Dr. Hauschka

Ár:   2250 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 3000 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: gelus, Módosítva: 2011. május 10.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Wellbe, 3000 Ft

Friss leheletet és egészséges fogínyt biztosít. Higítás nélkül alkalmazható. Hozzáadott  fluoridoktól és tenzidektől mentes készítmény. Fogorvosok által tesztelt készítmény.

Kizárólag biodinamikus gazdálkodásból ill. ellenőrzött ökológiai termesztésből származó válogatott összetevők.

Az illatanyag természetes illóolajokból származik.

Ár: 3000 Ft , Eladó: Wellbe
Fizetés: Online bankkártyás fizetés, átutalás, utánvételes fizetés, Szállítás:DPD futárszolgálattal, DPD csomagpontra
libelle88

2018. február 16.

Nagyon szeretem, nincs béna mesterséges íze (mint kommersz barátainak), eddig ez vált be a legjobban a kipróbált szájvizek közül, és még az ára is teljesen ok.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2018. február 16.

szelvia

2017. február 28.

Nagyon szeretjük ezt a szájvízet. Kellemesen frissítő gyógynövényes íze van. (Engem a régi Negro ízére emlékeztet.) Már több alkalommal újra vásároltam. :)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

CBlue

2016. június 22.

Szeretem, nagyon jo hatasu a foginyre es friss erzest ad. Gyogynovenyes izu. Rendszeresen hasznalom ujra es ujra. Viszonylag sokaig tart, gazdasagos. Valoban jo fertotlenitesre is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

micirpicir

2016. március 22.

Nagyon szeretem,többször újravettem. Kellemes friss érzést, tiszta érzetet ad. Nem mentolos, gyógynövényes ízű,elismerem ez szokatlan lehet. A fogakat szerencsére nem színezi, fogínyproblémákra, aphtákra is nagyon hatásos. Én torokfájásra is használtam.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

natasa

2015. augusztus 30.

Én nem érzem mentolosnak, inkább gyógynövényes, kanalas orvosság íze van. Tetszik, hogy nem marja szét a számat, friss lehelet marad, biztosan jót tesz az ínynek, fogaknak. Elég kiadós mennyiségnek tűnik, szépek az összetevők. Ár-érték arány kimondottan jó, a márka áraihoz képest pláne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. augusztus 30.

rikiki25

2014. június 19.

Erős mentolos, szuper illata van. Valóban fertőtlenít, nagyon jó az ínyre. Sokáig kitart, így árban sem vészes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. június 19.

Meriel

2013. január 16.

A ritkán jelentkező fogíny problémáimat 1-2 öblítéssel azonnal orvosolja. Az egyik bölcsességfogam is türelmesen nyomakodik kifelé évek óta, amikor érzem, hogy aktív, rögtön elkezdem használni és kiválóan megnyugtatja.
Szájvíz ide vagy oda, de én bizony már kidörzsölődött, sebes bőrfelületet is töröltem át vele vattára cseppentve. Remekül fertőtlenítette és megnyugtatta a bőrömet.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. január 16.

sammy

2011. december 21.

Szerintem hatásos és hauschkához képest igazán türhető ára van.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. december 21.

Szerintem hatásos és hauschkához képest igazán türhető ára van.

gelus

2011. május 4.

Én nagyon szeretem, mert rendkívül gazdaságos, friss leheletet eredményez és védi a fogakat meg a fogínyt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2011. május 4.

Antioxidánsok: Salvia Officinalis Extract
Hidratálók: Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

Orvosi zsálya kivonat, mely hatásos antioxidáns. Kámfor és fenol (illatanyagok) tartalma miatt azonban potenciális bőrirritáló.

A vérontó pimpó kivonata. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó hatású összetevő. Gyulladáscsökkentő hatása miatt szájvízekben is használják, fogínygyulladás kezelésére.

A vadgesztenye kérgének a kivonata. Az Cosing hivatalos funkció besorolása szerint bőkondícionáló, tonizáló, összehúzó hatású összetevő.  Növényi hatóanyag, elősegíti a gyógyulást, a bőr értágulataira összehúzó hatással van, meggyorsítja a vérelvezetést. Ausztriában 3% fölötti koncentrációban gyógyszertárköteles.

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

A szomáliai balzsamfa kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló hatású anyag. A mirhának fertőtlenítő, gombaölő hatása van, különösen hatékony a szájnyálkahártya és a gége betegségeinek kezelésében. Külsőleg ugyancsak jó tulajdonsága miatt alkalmazzák sebgyógyulás elősegítésére és sebfertőtlenítésre. Paula Begoun szerint a benne található illatanyagok potenciális bőrirritálók, és még kevés tanulmány van arra vonatkozóan, hogy valóban hatásos az összetevő.

Nátrium-magnézium-szilikát. A kozmetikumokban kötőanyagként használt (binding agent, segíti a többi összetevő egymáshoz kötődését).

A propolisz egy ragacsos, gyantás anyag, amit a méhek a kaptár védelmére gyűjtenek a baktériumok ellen. A propolisznak a bőrön is baktériumellenes és gyulladáscsökkentő hatása van.