Dove

Ár:   1099 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2018. március 21.

Kategória:   Dezodorok

• Segít frissen tartani, akár 24 órán át
  • 1/4 rész hidratálókrémet tartalmaz, hogy gyönyörűen puha és sima legyen a hónaljad
  • 0% alkoholtartalommal segít csökkenteni a bőrirritáció kialakulásának esélyét
  • Gyengéd Dove Original illat

Ár: 500 Ft , Eladó: bogczi
Állapot: Csak megszagoltam, Helyszín: Budapest, fizetés: --
BRebi

2019. augusztus 3.

Sajnos ettől a dezodortól büdös leszek és nagyon izzadós. Nem volt még ilyen rossz tapasztalatom egy dezodorral sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. augusztus 3.

Shine83

2019. július 21.

Borzalom.
Èn nem azt várom el,hogy ne izzadjak .....csak ne legyek büdi.
De ezzel........csak büdös leszek.
Kuka sajnos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 21.

Borzalom.
Èn nem azt várom el,hogy ne izzadjak .....csak ne legyek büdi.
De ezzel........csak büdös leszek.
Kuka sajnos.

sezi

2019. június 18.

Sajnos nyárra nagyon kevés ez a dezodor. Nem fogja meg az izzadást, büdös leszek tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 18.

zsuzsoka0925

2019. május 21.

Kb. 4 éve csak aluminium- és állatkísérletmentes dezodort használok, már végigpróbáltam az itthon fellelhető összeset. Amikor kiderült, hogy a Dove is CF lett, rohantam a boltba megvenni ezt a deót és hát jól is tettem. Finom illatú és nekem abszolút hatásos. Hozzá kell tennem, hogy bár izzadok, büdi nem szoktam lenni, szóval nem tudom, hogy igazi nagyágyú-e, de aki hozzám hasonlóan szerencsés alkat, annak tudom ajánlani.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 21.

Magdusos

2019. május 15.

Nagyon kellemes illata van, de! Én izzadós vagyok, nem vártam mást, csak azt, hogy ne legyek büdös. Melegebb időben napi többször kell mosni/kenni magam, hogy ne legyen szagom. Hűvösebb időben, amikor nem izzadok meg, akkor hatékony. Sajnos keresnem kell tovább. Télre vagy kevésbé izzadós embernek szerintem jó lehet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. május 15.

Kriszti2001

2019. május 9.

Az elején még úgy tűnt, hogy be fog válni, de sajnos néhány hét használat után kiderült, hogy a hatása nem elegendő, nem tartós.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. május 9.

FatimeFay

2019. április 9.

Röviden: a legrosszabb deo amit valaha használtam.

Rengeteg alumentes deot próbáltam már, a nyáron is simán elvagyok velük. Nem vagyok alapvetően izzadós, erős testszagom sincs. Azt nem is vártam tőle, hogy egyáltalán ne izzadjak ( ezt más alumentes deotól se várom el), viszont azt igen, hogy jó illatom legyen. Na ezzel nem hogy nem lettem illatos, de soha életemben nem voltam még olyan büdös mint amikor ezt használtam. Szerintem még jobban is izzadtam vele, mintha deo nélkül lettem volna.
Ma reggel adtam neki még egy esélyt, de kb. 10 perc se kellett azt követően, hogy felraktam, hogy elkezdjem érezni, hogy megint büdi vagyok, holott előtte, nélküle egyáltalán nem volt szagom. És semmi izzasztót nem csináltam abban a 10 percben. Nem tudom, hogy a bőröm reagál rosszul valamilyen alapanyagra, vagy más okozza ezt, de az biztos hogy ez a deo kuka.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 9.

Röviden: a legrosszabb deo amit valaha használtam.

AdelinaB

2019. április 6.

Jó illatú, ápol, viszont semmit nem használ. Maximum olyan napra használnám amikor otthon ülök és nem csinálok semmit.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. április 6.

Kitti9030

2019. március 27.

Nagyon kellemes illatú, a hidratálást is érezni, de sajnos nem tartós...nyárra vagy edzés után kevés

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 27.

tamara23

2019. március 26.

Nagyon jó illatú termék. Egy laza naphoz vagy otthonülős hétvégéhez tökéletes választás, hiszen még a bőrömet is ápolja. Számomra az egyetlen hátránya a terméknek, hogy egy mozgalmas napon nem véd az izzadástól.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 26.

Antioxidánsok: Pentaerythrityl Tetra DI-T-Butyl Hydroxyhydrocinnamate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Niacinamide

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1