Dove

Ár:   699 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: siss, Módosítva: 2015. május 4.

Kategória:   Dezodorok

Púderes lágyság,kényeztető illat. A Dove Powder Soft a babahintőpor illatát idézi meg. A Dovetól már megszokott ¼ rész hidratáló krémet tartalmazva ápolja a bőrt, hogy a hatékony védelem mellett az eredmény is gyönyörű legyen.

Nicu

2019. szeptember 4.

Spray változatban is imádtam a finom illatát, így is. Kell pár perc, mire megszárad. Pár húzás nekem már elegendő. Nem vettem eddig észre,hogy megfogná a ruháimat. Még meleg volt, mikor megvettem, de nagyon jól teljesített. Epilált hónaljon sem okoz irritációt.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. szeptember 4.

pirospipacsocska

2019. augusztus 10.

Kellemes,lágy,púderes illata van.Az állaga is elég jó,jól kenhető.Teszteltem 35 fokban,fizikai munkát végezve!És elég jól teljesített!Nálam még mindig a Borotalco Original a favorit,de ez viszont olcsóbb deó,főleg most,hogy akciósan vettem a Rossmann-ban,560 Ft-ért!Szóval az árát így maximálisan megéri!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. augusztus 10.

sassar

2019. május 31.

Sajnos begyulladt tőle a nyirokmirigyem hónaljban, valószínűleg valamelyik összetevője nem tetszett a bőrömnek, pedig kellemes az illata és az állaga is...Lehet, hogy ez egy egyéni érzékenység..

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 31.

Destina

2019. április 25.

Kellemes az illata és tartósan véd az izzadságszag ellen, viszont kicsit lassan szárad. Borotválkozás után egyáltalán nem irritálja a hónaljam bőrét. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. április 25.

szanii

2019. március 7.

Nagyon jó púderes illata van, a ruhát kicsit megfogja, de jó izzadásgátló, igaz én használom a naturland Solutio antisudorica FoNo VII oldatot is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. március 7.

Leoka

2019. január 24.

Nagyon szeretem, kellemes viselet. Ruhán picit nyomot hagy, arra figyelni kell.
Ennek ellenére nálam még ő a nyerő, szeretem a púderes illatát, nem irritál.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. január 24.

Nagyon szeretem, kellemes viselet. Ruhán picit nyomot hagy, arra figyelni kell.
Ennek ellenére nálam még ő a nyerő, szeretem a púderes illatát, nem irritál.

LadySayuri

2018. november 10.

Valódi puha púder illat ami tényleg bírja a hőséget! Még egy pozitívum - ő az egyetlen deo ami nem irritálja a frissen borotvált/gyantázott hónaljam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. november 10.

ANDREAA

2018. november 9.

Szerettem. Az illata finom volt, a 40 fokban is bírta gyűrődést és végre CF lett a màrka!! :) újravevős!

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. november 9.

bstr13

2018. október 20.

Nagyon bejött, jó illatú, nem büdösödik be rajtam. Nem találtam meg újra, ezért másikat vettem, ami viszont borzasztó.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. október 20.

Neubauter

2018. május 22.

Finom illat, de izzadasgatlasra sajnos egyaltalan nem jott be.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. május 22.

Finom illat, de izzadasgatlasra sajnos egyaltalan nem jott be.

Antioxidánsok: Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Glycerin, Potassium Lactate
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Steareth-2 ti I eu 2 2

Viasszerű felületaktív anyag és emulgeálószer.

Steareth-20 ti I eu 2 1