Dove

Ár:   Az ár hiányzik. Feltöltöm   Kategória:   Samponok

A krémet feltöltötte: pink_mint, az összetevőket feltöltötte: cicaslany91, Módosítva: 2013. augusztus 29.

Kategória:   Samponok

A Dove Split Ends Rescue Sampon, Hajbalzsam és Hajvégápoló segít helyreállítani a hajszálak szerkezetét és csökkenteni a szétvált hajvégek számát.Active Sealing Serumot tartalmaz és a sejtekig hatol. Segít simítani a hajszálak felszínét és helyreállítani a szétvált hajvégek akár 80 százalékát már a 3. használat után.

jampiangel

2016. január 4.

Kiárusításon vettem 400 ft-ért, gondoltam ennyit megér, hisz szeretem a Dove termékeket. Jó az illata, kellemesen tisztít de csodákat nem művel. Általános sampon.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. január 4.

rosa.love

2015. május 21.

Tipikus dove termék: krémes, nehéz, nagyon habzó. Nyilván nem csinál semmit a hajvégekkel,de nem is vártam. Kissé irritálja a fejbőrömet, de lehet h csak túl sokat raktam rá, ezért egyelőre nem pontozom le. Nem egy szerelembe esős termék számomra, sem illat, sem hatás,sem design szempontjából, de kifejezetten rosszat sem tudok mondani róla. Az ára a szokásos dove színvonal, pozitívum viszont, hogy nagyon kevés kell belőle (az csak az én rossz szokásom, hogy locsolom a sampont) , mert iszonyatos mértékben habzik. Ajánlani kifejezetten nem tudom, minden szempontból tucatsampon, de aztán lehet, hogy valaki pont ezt szereti.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2015. május 21.

bernadett96

2015. március 13.

Nemrég vettem meg,mert most a szőke hajszín felé vettem az irányt,igaz csak melír formájában,de a melír is elég a hoz,hogy ez ember haja roncsolódjon.így hát próba cseresznye alapon emellett döntöttem.Jól tettem,a hajam puhább ,ez már mosás közben is észrevehető.Ami még pozitívuma,hogy abszolút nem zsírosít,sőt a hajam akár 4-5 napig is bírja és tényleg használ,mert a hajamnak meg sem kottyant a szőkítés.Énn nagyon megvagyok vele elégedve. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. március 13.

fdorottya

2015. március 3.

Nagyon nagyon régóta használom már ( több mint 1,5 éve ) . Nekem nagyon bevált! Volt, hogy elfogyott a balzsamja és csak ezt használtam, ettől is könnyen kifésülhető és puha lett a hajam. Amit tapasztaltam mostanság, hogy nagyon gyorsan zsírosodik tőle a hajam. ( igaz sampon + balzsam használatakor ) Az ára ha nem akciós akkor egy kicsit húzós. Illata, állaga nekem nagyon tetszik.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. március 3.

zitaa16

2014. november 27.

Az illata nagyon jó, imádom, sokáig megmarad rajta, de nem használ. A hajam viszont selymes és puha lesz tőle. Én szeretem, újraveszem.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2014. november 27.

dorcus89

2014. október 12.

Az illata nagyon kellemes, jól habzik. Az én hajam 2-3 napot kibír emellett a sampon mellett is hajmosás nélkül. Különösebben nem vettem észre, hogy megszüntette volna a töredezett hajvégeket, de azt sem tapasztaltam hogy több lenne. Alapvetően nagyon figyelek a hajvégeimre, mert növesztem a hajam, ezért is vettem meg ezt a sampont, de használok más kiegészítő hajvégápolókat is. Megvagyok vele elégedve, szerintem megéri az árát, nem egy csodaszer, de nem tudok negatív dolgot mondani. Váltogatom a samponjaim, még keresem az igazit, de ehhez lehet, hogy visszatérek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. október 12.

adrika0417

2014. június 25.

Én már február óta ezt használom. :) Asszem 4 hónapnyi "tapasztalat" elég ahhoz,hogy jó véleményt alkossak róla. Szóval az állaga és illata az nagyon jó,imádom mert sokáig megmarad a hajamon ez a jó dove illat.:) Nálam rendesen tisztít és ami még plussz pont nála,hogy lassabban zsírosodik tőle a hajam,és sokkal könnyebb kifésülni,nem kócolódik annyira. Arra amire kitalálták,hát nem a legjobb. Nekem töredezik a hajam,nem hozta rendbe,ezért 1 csillag levonás,de bízok benne,hogy a tartós használat majd rendbehozza. Hiszen mint tudjuk ,mindenhez idő kell. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 25.

edibaba

2014. június 19.

Már kipróbáltam néhány Dove cuccot, de rá kell jönnöm, nem én vagyok a célközönségük, semmilyen termékük nem válik be. De persze időről-időre felülök egy-egy hangzatos marketingdumának, így lett ilyen samponom is. Mondanom sem kell, számomra egy nagy nulla, még csak nem is tisztít rendesen, a hajam meg valami borzalmas szénakazal lett tőle. Természetesen a szétvált hajvégeket sem állította helyre, ez amúgy is nonsense...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2014. június 19.

cintia995

2014. február 9.

Én egészen megszerettem. Jól tisztit, az illata tipikus Dove, amit imádok. A hajam nem zsirosodik tőle gyorsabban mint amúgy ( heti 2× mosok hajat), viszont pihe-puha és fényes lesz. :)
Nem mondom hogy megtartom örökre mert szeretek próbálgatni, de az nem kérdés hogy még visszatérek hozzá.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 9.

lidérc.

2013. december 17.

Annyira finom illata van! :) Nekem nem zsírosította a hajam, pedig ettől féltem. Balzsam nélkül is puha, könnyen fésülhető volt a hajam. Mellesleg nem is ezt akartam megvenni, de nem bánom, ahogy a hajam végeit nézem tényleg csinálhat valamit..:D
Egyszer szoktam vele samponozni, múltkor (nem tudom miért) 2x és eléggé viszketett tőle a fejbőröm.. Ezért csak 4 pont.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. december 17.

Antioxidánsok: Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Hydrolyzed Keratin, Niacinamide, Caprylyl Glycol
Vitaminok: Panthenol, Niacinamide, Biotin, Ascorbic Acid, Tocopheryl Acetate

Forrás: Leslie Baumann: Cosmetic Dermatology

Emulgeálószer, felületaktív anyag.

Illatanyag, potenciális bőr irritáló.