Dove

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2019. október 4.

Kategória:   Hajápolók

A Dove márka új, felső kategóriás hajápoló termékcsalád tagja makadámia olajjal. Egyedülálló dry oil technológiával, így mélyen beszívódik a hajba, táplálja, revitalizálja és megvédi, a haj selymes, puha és fényes lesz. Minden hajtípusra.

Plusskutya

2019. október 25.

Kíváncsiságból vettem, a márka tusfürdőit szeretem, és épp elfogyott az addig használt argánolajam, gondoltam, kipróbálom.
Hiba volt :-(
Nem fér a fejembe, egy olaj hogyan száríthatja a hajvégeimet. Frissen mosott vizes hajra teszem, a végekre, és közepétől a felszínére, ahol szálkásodni szokott. Utána szárítom. Aznap még OK, de másnap már seprűs, szálkás, nehezen fésülhető. Mintha olaj közelében sem lett volna. Ilyenkor újrakenem, amitől persze sokkal gyorsabban zsírosodik. Többször próbálkoztam, az eredmény ugyanaz.
Úgy rossz az egész, ahogy van.
A korábbi - argános - noname olajam az ebay-ről sokkal jobban bevált. Kevesebb kellett belőle, ráadásul akkoriban vasaltam a hajamat, és mégis olyanok voltak a hajvégeim, mintha most jönnék a fodrásztól, ahol éppen frissen vágták.
Hát ez a Dove-os cucc a kanyarban sincsen ahhoz képest.
Ha lehetne, NULLA csillagot adnék, mert nem elég, hogy nem használ, de még árt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

Hiba volt :-(
Úgy rossz az egész, ahogy van.
Hát ez a Dove-os cucc a kanyarban sincsen ahhoz képest.

hvirag15

2019. október 5.

Nagyon megtetszett, én is csak ajánlani tudom, egy tubust fél év alatt használtam el. Sajnos nem találok már sehol, drogériákban, tescoban sem. Hol lehetne beszerezni??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Sterc

2019. október 1.

A fodrászom használta rajtam. Hihetetlen milyen puha lesz tőle a haj. Én is ajánlom. 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Mona29

2019. július 14.

Hirtelen ötlettől vezérelve vettem le a polcról, de nagyon-nagyon szeretem! Annyira finom az illata, nem tolakodó és mégis még másnap is érezni a hajamban. Nagyon finom, puha a hajam tőle. Hajmosás után szoktam használni, a még nedves hajon eloszlatok pár pumpányit. Nagyon sokáig elég, nekem közel 1,5 évig elég volt. Ha a mostani elfogyott, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

hippiesaur

2019. május 27.

Ez az első hajolajam. Én nedves hajon szoktam eloszlatni 5-6 pumpálással, majd szárazon még 1-2-vel. Nagyon fényes, puha és jó illatú tőle a hajam, de csak 1 napig érzem a hatását, másnapra ugyanolyan lesz, mint nélküle. Lassan 3 hónapja használom, és még legalább a 3/4-e megvan, szóval rengeteg ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

MataAlexaa

2019. május 27.

Festett derékig erő hajam van, félig nedves hajrá utana meg szárazon is szoktam kenni ra, nagyon jo az illata, selymes puha lesz tőle a hajam jo termek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

gyitepaci

2019. március 29.

Nagyon száraz, könnyen gubancolódó a hajam, anyué pedig könnyen zsírosodik. Hajtőre nem használva, vizes hajon eloszlatva, beleszárítva mindkettőnknek bevált. Gyakorlatilag nem kellett kifésülni a hajam, csak átfésülni hajszárítás után, mert nem volt csomós. Illata szuper és pár nap alatt sem száradt ki a hajam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. március 29.

Penci0808

2019. február 5.

Nekem ez volt az első hajvégápolóm amit kipróbáltam. Imádtam, az egyik legjobb. Nem töredezett a hajam amikor használtam, fényes puha lett tőle a hajam. Elég sokáig elég kb fél évig is kitartott egy doboz. Mindenképp újravevős lesz majd, nagyon megéri az árát.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. február 5.

doreszka94

2018. november 28.

Az egyik legjobb hajàpoló, amit eddig hasznàltam. Könnyű eloszlatni, nem zsíros hatàsú és csodaszép tőle a hajvégem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. november 28.

Krisztii18

2018. szeptember 11.

Nagyon szeretem ezt a hajolajat. Nagyon finom az illata és kellemes tapintása lesz tőle a hajamnak :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2018. szeptember 11.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.