Dove

Ár:   799 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet feltöltötte: siss, az összetevőket feltöltötte: lkitti2019, Módosítva: 2019. július 6.

Kategória:   Dezodorok

Limitált kiadás

Frissítő, nyárias illattal. ¼ rész Dove hidratálókrémmel az ápolt hónaljakért.

Zsuzsi216

2020. február 4.

Sajnos nem hasonlít az illata a limitált tusfürdőére.
A hatása jó, szokott minőség.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. február 4.

Sajnos nem hasonlít az illata a limitált tusfürdőére.
A hatása jó, szokott minőség.

Nymphea

2019. június 28.

Én is valami nagyon finom és emlékezetes nyár illatot vártam, de az illattól nem vagyok elragadtatva, különös, nálam éppen határeset. Ellenben a hatása verhetetlen. Kikacsintgattam egy másik márka dezodorja felé amiben már otthon is előjöttek a szagok,, így duplán látom,
hogy nálam csak a Dove deo-k
működnek. Állják a sarat a legforróbb kánikulában is!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. június 28.

hogy nálam csak a Dove deo-k
működnek. Állják a sarat a legforróbb kánikulában is!

Detti90

2019. június 23.

Egy kicsit csalódtam, mert azt hittem, hogy valamilyen felejthetetlen finom nyár illatot kapok. Egyszerűen nem tudom meghatározni mi ez az illat, nagyon tömény, később is érzem az orromban, inkább zavaró, mint kellemes. Az izzadsággátló hatása, olyan, mint a többi Dove spray-é, azzal nincs gondom, de ez az illat... Mintha citromot, meg körtét éreznék összekeverve, de lehet, hogy csak én képzelem bele.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2019. június 23.

Antioxidánsok: BHT
Hidratálók: Dimethiconol, PEG-4

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.