Dr.Ceuracle

Ár:   9500 Ft   Kategória:   Fényvédők
Kiszerelés:   30 ml   Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Lelőhely:   online   Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

A krémet és az összetevőket feltöltötte: dor1, Módosítva: 2020. június 5.

Kategória:   Fényvédők
Bőrtípus:   Normál, Kombinált, Zsíros
Bőrprobléma:   Pattanások (acne)

Különleges formulájú fényvédő arckrém. Centella (Cica) komplexszel, kamilla kivonattal nyugtatja a gyulladt, vörös foltokat. A japán kivi kivonata védi a bőrt a külső behatásokkal szemben, úgy mint az UV-sugárzás és a finom por, emellett antioxidáns védelmet ad a ragyogó bőrért. A Cica Regen termékcsalád az irritált, aknés és vörösséggel küzdő bőr gyógyítását veszi célba. A termékek fő aktív összetevője az ázsiai gázló, amely tigrisfűként is ismert, mivel megfigyelték, hogy a tigrisek a harci sérülésiket a növénynek dörgölőzve gyógyították.

senskin

2021. május 6.

Kombinált a bőröm, hajlamos begyulladni, Niacinamid szérumot is használok, de ez a krém becsületes a börőmre! Egyszerűen lehúzza a pirosságot, megnyugtat, kisimít és ápol. Kellemes használni, jól lehet rá sminkelni és még fényvédő is van benne! Nagyon tuti cucc! :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2021. május 6.

Pocok7

2020. szeptember 17.

Az előttem szólókhoz hasonlóan nekem is bevált. Először egy másik terméket akartam megrendelni, de láttam ezt egy insta hirdetésben és nagyon igéretesnek tűnt, így végül megrendeltem. Praktikus csőrös adagolója van, amivel a legkissebb mennyiséget is ki lehet egyszerre nyomni belőle. Maga a termék hígabb krém állag, könnyű eloszlatni és egész gyorsan felszívódik. Van egy kis enyhe illata, amit első használatnál erősnek találtam, de hetek óta tartó használat után megszoktam annyira, hogy már alig érzem. Egyébként engem a fenyőfa vagy toboz illatára emlékeztet. Mivel nem néztem meg figyelmesen az összetevőket rendelésnél, igy az illóolajról nem tudtam igy kicsit meglepett. De szerencsére nem irritált és nem is okozott pattanásokat sem. Lényegében nem tudok negatívat mondani róla. De most a purito fényvédőt (unscended) szeretném kipróbálni. Ha az nem válna ve, gond nélkül maradok ennél.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. szeptember 17.

Smafu

2020. augusztus 26.

Teljesen jó, bársonyos érzetet hagy. Nekem egy próbát megért, de túl drága újravásárláshoz.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2020. augusztus 26.

btoth25

2020. augusztus 17.

Nagyon szep az INCI listaja es isssteni konnyed a viselete de tul draga ahoz kepest hogy milyen kis kiszereles :/ ha az ar kicsit realisabb lenne akkor menne az 5 csillag de ugy erzem tulzas ez az ar egy kemiai fenyvedore. Viszont ha kicsit is lejjebb megy az ara, tuti ujraveszem🙌

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2020. augusztus 17.

Antioxidánsok: Tocopherol
Gyulladáscsökkentők: Adenosine
Hidratálók: Butylene Glycol, Glycerin, Caprylyl Glycol

Gomba- és baktériumellenes hatású tartósítószer.

Sorbitol és zsírsavak keveréke. Emulgeálószer.

További info az összetevőről a KM-blogon >>