Dr. Hauschka

Ár:   7120 Ft   Kategória:   Hidratáló krémek
Lelőhely:   patikák   Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online a Wellbe-n 1250 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: rita.maarouf, Módosítva: 2015. március 3.

Lelőhely:   patikák
Kategória:   Hidratáló krémek
Bőrprobléma:   Túlérzékenység
Vedd meg online: Wellbe, 1250 Ft

Rendelkezik híres elődje ápoló tulajdonságaival, mégis könnyebben beszívódik és – kevesebb zsírtartalmának köszönhetően – nagyon könnyen elosztható a bőrön. Illatozó rózsakölteményhez hasonlít. A harmonizáló és vitalizáló rózsa sokrétű feldolgozásával – rózsavíz, értékes éterikus rózsa olaj, rózsaszirom-viasz, ritmizált kivonatok rózsasziromból és csipkebogyóból – a bőr nedvességfolyamatait szabályozó, regenerációját támogató nappali ápoló készítmény született. Az erősítő kompozíció stabilizálja a bőr természetes ritmusait. A benne lévő avokádó, mályvagyökér, szezám-, mandula- és búzacsíraolaj támogatja a bőrt, hogy meg tudja őrizni a nedvességtartalmát. A kiegyenlítő hatású nyúlszapuka kivonat megnyugtatja az irritált, kivörösödött bőrt, a rózsaviasz és méhviasz védik a külső hatásoktól.

Ár: 1250 Ft , Eladó: Wellbe
5 ml próba kiszerelés
Ár: 7260 Ft , Eladó: Wellbe
30 ml kiszerelés
pici24

2018. december 11.

Kb. két hete használom a krémet. Könnyed krém, mely nagyon gyorsan beszívódik a bőrbe, azt nem nehezítve el. Nap végéig hidratál, és este sincs zsíros érzése a bőrömnek, mint oly sok krém után volt, akár már a reggeli krémezést követően. A rózsaillat nekem picit intenzív, de az hamar elillan.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. december 11.

Agi0819

2017. december 5.

Meg csak par napja használom a krémet, de könnyen beszívodik es kellemes az illata is.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. december 5.

Matilda

2016. június 30.

Odavagyok az illatáért és szerencsére sokáig érzem az arcomon. Kombinált bőrömre csak éjszakára használom ha ramatyabb a bőröm vagy télen ha ki van száradva, mert amúgy mindennapi használatra nekem sok lenne. Tetszik a csomagolása, csak kár hogy addig szép amíg meg nem nyomja az ember.
Pár száz forintért sikerült hozzájutnom, de teljes áron biztos nem venném meg.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. június 30.

Pár száz forintért sikerült hozzájutnom, de teljes áron biztos nem venném meg.

CBlue

2016. június 21.

Sok evig hasznaltam, finom illatu, konnyen beszivodo, de megis taplalo krem, sokaig eleg. Szuper osszetevok.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 21.

Ancsi81

2015. július 14.

Az illata ás állaga fenséges. Gyorsan beszívódik. Sajnos azonban az én bőrömre kevés volt.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Pigmentfoltok |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2015. július 14.

SB

2014. május 22.

Nagyon jó krém.Megfelelően hidratálja a vízhiányos bőröm, nem hagy zsíros, ragadós érzést a bőrön, hamar beszívódik. Az illata erős, szóval, aki nem szereti a rózsa illatát, inkább keresgéljen tovább.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 22.

rikiki25

2014. május 2.

Ez az egyik legjobb nappali krém, amit valaha próbáltam! Remekül hidratál, imádom az illatát, hamar beszívja a bőr, nem hagy zsíros érzetet. Nekem elég télen is. Nyáron kevesebb mennyiséget viszek fel és nedves bőrre kenem.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. május 2.

beva

2014. február 28.

Pár hónapja kezdtem el használni és nagyon elégedett vagyok vele. Könnyen és gyorsan beszívódik, nagyon finom tapintású utána bőr, jól hidratál. Az illata is igazán kellemes, természetes, tényleg rózsaillata van :)
Az első pár hétben még egy másik lemosót használtam hozzá (Bioderma H2o-t), mert meg volt kezdve és sajnáltam volna kidobni ... Miután elfogyott váltottam a Dr. Hauschka tisztító tejre, mellyel együtt még inkább elégedett vagyok ezzel a krémmel.
Ráadásul most rábukkantam egy webshopra, ahol cc pontokért kedvezményesen tudtam beszerezni :)
Ami nem mellékes, mert az átlagnál magasabb árfekvésű. Bár, ha mindent összevetünk (összetevők, nagyon jó a bőrömnek, sokáig elég), akkor nem is annyira drága.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 45-54 |  Dátum: 2014. február 28.

natasa

2013. október 19.

De fura, nekem meg pont nyárra kiváló: könnyű és megfelelően hidratál. A bőr beszippantja, semmi zsíros érzet nem marad utána. Jól lehet sminkelni is rá. Jellegzetes Hau-illattal. Én szeretem.
Hűvösebb időben már nekem kevés, sajna. De ettől függetlenül ötös.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. október 19.

Hűvösebb időben már nekem kevés, sajna. De ettől függetlenül ötös.

rata.sum

2013. március 23.

Szeretem ezt a krémet, bár nyárra sok. Nagyon jól beszívódik, nem hagy semmilyen réteget a bőrön. Remekül hidratál, nem irritál. Az illata is finom. Egyedül az ára az, ami ellene szól.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Bőröregedés |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2013. március 23.

Hidratálók: Persea Gratissima (Avocado) Oil

fehérmályva, vagy más néven orvosi ziliz gyökeréből készült kivonat. Kozmetikumokban bőrkondícionálónak használják. A fehérmályva kivonata főként gélesedő szénhidrátokat, és flavonoidokat tartalmaz, ami miatt erős gyulladásgátló, bőrpuhító tulajdonságú lesz. Néha még hidratáló effektust is tulajdonítanak neki.

Nyúlszapuka vagy réti nyúlhere kivonata. A CosIng besorolása szerint bőrkondícionáló, a CosDNA szerint pedig gyulladáscsökkentő, szövetösszehúzó összetevő. A Dr. Hauschka honlapja szerint a nyúlszapuka kivonat méregtelenít, csökkenti a duzzanatokat és segíti a sebgyógyulást. Normalizálja a zsíros, száraz és irritált bőrt is.

Bentonite 0 0

Növényi kivonat, melyet illatanyagként használnak a kozmetikumokban.

Rózsavirágból előállított viasz. A CosIng besorolás szerint maszkoló (nem kívánt ízt, illatot semlegesítő) segédanyag. A Dr. Hauschka honlapja szerint viszont a rózsaviasz egy könnyű, légáteresztő réteget képez a bőrön, mely így védi a bőrt a káros külső hatások ellen.