Dove

Ár:   2500 Ft   Kategória:   Hajápolók

A krémet és az összetevőket feltöltötte: edibaba, Módosítva: 2019. október 4.

Kategória:   Hajápolók

A Dove márka új, felső kategóriás hajápoló termékcsalád tagja makadámia olajjal. Egyedülálló dry oil technológiával, így mélyen beszívódik a hajba, táplálja, revitalizálja és megvédi, a haj selymes, puha és fényes lesz. Minden hajtípusra.

Bubucim

2020. augusztus 13.

Nekem nem igazán vált be. Én voltam a butus, mert nem olvastam el, hogy ez száraz olaj. Már egy éve legalább használom, de nekem nem puhítja a hajvégem, pedig a legolcsóbb hajolaj is meg szokta ezt tenni. Megpróbálom majd testre elhasználni, ott szeretem a száraz olajat. :) Ami még negatívuma, hogy a kupakja nem zár rendesen (nem ejtettem le, nem vittem utazásra). 3 csillag jár neki az illata miatt, mert az tényleg nagyon fincsi. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 13.

Musil

2020. július 25.

Annak idején azért vettem meg, mert az a fülest kaptam, hogy olyan illata van, mint a Dior Addict eredeti, 2002-es formulájának. Őrülten vágytam rá, hogy megismerkedjek végre a legendás illattal! Egy-két alkalommal használtam csak, mert elnehezítette a hajam, most azonban újra elővettem, és bizony rá kellett jönnöm, hogy én voltam a ludas abban, hogy nem működött, ugyanis ahogy a tenyerembe nyomtam, már kentem is föl a törölközőszáraz hajamra. Annyi eszem már nem volt, hogy előtte jó alaposan szétoszlassam a tenyeremben, és csak utána vigyem föl a hajamra. Na így már nem okoz gondot! Nagyon jó tesz a hajamnak, finom, selymes, lágy, könnyen kifésülhető lesz tőle. És persze most fedeztem föl magamnak, mikor már kivonták a forgalomból. :( Kereshetem az utódját!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. július 25.

Fiszuli

2020. május 19.

Évekkel ezelőtt használtam a samponjával és a balzsamjával együtt és nagyon szerettem. Most látom csak, hogy nem gyártják, pedig az "olajos világba" való visszatérésemkor szándékomban állt volna újra venni, a társaival együtt. Nagyon szerettem, az illatát is, és nagyon jól dolgozott együtt a samponnal és a balzsammal. A fenék alá érő hajhosszomra, szárítás és fésülködés után vittem fel és számomra is hihetetlen, de kb. két nyomás elég volt belőle. A hajtöveket és azok környékét, különösen a fejbőrt nagyon precízen igyekeztem vele elkerülni. Nekem így bevált. Szép, táplált, puha és fényes hajat kreált, pluszban illatozott, bár gondolom ehhez a samponnak és balzsamnak is volt némi köze, de ez az olaj tökéletes volt még pluszban a hajápolási rutinom végén. Kinőttem már abból a naiv kis álomból, hogy bármilyen reklámnak, vagy bárki emberfiának elhiggyem, hogy akármilyen csidicsuda hajápolási termék meggátolja a töredezést, mert ez nem igaz és én ezt minden egyes sampon-balzsam-olaj értékelésnél le is írom. Hajból és hajhosszból nálam nincs hiány, szóval nem a levegőbe beszélek, de persze csak saját tapasztalatokat tudok megosztani. Viszont többek között ez a termék és a társai voltak azok, akik valóban valamivel tovább tartották távol az ollót, mint a "közönséges" nem olajos hajápolási termékek és ez egyébként más márka más olajos hajápolási termékeire is igaz. Mint mondtam, sajnálom, hogy már nem gyártják, ha vissza térek az "olajos vonalra" remélem találok valamit a samponja és a balzsamja mellé, ami legalább ilyen jó szolgálatot fog tenni.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. május 19.

Babooca

2020. április 21.

2016.11.20.

Eddigi legjobb hajvégápolóm. Lekörözi a L'oréal Absolut Repairjét, az Elséve selymes olaját, a Gliss Kur hajolaját, a Garnier Goodbye Damage olaját és sorolhatnám. Sűrű, nehezen eloszlatható, de cserébe mélyen ápoló kis olaj ez. Nagyon kevés kell belőle, igazán gazdaságos. A hajat kicsit összetapaszthatja, erre figyelni kell. A hatása nem egy napos és 2-3 nap után is érzem a hajvégeimen. Újravevős.

