumíniummentes lenne, még mindig ezt használnám, de így búcsút vettem tőle. Az illata, a tartós hatása miatt nálam évekig ez a termék volt a nyerő, ha kijönne alumínniummentes változatban, biztosan kipróbálnám.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. február 9.

Bedike

2017. augusztus 3.

Kedvelem, jól teszi a dolgát. Egyedül amit kifogásolható, de a többi golyós dezodorral is ez a helyzet, hogy kell egy kis idő, mire megszárad. Használat után nem lehet egyből felöltözni.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. augusztus 3.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1