Dove

Ár:   700 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: abirdwithchips, Módosítva: 2013. november 12.

Kategória:   Dezodorok

A Dove Pure izzadásgátló dezodorok formulája illatmentes, bőrgyógyászatilag tesztelt és csak azokat az összetevőket tartalmazza, melyek elengedhetetlenek a 48 órás védelemhez és bőrápoláshoz. A Dove ¼ rész hidratáló krémnek köszönhetően ápolja a hónalj bőrét, miközben egész napos védelmet biztosít. Megtalálható izzadásgátló dezodor, golyós dezodor és stift dezodor kiszerelésben is.

Illatanyag-, parabén-, színezőanyag- és alkoholmentes.

browning

2019. március 2.

Azon kívül, hogy nem használ semmit, önmagában is olyan büdös tud lenni, hogy már attól rosszul vagyok. Megvettem, hogy hűű de jó, végre valami, amitől nem lesz bajom...Borzasztó nagy csalódás. :(((

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. március 2.

macskusz

2018. december 10.

Tetszik az illatmentessége, jól véd az izzadás ellen. Igaz, előtte felkenek egy olcsó Baleás roll-ont, így vált be a legjobban. 30 fokban se lettem izzadságszagú, és nem pirosodik ki a bőröm sem tőle.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. december 10.

karizsofia

2017. november 24.

Sajnos nekem sem vált be az izzadásgátló hatása,ilyen még nem fordult elő egy dezodorral sem, naponta többször kell fújjak belőle. Jó pont, hogy illatmentes és kíméletes a bőrhöz, gyantázás után sem okoz semmi kellemetlenséget.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 24.

dorqaap

2017. január 24.

Nagyon jó, hogy illatanyagmentes és nekem hatékony is, még stresszes napokon is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. január 24.

Nicu

2016. szeptember 25.

Tetszik, hogy nincs semmi illata, de viszont az izzadásgátló hatása ugyanolyan jó, mint a többié.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 25.

Petrus94

2016. szeptember 6.

Nagyon szeretem, már többször újra vettem. Én elégedett vagyok az izzadásgátló hatásával, és szeretem, hogy tényleg nincs illata, mert így nyugodtan fújhatok magamra parfümöt.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

Sunchi

2016. augusztus 10.

nagyon jó h nincsen semmi illatta mégse leszek izzadság szagú :) viszont óvatosan kell bánni mikor fújjuk mert hamar fehér hintőporos hónalj lesz :)) és hullik a hó a honnomból :D

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. augusztus 10.

kalmaniki

2016. január 7.

Imádom,hogy illatmentes, vègre találtam illatmentes deot!!! Hatèkonyan vèd az izzadás ellen, nincs kellemetlen illatom a használata mellett, nem hagy foltot a ruhán,nem csíp, nem keveredik a parfümöm illatával. Önmagában ès golyós dezodor fölè is szoktam használni. Nagyon szeretem! A golyós változatát is kipróbálom.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 7.

JudithBeauty

2015. október 6.

Sajnos nem olyan hatékony, ami az izzadásgátló védelmet jelentené, de legalább nincs benne parabén, és nem okoz foltot a ruhán. Illata semleges, alig érezni, de pont ez a jó benne, így nem kel aggódnom, hogy a dezodorom és a parfümöm illata elüt egymástól. A 48 órás hatás itt is túlzás, de összességében egy erős 4-es.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. október 6.

Annie137

2015. szeptember 17.

Végre találtam egy olyan dezodort, ami illatmentes, mivel nem szeretem azt, ha a dezodor keveredik a parfümöm illatával. Én még nap végére sem éreztem semmi büdit magamon, viszont az izzadásgátló hatása tényleg lehetne jobb is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2015. szeptember 17.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.