2020.04.21.

A L'oréal Mythic olaját nem körözi le, már csak az állaga miatt sem. Rengetegszer sikerült túltolnom, ami ragacsos hajat eredményezett még vizesen is. Sokat kaptunk ezért az árért, de végül elmondhatom, hogy nem vált be. 3/4-ig tudtam elhasználni, a szagát már teljesen megutáltam a végére. Már nincsenek illúzióim, a hajvégeken egyedül a rendszeres visszavágás segít, akármivel kenegethetjük az elvékonyodott, kiszálkásodott hajvégeket semmi sem fogja hibátlanná varázsolni. Megküzdeni a súrlódás okozta hatásokkal ez sem fog tudni. Nekem több kárt okozott, mint hasznot, mikor használtam, ahova felkentem azt egy az egyben le kellett vágnom, mert feltöredezett és kiszáradt. Mióta nem használom nincsenek ilyen gondjaim.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. április 21.

2016.11.20.

2020.04.21.

Plusskutya

2019. október 25.

Kíváncsiságból vettem, a márka tusfürdőit szeretem, és épp elfogyott az addig használt argánolajam, gondoltam, kipróbálom.
Hiba volt :-(
Nem fér a fejembe, egy olaj hogyan száríthatja a hajvégeimet. Frissen mosott vizes hajra teszem, a végekre, és közepétől a felszínére, ahol szálkásodni szokott. Utána szárítom. Aznap még OK, de másnap már seprűs, szálkás, nehezen fésülhető. Mintha olaj közelében sem lett volna. Ilyenkor újrakenem, amitől persze sokkal gyorsabban zsírosodik. Többször próbálkoztam, az eredmény ugyanaz.
Úgy rossz az egész, ahogy van.
A korábbi - argános - noname olajam az ebay-ről sokkal jobban bevált. Kevesebb kellett belőle, ráadásul akkoriban vasaltam a hajamat, és mégis olyanok voltak a hajvégeim, mintha most jönnék a fodrásztól, ahol éppen frissen vágták.
Hát ez a Dove-os cucc a kanyarban sincsen ahhoz képest.
Ha lehetne, NULLA csillagot adnék, mert nem elég, hogy nem használ, de még árt is!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2019. október 25.

Hiba volt :-(
Úgy rossz az egész, ahogy van.
Hát ez a Dove-os cucc a kanyarban sincsen ahhoz képest.

hvirag15

2019. október 5.

Nagyon megtetszett, én is csak ajánlani tudom, egy tubust fél év alatt használtam el. Sajnos nem találok már sehol, drogériákban, tescoban sem. Hol lehetne beszerezni??

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 5.

Sterc

2019. október 1.

A fodrászom használta rajtam. Hihetetlen milyen puha lesz tőle a haj. Én is ajánlom. 😁

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2019. október 1.

Mona29

2019. július 14.

Hirtelen ötlettől vezérelve vettem le a polcról, de nagyon-nagyon szeretem! Annyira finom az illata, nem tolakodó és mégis még másnap is érezni a hajamban. Nagyon finom, puha a hajam tőle. Hajmosás után szoktam használni, a még nedves hajon eloszlatok pár pumpányit. Nagyon sokáig elég, nekem közel 1,5 évig elég volt. Ha a mostani elfogyott, biztos, hogy újraveszem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2019. július 14.

hippiesaur

2019. május 27.

Ez az első hajolajam. Én nedves hajon szoktam eloszlatni 5-6 pumpálással, majd szárazon még 1-2-vel. Nagyon fényes, puha és jó illatú tőle a hajam, de csak 1 napig érzem a hatását, másnapra ugyanolyan lesz, mint nélküle. Lassan 3 hónapja használom, és még legalább a 3/4-e megvan, szóval rengeteg ideig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

MataAlexaa

2019. május 27.

Festett derékig erő hajam van, félig nedves hajrá utana meg szárazon is szoktam kenni ra, nagyon jo az illata, selymes puha lesz tőle a hajam jo termek

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. május 27.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Szilikon alapú összetevő. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint oldószer, emollient, valaint bőr- és hajkondícionáló hatású összetevő. Az összetevővel leggyakrabban dezodorban és szappanokban talákozhatunk, hogy azok könnyebben csússzanak a bőrön, illetve a hajápolási termékekben megkönnyíti azok száradását.

Részletesebb információ a smartskincare-en.