Dove

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 21.

Kategória:   Dezodorok

• Segít frissen tartani, akár 24 órán át
  • 1/4 rész hidratálókrémet tartalmaz, hogy gyönyörűen puha és sima legyen a hónaljad
  • 0% alkoholtartalommal segít csökkenteni a bőrirritáció kialakulásának esélyét
  • Gyengéd Dove Original illat

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal

Helia-D Botanic Concept Ápoló Krém Tokaji Bor Kivonattal
alexa12

kiskacsa480

2022. január 15.

Picit nekem erőteljes az illata, de hozzá lehet szokni és ahogy halad előre a nap, fokozatosan csökken az illat intenzitása. Izzadós, dolgos napokon is jól teljesít, nem vagyok büdi mellette/tőle. Nagyon puha, hidratált a hónaljam mióta használom. Örülök, hogy rátaláltam és, hogy a dovenak is van alumentes terméke. Számomra ez nagy meglepetés volt. 😊💙

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2022. január 15.

creammaniac

2021. június 23.

Meglepődtem a véleményeken, nálam nem teljesített ennyire rosszul ez a dezodor. Az illatát nagyon szeretem, tipikus Dove. Annak ellenére, hogy nem tartalmaz alumíniumsót, nekem viszonylag hatásos, max. egyszer szoktam újrakenni, ha indulok valahová és tudom, hogy a meleg/mozgás/stressz miatt szükségem lesz rá. Egyébként jól teljesít, irritációt nem okozott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. június 23.

rekav11

2021. május 21.

Nekem kb minden golyós dezodor okés, ha jó az illata, nem vagyok egy izzadós típus, de ezzel már a nap közepére már nem volt jó illatom, semmit nem ért. Azóta rájöttem, hogy ez alumíniumsó hiánya miatt van. Jó, hogy mentes, csak így nem lehet használni. Az eredeti illata miatt kap 2 csillagot.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 21.

cattitude

2021. március 29.

én nem érzem, hogy büdösebb lennék tőle nap végére, mondjuk nem megyek sehová, csak itthon használom. kicsit túl van illatosítva az én ízlésemnek, szóval még az is lehet, hogy amúgy büdös vagyok, csak nem érzem ettől a púderes dove-szagtól. nem irritál, nem fogta be a felsőim, úgyhogy én adok neki 4 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2021. március 29.

Julcsi9

2020. november 21.

Katasztrofális lett pár hónap használat után... Eleinte jól működött, már-már a szagàval is kibékültem, de aztán valószínűleg hozzászokott a bőröm, és nálam is jelentkezett a "büdös vagyok" érzet. Ráadásul még kontakt dermatitiszt is okozott, pedig nem érzékeny a bőröm... ezek után egyik hasonló márkaterméket se fogom megvenni, nagy csalódás :(

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. november 21.

R3ka

2020. október 13.

Borzalmas termék. Az elején tetszett a kellemes illata, de ez nem tart sokáig. Iszonyú büdi lesz tőle az emberlánya, ráadásul nem is szívódik fel rendesen felkenés után. Senkinek se ajánlom, pénzkidobás.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. október 13.

chiocciola

2020. július 13.

Tragédia ez a dezodor, délelőtt attól szenvedtem, hogy egyfolytában éreztem a folytogatóan púderes szagát, déltől pedig ez keveredett egy olyan izzadság szaggal, amit még soha életemben nem tapasztaltam magamon. Ezt valahogy rettenetesen elrontották, alig vártam, hogy otthon lemoshassam, egy nap után kihajítom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. július 13.

vgeorgina

2020. március 19.

Nagyon kevés termék van, amiből nem a totál környezetbarát, természetes blabla verziót használok, de sajnos akárhány deot próbáltam, mindegyiktől büdös voltam, így esett a választásom a köztes megoldásra, a legalább alumentes Dovera. Én imádom az illatát, és bevált, nem vagyok tőle büdös. A tartósság változó, őszi-téli hónapokban napi 1x, néha 2x átkenem magam vele, nem tudom ez nyárra mennyire lesz elég. Úgy érzem még nem találtam meg a top deot, de ez már majdnem az/ill. addig ez tökéletes. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. március 19.

BRebi

2019. augusztus 3.

Sajnos ettől a dezodortól büdös leszek és nagyon izzadós. Nem volt még ilyen rossz tapasztalatom egy dezodorral sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Shine83

2019. július 21.

Borzalom.
Èn nem azt várom el,hogy ne izzadjak .....csak ne legyek büdi.
De ezzel........csak büdös leszek.
Kuka sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Borzalom.
Èn nem azt várom el,hogy ne izzadjak .....csak ne legyek büdi.
De ezzel........csak büdös leszek.
Kuka sajnos.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Niacinamide, Potassium Lactate
Vitaminok: Niacinamide

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1