Dr. Hauschka

Ár:   7500 Ft   Kategória:   Szérumok, Kezelések
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 8295 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2017. június 7.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Szérumok, Kezelések
Vedd meg online: Wellbe, 8295 Ft

Hagyja, hogy a bőr szabadon lélegezzen, és serkenti annak természetes megújulási folyamatait. Segítséget nyújt a bőrnek a regenerálódásban és a természetes egyensúly helyreállításában. Az illatos, almaszirmot és almatermést tartalmazó összetétel támogatja a bőr ritmusát, és társként kísér az éjszaka folyamán. A varázsmogyoró-kivonattal kiegészítve a szérum erősíti a bőrt, amely reggel megújulva, frissen ragyog.

100% natúr-, ill. biokozmetikum, NATRUE- és/vagy BDIH-tanúsítvánnyal

Ár: 8295 Ft , Eladó: Wellbe
20 ml kiszerelés
Aisa

2017. november 14.

Végre nyertem egy tesztelést! Úgy örültem neki, mert szinte minden tesztelésre jelentkeztem, de eddig soha nem voltam olyan szerencsés, hogy ki is sorsoltatok.
Hát, lassan elfogy a termék, de egyszerűen nem tudtam igazán megszeretni. Nekem bejön az illata, az is, hogy gyorsan beszívódik a bőrömbe, és tényleg kevés kell belőle. Ha túl sokat kentem fel belőle, akkor maszkszerűen le lehetett húzni a bőrömről.
De kb. ennyi. Semmi extra...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. november 14.

De kb. ennyi. Semmi extra...

masiki

2017. október 20.

Itt nyertem a terméket és nagyon örültem a lehetőségnek. Köszönöm :)
Arcápolási rutinomban a natúr termékeket preferálom pedig szerencsére abszolút normál bőröm van és igazából bármit rákenhetnék, azt hiszem kevés dolog okozna problémát.
Ez a szérum felkenéskor nagyon kellemes, hűsítő érzetet kelt az arcon, nekem az illata is tetszik de miután megszárad úgy éreztem húzódik a bőröm ezért éjszakai krémmel együtt használtam a továbbiakban. Biztos táplálja a bőrt mivel nagyon jó összetevőkkel büszkélkedhet de nem vettem észre pozitív változást a használata közben sajnos, ezért teljes áron nem venném meg. Annak viszont nagyon örülök, hogy kipróbálhattam. :)

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. október 20.

Itt nyertem a terméket és nagyon örültem a lehetőségnek. Köszönöm :)

Ascyra

2017. július 13.

cherry19 és deccs91 leírásait én összefűzöm és kb. leírom ugyanazt. De komolyan!

Kezdjük: ritkán használok ilyen prémium kategóriájú terméket, ezért nagyon örültem, amikor kisorsoltatok és én is kaptam egyet tesztelésre. Köszönöm!
A jó tulajdonságai: fantasztikus az illata! Nagyon szeretem a hauscka termékek illatát, mert decent, nem erőszakos, nem kínoz sokáig. A termék bőrbe szívódása után csak valami enyhe rózsaillat, de az is nagyon halványan kering, majd el is illan. Szerintem ilyennek kell lennie egy krémnek! Illatra mindenképp.
Az állaga szintén fantasztikus: hűs zselés állagú, könnyű, vizes alapú. Kb. 1-2 másodperc alatt felszívódik. Kevés kell(ene) belőle, de én mindig többet használtam, mert azonnal felszívódik és nem éreztem, hogy lenne rajta valami. Majd néhány perccel később:
A rossz tulandonságai: húzó érzés, aminek először úgy örültem, hogy szinte ujjongtam: végre! nem lesz ránc! - Aztán a húzó érzés eltűnik, és felvátja az, hogy végig olyan érzésem van, egészen elalvásig, mintha maszkot viselnék. Van egy réteg, ami felkerül. Reggel az arcmosáskor pedig lekerül. Egy fura, csúszós érzés, mikor kézzel bevizezem az arcom, egész groteszk volt elsőként átélni. Megszokható ugyan, de semmiképp nem kellemes.
Változást az arcomon talán annyit tapasztaltam, hogy nem annyira fáradt reggelente, mikor tükörbe nézek (keveset alszom), viszont, a saját hidratálómmal ez kiküszöbölhető, tehát ezen hiába segít. Ugyanis, muszáj hidratálni smink alá, mert azzal már nem birkózik meg (igaz, nem is erre találták ki, nem ez a dolga). Én biztosan nem venném meg, és nem csak az ára miatt, viszont nagyon köszönöm, hogy kipróbálhattam!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 13.

cherry19

2017. július 10.

Szintén itt nyertem, de az átütő illata miatt nem bírom rávenni magam, hogy napi szinten használjam. Mintha parfümzselé lenne vagy nem is tudom, elsőre agresszív, de kellemes illata van, 2 perc múlva szabályosan rosszul vagyok tőle. Kicsit a Bioparox illatára emlékeztet..A hatása szerintem semmi extra, sőt, mintha szárította volna a bőröm és furcsán ragad felvitel után (pedig nem használok belőle sokat), mintha egy filmréteget képezne az arcomon. Próbáltam rárétegezni hidratálókrémet (the ordinary-nmf), de összekukacosodott ez alatta és így nagyon nehéz bedolgozni bármit is, most belekeverve próbálgatom, így egész kellemes. Hát nem tudom, egyelőre 2*, mert ugyan a használat macerás és émelyítő, de legalább nem lettek nagy, gyulladt pattanásaim tőle, majd még frissítek.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín |  Korcsoport: 18-24 |  Dátum: 2017. július 10.

deccs91

2017. július 7.

