Dove

Ár:   500 Ft   Kategória:   Dezodorok

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Ennie86, Módosítva: 2017. július 13.

Kategória:   Dezodorok

48 órás védelem az izzadás ellen.  0% alkohollal.

Noyko

2019. július 3.

Nagyon-nagyon megfogó az illata, az első perctől kezdve. Azonban az izzadást nem gátolta nekem, 5 perc alatt leizzadtam mellette, és ragacsosnak is éreztem. Ezt sajnáltam nagyon, a nagy kánikulára próbáltam fogni..mert annyira tetszett az illata, de beláttam, hogy nem ez a gond. Ez pedig alapvető probléma hiszen a fő dolga ez lenne..

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2019. július 3.

lizzyke

2018. december 12.

Nagyon finom,púderes az illata! Ma vettem hozzá tusfürdőt is, a kettő együtt szuper!

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 12.

krisztinamedveczki

2018. január 10.

Ez valami katasztrófa. Nem vagyok egy izzadós fajta, de ettől a dezodortól izzadtam, bűzlöttem, mint egy ló, és az illata is a nap folyamán megváltozott, büdös lett. Szeretem a Dove termékeket, de ezzel nagyon mellé fogtak. Nem ajánlom senkinek sem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. január 10.

Ancsuk

2017. november 8.

Nekem sajnos nem valt be, es az illata is tul parfumos a szamomra

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. november 8.

Nekem sajnos nem valt be, es az illata is tul parfumos a szamomra

rabiildiko

2017. augusztus 8.

Szeretem a Dove-nak ezt a kellemes , púderes , tiszta illatát.
Rendszeresen használom, nagyon meg vagyok elégedve.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 8.

Szeretem a Dove-nak ezt a kellemes , púderes , tiszta illatát.
Rendszeresen használom, nagyon meg vagyok elégedve.

DorisVicious

2017. július 16.

2006 óta ezt használom és konkrétan ez az egyetlen dezodor ami nekem bevált. Lehetett bármilyen márka bármilyen jó illata, ez az egyetlen ami egész nap tényleg teszi a dolgát. Az illatát pedig nagyon szeretem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 16.

Antioxidánsok: BHT, Tocopheryl Acetate
Hidratálók: Dimethiconol
Vitaminok: Tocopheryl Acetate

Emulzió stabilizáló, sűrűség szabályozó segédanyag

Oldószerként és sűrűség szabályozó anyagként használt szerves vegyület.