Dove

Ár:   1400 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2020. július 14.

Kategória:   Dezodorok

Ár: 1000 , Eladó: Peach01
Állapot: újszerű, kipróbált, Helyszín: Budapest, fizetés: --

knoemi

2020. november 12.

Rajtam kicsit citrusos beütése van az erőteljes "zöld növényes" illat mellett. Nem fogok hazudni...büdös. A hatása viszont meglepően tartós, egész nap bírja és az ekcémás bőrömet sem irritálja.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. november 12.

Lilko0212

2020. július 31.

Rossmann appos kaparáson nyertem. Nagyon kicsi kiszerelés, nagyon büdös. Az illata összenyomott poloskára emlékeztet. 2x használtam, de elviselhetetlen ez a szag. Parfümöm illatát is elnyomja. Szerintem ennyiért sokkal jobb terméket is lehet kapni. A fújó rész kialakítása viszont tetszik, ezért kap két csillagot.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2020. július 31.

natasa

2020. július 14.

Hát ez mellégfogás volt sajnos. Pedig egészen jó vonal lenne ez a natur Dove-vonal....De csalódás.
Gyógynövényes illata (?) van, ami pár óra múlva már zavaróvá válik. A ruháimon is érzem nap végén, hogy ez a dezodor nem jó. Elég gyorsan is fogy, mondjuk ez most jó, mert nem akarom kidobni. De újravenni nem tervezem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2020. július 14.

A nitrogén egy gáz halmazállapotú molekula, melyet a kozmetikumokban hajtógázként alkalmaznak, mivel képes a vizet párává alakítani. Paula Begoun szerint a nitrogén kedvezhet a szabadgyökök keletkezésének és sejthalált is okozhat. Az össztevővel leggyakrabban termálvizes permetekben találkozhatunk.