Dr. Hauschka

Ár:   6800 Ft   Kategória:   Sminkek arcra
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: natasa, Módosítva: 2018. október 21.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online

Wandus

2018. október 20.

Nagyon jó púder, abszolút láthatatlan és szép matt lesz az arcbőröm több órán át. A natúr hatást kedvelem, nem szeretem a maszkszerű sminket, ezért nekem ez pont tökéletes.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. október 20.

vrita90

2017. december 17.

Nekem haromszog alaku dobozban van meg, de ugyanezen a neven fut es ugyanezek az osszetevok, ugyhogy szerintem jo helyre irok ;)
Imadom, nagyon jo. Nem poros a finishe, tokeletesen igazodik a vilagos arcszinemhez, egesz nap tart. Korrektorjat es ezt a pudert hasznalom, teljesen vallalhato fejjel tudok kimenni az utcara, pedig most epp nagyon ramaty allapotban van a borom.
Lelegzik alatta az arcom, nem okoz mitesszereket/pattanasokat.
Mindenkeppen ujraveszem.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 17.

Lelegzik alatta az arcom, nem okoz mitesszereket/pattanasokat.
Mindenkeppen ujraveszem.

moretti87

2017. október 21.

A legjobb porpúder amit valaha próbáltam, kb egy egy éve használom, sose válnék meg tőle, a zsíros bőrűeknek áldás, nem ül meg az arcon, nem okoz pattanást, csak teszi a dolgát és kész

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 21.

Naturbella

2017. augusztus 30.

Régóta megvan, de csak a szemkörnyékre, a korrektor fixálására használom, mert egész arcon nekem mitesszereket okozott. Azt szeretem viszont benne, h tényleg igazodik a bőrszínemhez, valóban nem nézek ki múmiának, mert túl világos lenne, vagy igénytelennek, mert túl sötét. Csak ezért 3 pont, mert az ára a sem túl baráti.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. augusztus 30.

Nancika

2016. szeptember 6.

Szerintem ez a termék a púderek púdere. Persze, ezt Dr. Hauschka fanatikusként lehet kicsit elfogultan mondom, de annyi terméket próbáltam már, és az én kombinált bőröm annyira könnyen hámlik a púderektől, hogy egyszerűen imádom, hogy ennél ilyen nem fordul elő, természetes hatású, tartós, kellemes viselni, könnyű használni, mégis tökéletesen teszi a dolgát, és nem megyek át tőle kígyóba. :) Az összetétele is csillagos ötös. Mi kell még? Viszont most, hogy egy ideje újra ezt használom, elgondolkoztam rajta, hogy lehet, vissza kellene mennem, és lepontoznom az Alverdéket eggyel rosszabbra, mert igazságtalan, hogy azok is 5 csillagot kaptak (bár igazából azok érdemelnek 5 csillagot, ez meg legalább 10-et érdemelne)... De végül nem teszem, mert mindegyik jó, csak máshogy. Azok árban jobbak, ez pedig teljesítményben. :)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. szeptember 6.

CBlue

2016. június 21.

Nagyon jo minosegu puder, szep a boron. Idonkent ujra kell puderezni, mert atfenylik. Jo minosegu a puffni is, ami benne van, azzal vagy ecsettel viszem fel. Selymes, kellemes erzes viselni es tetszik a kifejezetten erzekeny boromnek.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

micirpicir

2016. január 18.

Mindennapi rutinom része,hogy a sminkelést ezzel a termékkel fejezem be. Fixál, természetes hatást nyújt,és jó sok van benne.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. január 18.

zsooofi

2015. április 20.

Nagyon szeretem, számomra tökéletes hatást lehet elérni vele! A hozzá adott púderpamaccsal pont a megfelelő fedő mennyiséget tudom felütögetni a problémás T zónába, máshova nem is kell. Csak ajánlani tudom mindenkinek. Nekem már egy éve megvan a doboz, mindennapi használattal még mindig nem fogyott el!!!

Update: A 12 gramm miatt szeretem továbbra is és mert ár-érték arányban megfelel. T vonalban hajlamos vagyok 3-4 óra múlva kifényesedni a púder mellett is, de nem tudom, hogy ez a bőröm, a BB krém vagy a púder hibája...

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. április 20.

annama

2013. június 4.

A barátságos összetétele és ára miatt vettem (chanel helyett), és nem rossz, de azért nem lesz olyan szép a hatás, mint a "high-end" termékekkel.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. június 4.

rikiki25

2013. február 16.

Én néhány napja használom ezt a púdert a hauschka alapozóval együtt. Nagyon jól mattít és fixálja az alapozót, talán van egy kis fedése is, de tényleg tud sápasztani, úgyhogy fogok kenni előtte egy kis pirosítót vagy bronzosítót. Inkább kevesebbet kell belőle felvinni, de még én is a kísérletező fázisban vagyok. Az biztos, hogy sokáig elég lesz, nem olcsó termék, de megéri rá beruházni, mert lélegzik alatta a bőr, így nem jönnek utána a pattik, mint sok kőpúder után.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2013. február 16.

Antioxidánsok: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Gyulladáscsökkentők: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract
Hidratálók: Camellia Sinensis (Green Tea) Leaf Extract

Szilícium dioxidot tartalmazó üledékes kőzet, melyet fehér por formában tartalmaznak a kozmetikumok és dörzsölő, bőrradírozó anyagként szolgál.

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.