Dr. Hauschka

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Hajápolás
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 4550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: Castia, Módosítva: 2011. június 20.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Hajápolás
Vedd meg online: Wellbe, 4550 Ft

A fejbőr működésének zavara okozhatja a haj szárazságát, töredezettségét, korpásodását, de erőteljes zsírosodását is. A Dr. Hauschka Neem hajvíz regenerálja, megeleveníti a hajhagymákat, a fejbőrt, így kiegyenlítő, harmonizáló hatása van bármilyen egyensúlytalanság esetén. Szabályozza a fejbőr funkcióit, segít megelőzni a korpásodást és hajhullást, erősíti a haj növekedését, normalizáló hatással van a fejbőr zsírtermelésére, a vékonyszálú hajnak teljességet kölcsönöz.

Összetevők: víz, alkohol, neemlevél, csalán, árnika, nyírkéreg, körömvirág, vadgesztenye, borágó- és bojtorjángyökér-kivonat, rozmaringolaj, éterikus olajok.

Ár: 4550 Ft , Eladó: Wellbe
Rosefan

2012. július 10.

Nekem jó volt nagyon, (hajnövesztésre vettem). Jó érzés volt a fejbőrömön, mintha erősödtek volna is a hajszálaim,csak sajnos drága, így nem vettem újra, és nem tudom kúra szerűen alkalmazva mennyire hatásos. Lehet hogy újra veszem, és kipróbálom hosszabb távon is.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2012. július 10.

zsu044

2012. január 8.

Szia "Pestinő"! :)

Hogyhogy nem merted fennhagyni éjjelre? Ez egy öblítést nem igénylő hajvíz. Én kb. 1 éve használom folyamatosan, minden hajmosás után a fejbőrbe masszírozva. Nagyon vékonyszálú/zsírosodó a hajam, valóban picit megemeli a hajtövet. Az egyetlen "hiba", hogy nagyon gazdaságtalan, ha a saját üvegéből locsoljuk, így én mindíg áttöltöm egy spricnis flakonba, így nagyon sokáig elég.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2012. január 8.

Szia "Pestinő"! :)

PestiNő

2011. július 2.

Nagyon sokáig tartott, míg elfogyott, de már a végén untam :) Nekem száraz hajra volt jó, főleg nyáron, mikor az ember enyhén nedves hajjal is fel alá tud mászkálni. Éjjelre sosem mertem fennhagyni. Időigényes, de megéri, kicsit különös az illata, de nem marad benne a hajban.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2011. július 2.

Antioxidánsok: Betula Alba (Birch) Bark Extract, Aesculus Hippocastanum (Horse Chestnut) Extract
Gyulladáscsökkentők: Betula Alba (Birch) Bark Extract

A nyírfa kérgének a kivonata, ami nagy mennyiségben tartalmaz Betuline-t és Betulinic Acidot, kémiai összetétele pedig igen hasonló az aszpirinéhez. Paula Begoun szerint hatásos antioxidáns, viszont összehúzó tulajdonsága révén nagy mennyiségben irritáló hatással lehet a bőrre. E szerint a kutatás szerint in vivo tesztek alapján az összetevő segíti az egészséges epidermisz (hám) fenntartását, ezáltal képes növelni a száraz bőr hidratáltságát és csökkenteni a fokozott mértékű transzepidermális vízvesztést.

Borágóból kivont olaj. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint emollinet és bőrkondícionáló hatású összetevő. A truthinaging információi alapján hűsítő, gyulladáscsökkentő hatása is van a bőrre - csökkenti a bőrpírt, és nyugtatja a sérült, irritált szöveteket, emiatt gyakran együtt használják olyan erőteljesebb hámlasztó összetevőkkel, mint pédául az AHA vagy a retinoidok. Az összetevő az egyik leggazdagabb forrása az esszenciális zsírsavaknak, ezért segíti a bőr rugalmasságának és a barrier funkciójának megtartásában.

A rozmaring leveléből készült olaj. Lásd rozmaring.