Dr. Hauschka

Ár:   3950 Ft   Kategória:   Tusfürdők
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --

A krémet és az összetevőket feltöltötte: hajasbaba, Módosítva: 2014. január 31.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Tusfürdők

Harmonizál és kiegyensúlyoz.

A virágok királynőjének illata már önmagában harmóniát hordoz, titokzatos és egyben fenséges. A rózsa megnyilatkoztatja a természet tökéletességét, mely a tusfürdő által is tapasztalható.

Kiszerelés: 200 és 10 ml

Hunnor25

2017. november 26.

En is ados vagyok egy velemennyel. 😊Eleg szaraz a borom,nem nagyon tapasztaltam extra hidratalast a tusfurdo reszerol,viszont nem is szaritott szerencsere.Az illataval viszont ki lehetne kergetni a vilagbol,akarhanyszor hasznaltam,valahogy mindig arra a korszakra emlekeztetett amikor tizenevesen a buszmegalloban alltam a nyugdijas nenikekkel...:D Az incije viszont szep,nagymamam is meg van elegedve vele,ugyhogy kap 3 csillagot.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 26.

classycat

2017. november 2.

Én is termékmintát kaptam belőle, most fogyott el. Nekem is tetszett az illata, kellemesen rózsás, a tusfürdő maga nem szárított, de nem is vettem észre, hogy hidratált volna. Kellemes volt használni, de magamtól nem venném meg.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. november 2.

Malachite

2017. október 13.

Régóta adós vagyok ezzel a véleményezéssel, én nyertem meg itt a KM-en a próbapéldányt még korábban :). Bár nem annyira szeretem a rózsa illatát semmiben, mégis kellemesnek mondanám ebben a termékben. Nem marad meg a bőrön sokáig, nem különöseben szintetikus, nem szárít jobban az átlagos tusfürdőknél. Érzékenyebb bőrfelületekre alkalmatlan, nagyon csíp, pedig nem érzékeny a bőröm egyáltalán, elég rendesen tele van tolva parfümmel. Szerintem egy átlagos teljesítményt nyújtó termék átlag feletti árral, viszont akik egy nem művi rózsa illatú natúr tusfürdőre vágynak, és nem restek nagyobbra nyitni a tárcájukat, azok adhatnak neki egy esélyt :) Köszönöm, hogy kipróbálhattam.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. október 13.

fairyqueen

2017. szeptember 26.

Termékmintát kaptam belőle nyereményjáték részeként :) Nekem kifejezetten tetszett a rózsás illata, nagyon kellemes, "minőségi" termék. Nem allergizált, de sajnos amiatt, hogy nem habzik eléggé (mondjuk legalább szulfátmentes..), sokat kell belőle használni, így ár érték arányban már nem olyan vonzó, nem venném meg. 200 ml nagyon hamar elfogy :/

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. szeptember 26.

Tildi

2017. június 12.

Jó lett volna ha nagyobb kiszerelést kapunk, mert ez a pici 30 ml-es minta hamar elfogyott :) Én szeretem a rózsás illatokat, szóval engem nem zavart, hogy erős rózsa illata van. Nagyon jól hidratál, semmilyen irritációt nem okozott a száraz bőrömön, tusolás után is érezni még egy ideig az illatát. Sajnos nem habzik eléggé ezért nagyobb mennyiséget kellett használnom belőle. Én csak azért vonok le egy csillagot, mert az árához képest nem gazdaságos.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pirosság (rozacea) |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2017. június 12.

kockasfulu

2017. május 29.

Sűrű és kellemes tapintású termék, viszonylag sokáig kitart. A bőröm érezhetően puhább lesz tőle, sőt, az én száraz bőrömnek kifejezetten jót tett, azokat a területeket, ahol nem naponta, hanem 3-4 naponta testápolok, a használata óta nem kellett kennem. Nekem kifejezetten bejött a termék, több, mint egy tusfürdő, egy kis bőrkarbantartó tubus.

Az illata valóban nem szokványos, elsőre nagyon meglepett, de gyorsan megszoktam. Alapvetően a körömvirág dominál benne, a rózsa csak a mellékhegedűs - de tényleg rózsavirág, nem aroma illata van. Biztos vagyok benne, hogy az illata megosztó, akit nem zavar, ha erős növényillatban fürdik (engem például nem), annak mindenféleképpen pluszt adhat ez a termék.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 29.

Dianne

2017. május 15.

Terméktesztelésre kaptam a tusolóbalzsamot, de alig vártam, hogy elfogyjon. Ugyan nagyon puha, hidratált bőrt eredményez, állagra is tetszett, de az illata borzalmas, olcsó locsolókölnire emlékeztető. Az illat pedig nálam teljesen lehúzta ezt a terméket.

Bőrtípus: Zsíros |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 15.

KlaudiaZs

2017. május 13.

Sajnos egyáltalán nem lett a kedvencem, de kezdem inkább a pozitívummal, ami miatt megkapja a 3 csillagot, mert szerintem ez a leginkább fontos egy tusfürdőben, és az a hatása. Használat után nagyon kellemes érzetű a bőröm, puha és hidratált. Viszont ennek nagyon erős az illata, az egész fürdőt belengi, és utána is sokáig érezni a bőrömön, rajtam legalábbis meglepően tartós, kaptam is a megjegyzést, hogy mit csináltam, parfümöztem? Amivel bajom van, az maga a konkrét illat (inkább szag), a rózsa nálam alapból is igen kényes illatvilág, ritka az, hogy kellemesnek hat egy termékben (de előfordult már), legtöbbször túl erősnek és büdösnek találom, és sajnos számomra ez a tusfürdő az utóbbi kategóriába tartozik. Amolyan nagymama-régi-rózsás-párologtatója-ami-megposhadt-szerű. Ezen kívül ami nem jött be, hogy ez bizony nem habzik, de úgy egyáltalán nem, csak pamaccsal tudom használni, úgy viszont teljesen jól működik (bár lehet csak részemről elvárás, hogy önmagában is legyen használható, ha siet az ember). Más illattal az egyébként tényleg remek hatása és szép összetevők miatt lehet megvenném ennyiért is, viszont az a helyzet, hogy van sokkal olcsóbb tusfürdőm, ami szintén tudja ezeket, szóval különösebb pluszt nem nyújtott.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 13.

Pussycat

2017. május 5.

Tesztelésre nyertem egy kis mintát. Valóban puding állagú a termék. Könnyen habzik és viszonylag kevés elég belőle. Az illata nagyon kellemes bár fürdés után egyáltalán nem éreztem a bőrömön :( Testápolóra nekem nem volt szükségem fürdés után. Valahogy túl sok pluszt nem kaptam tőle ezért nem valószínű hogy vásárolnék ilyet mivel elég borsos az ára. Viszont kaptam egy pici termékmintát az számomra sokkal nagyobb örömöt és hatást okozott. Egy száraz bőrre való nyugtató krémpakolás. Az illata, állaga és a hatása is SZUPER! (DR. HAUSCHKA BŐRNYUGTATÓ PAKOLÁS)

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 5.

hajasbaba

2014. február 14.

Puding állagú és iszonyú finom igazi rózsa illatú tusfürdő. És ez kéremszépen habzik, legalábbis a tiszta tusfürdők között ez már igen habzónak számít. Nagyon selymes habja van, testápolóra semmi szükség. Viszont nagyon drágának tartom és csak 200ml.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2014. február 14.

Hidratálók: Glycerin, Persea Gratissima (Avocado) Oil