Annyira szerettem volna jókat írni, hiszem nyertem a tesztelést, de egyszerűen semmilyen hatást nem érzek. Tényleg nagyon könnyű a használta, bár nekem kicsit túl folyós, párszor túl sokat nyomtam ki, de megszokható. Használta után viszont tényleg olyan, mintha egy lehúzható maszk lenne az arcomon, nagyon feszül és viszket, olyan érzés, mintha nem kapna az arcom levegőt. A reggeli arcmosásnál érzem, hogy még rajta van, mikor mosom le olyan, mintha krémet mosnék le, ez biztató volt, gondoltam utána nagyon puha lesz az arcom, de semmit nem érzek, sőt, az alapozó alá duplán kell hidratálnom, mert szárítja a bőröm. Sajnálom nagyon, hogy nekem nem vált be, de a lehetőséget nagyon köszönöm!

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. július 7.

Vanília

2017. július 5.

Itt nyertem tesztelésre a szérumot - köszönöm!:) - és két hete használom minden este. Alapos tisztítás után vittem fel és az első pár napon elég is volt egyedüli esti/éjszakai kezelésként, utána viszont érdekes módon felszívódás után elkezdett kicsit húzódni a bőröm és kívánta az éjszakai krémet plusz rétegként. A szérum könnyen felvihető, kis adag is elég belőle, gyorsan felszívódik, kellemes, kicsit gyógykrém-szerű illata van, ami nekem nagyon tetszik, mert azonnal bizalmat kelt az összetevőkkel szemben - megjegyzem azok szépek is (nem értek hozzá, de a varázsmogyoró és az almavirág puszta említése lelkesedést váltott ki belőlem). Semmi irritációt nem tapasztaltam - pedig az allergiám sajnos gyötör nyáron - és ez nagy dolog nálam, mert ezzel ötössel átment az érzékenység-vizsgámon. Másnap reggel különösebb sugárzást vagy frissességet egyelőre nem tapasztaltam, de ez nem von le a szérum értékéből. Összegezve a tapasztalataim a szérum nagyon kellemes állagú és illatú, szép, természetes összetevőket felsorakoztató könnyű éjszakai krém, ami ideális érzékeny bőrre is. Abszolút meg- és kiérdemli az öt csillagot!

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2017. július 5.

Anriette

2017. július 1.

A terméket tesztelésre nyertem innen. Zselészerű állaga van, felvitel után könnyed, jól hidratált érzést ad a bőrnek. Gyorsan beszívódik illetve valamikor úgy érzem , hogy egy vékony filmréteget képez a bőrön ami nem zavaró! Reggelre valóban kipihentebb, kisimultabb arcot eredményez. Nem csip, nem irritál sőt nekem nyugtatja is a bőrt! (pedig nagyon érzékeny és szemkörnyékre is tettem). Az illata friss, nyárias üde, A bőrömnek egy felüdülés estére. Meglepő, hogy nekem száraz érzékeny bőröm van és emiatt eleinte aggódtam is h kevés lesz a bőrömnek de ez a könnyed zselé szépen hidratálja és megszépíti a bőrt, ÉS az arc kipihentebbnek tűnik reggelre.Több mint egy hete használom, nagyon kevés elég belőle. Nyárra ideálisnak tartom a használatát éjszakára a bőr nem fullad, hidratált és lélegzik és reggelre tényleg kisimultabb arcot eredményez. Meg vagyok vele elégedve, a használata is kellemes, de legfőképpen a "reggeli kisimult arc hatás" - nak örülök ami szembetűnő.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. július 1.

szandracska

2017. június 27.

Itt nyertem tesztelésre, múlt héten kedden kaptam meg, tehát egy hete használom. Az eddigi tapasztalataim: könnyű textúrája van, az illata kellemes, bár nekem picit alkoholos amikor felkenem (épp ezért a szemkörnyékét érdemes kerülni vele), könnyen beszívódik. Egyébként nem okozott irritációt, pedig elég kényes az arcom.
Összességében szerintem nagyon jó kis szérum, sokkal kipihentebbnek tűnik az arcom, amikor ezzel kenem be, és ebben a melegben ez pont elég estére. Egy tubus szerintem nagyon sokáig elég, mivel kis mennyiség is elég belőle (ezt egyébként a hozzácsatolt katalógus is ajánlja).

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. június 27.

promoc

2017. május 23.

könnyű textúrájú, vizes állagú szérum, mely nekem a melegebb idő beköszönttével pont elegendő éjszakai ápolást nyújt. Az illata tipikus Hauschkás, kellemes, összességében szeretem és ajánlom.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. május 23.

Tvylvis

2016. november 16.

Összességében szeretem a márka termékeit, és igen nagy pozitívumnak tartom, hogy szinte minden termékből lehet mintát venni. Szerencsére ebből a szérumból először mintát szereztem be, számomra ez a termék totál pénzkidobás. Konkrétan ennyire rossz szérummal már régen futottam össze. Felkenéskor kellemes, folyós, átlátszó szérum, kissé rózsás Hauschka illattal. Harminc másodperc után azonban sivataggá szárította a bőröm, ráadásul még húzódott is. Olyan érzés, mint régebben ezek a kezdetben folyós, aztán megszáradó, lehúzható maszkok. Persze utólag okosabb vagyok, elnézve az összetevők második helyén tanyázó alkoholt. Száraz, de szerintem normál bőrüeknek sem megfelelő. Mindenképpen szerezzetek próbát, ha tudtok, mielőtt megvennétek nagyban.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. november 16.