Dr. Hauschka

Ár:   1550 Ft   Kategória:   Fog- és szájápolók
Lelőhely:   patikák, bioboltok, online   Bőrprobléma:   --
Vedd meg online a Wellbe-n 1550 Ft-ért megnézem

A krémet és az összetevőket feltöltötte: amina22, Módosítva: 2012. november 14.

Lelőhely:   patikák, bioboltok, online
Kategória:   Fog- és szájápolók
Vedd meg online: Wellbe, 1550 Ft

Dr.Hauschka Med Sóvizes fogkrém érzékeny fogakra enyhe és alapos tisztítást tesz lehetővé a szabaddá vált, érzékeny fognyakak számára.

• eltávolítja, rendszeres használat esetén, a foglepedéket és megelőzi ennélfogva a fogkőképződést és a fogszuvasodást,
  • háromszoros, szelíd tisztítóerő természetes alapon, antimikrobiálisan ható természetes éterikus olajok ápolják a szájüreget,
  • a varázsmogyoró-víz erősíti a szájnyálkahártyát,
  • a Bad Dürrenberg-i gyógyforrásból származó természetes sóvízből készül, borsmenta és mentol nélkül készül, ezért homeopátiás kezelések mellett is alkalmazható,
  • közösen tapasztalt fogorvosokkal fejlesztették,
  • mentes kémiai-szintetikus színezőanyagoktól, illatanyagoktól, konzerváló-anyagoktól, hozzáadott fluoridoktól és tenzidektől mentes

Ár: 1550 Ft , Eladó: Wellbe
Évia

2018. június 1.

A tisztító hatása elég jó, de az íze számomra eléggé kellemetlen. Sokszor hányingerem volt a fogmosás után, mintha a gyomromat is zavarná. Az érzékeny fogamat még érzékenyebbé tette. Többet vártam tőle.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Vízhiány |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2018. június 1.

uKitti

2017. november 10.

Évek óta használjuk, érzékeny fogakra nagyon jó, megszüntette párom ínyproblémáját és az én fogérzékenységemet is. Az íze csak az első 1-2 fogmosásnál furcsa, utána már jó ízű, mentolos. Nem fehérít viszont, így mi használunk mellé más fehérítős natúr fogkrémet.

Bőrtípus:  -  |  Bőrprobléma:  -  |  Korcsoport:  -  |  Dátum: 2017. november 10.

Nessy

2017. május 10.

Valóban olyan íze van mint a sózott narancshéjnak. Nem kellemetlen, más mint a mentolos frissesség, de legtöbbször natúr fogkrémeket használok, így engem nem zavar, a habzás hiánya sem.
Legtöbbször Curaprox fogkefével használom, mostanában jobban esik így, mint az Oral-B elektoromossal.
Az én fogaimat gyönyörűen fehéríti, szépen csillognak és teljesen tiszta, fertőtlenített érzetem van.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. május 10.

szelvia

2017. február 28.

Nincs az a "hűha" érzés fogmosás után, de egyből érezhető az összehúzó hatása egy ínygyulladás illetve sérülés esetén. A szájvízével kombinálva nekem nem hiányzott a mentolos íz. A Dr Hauschka MED termékcsalád a márkához képest kedvező ára miatt is jár az 5*.

Bőrtípus: Száraz |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2017. február 28.

Zalvin

2016. október 26.

A sós íztől az első használatnál rosszul voltam... :-) De megszoktam! Igaz, pár naponta váltogatom, felváltva használom egy másik fogkrémmel, mindig mással, általában Himalaya Neem fogkrémmel, vagy most épp Lavera-val. Fehérítőhatást nem tapasztaltam, viszont a tisztító hatás és a tisztaságérzet megvan.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Pattanások (acne) |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2016. október 26.

CBlue

2016. június 22.

Nehany tubust elhasznaltam belole, de engem nem gyozott meg. Az ize es allaga, illata rendben volt, engem nem zavart. Az viszont zavart, hogy nem ereztem, hogy javitott volna barmit is az erzekeny fogaim es foginyem allapotan.

Bőrtípus: Normál |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. június 22.

micirpicir

2016. március 22.

Újra és újra megveszem, mert nekem nagyon bejött. Aki a jéghideg "mentolérzést" és nagy habzást keresi, csalódni fog. Nem habzik, az íze nekem kellemes, enyhén sós, de ugyanakkor mégis friss érzést ad. Kifejezetten rosszul esik ezután hagyományos fogkrémet használni. Természetesen a rendszeres fogorvosi látogatást nem helyettesíti.:)

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 35-44 |  Dátum: 2016. március 22.

tothpetra

2015. november 21.

Kísérletezek a natúr fogkrémek között és most erre esett a választás. Elsőre érdekes volt az íze, de meg lehet szokni és azóta is ezt használom.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Túlérzékenység |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. november 21.

munoom

2015. augusztus 19.

Tetszik. Számomra nem furcsa, hogy nincs különösebben mentolos íze, úgy érzem, jól tisztít.

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. augusztus 19.

naiva

2015. június 28.

Fogínyvérzés megszűntetése végett vettem, amire nagyon is bevált. Aztán jó pár hónap használat után hiányozni kezdett a mentolos íz. Kezdetben ezt úgy oldottam meg, hogy pár csepp, kíváló minőségű borsmenta illót csepegtettem a vízbe, amivel öblögettem. Aztán kipróbáltam a márka mentás fogkrémjét, aminek klassz, visszafogott mentaíze van. A fogínyvérzést nálam hosszú távon megszüntette!

Bőrtípus: Kombinált |  Bőrprobléma: Tág pórusok |  Korcsoport: 25-34 |  Dátum: 2015. június 28.

Gyulladáscsökkentők: Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water
Hidratálók: Maris Aqua, Sorbitol, Glycerin

Sorbitol h 1 1

A grépfút olaja. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint összehúzó, frissítő, pezsdítő, bőrkondícionáló hatású hatású összetevő.

Kovaföld. Komplex alumínium-szilikát keverék, amely több féle ásványi nyomelemet tartalmaz. A CosIng hivatalos funkció besorolása szerint  dörzsszemcseként, porok szóró- és nedvszívó képességét növelő hatású, csomósodásgátló, és kozmetikumok átlátszóságát és áttetszőségét csökkentő összetevőként használatos. Erős nedvszívó hatással bír, ezért gyakori összetevője különféle arcmaszkoknak.

Kaolin 0 0

Masztik gumi. Hivatalos CosIng besorolás szerint felületi hártyképző és maszkoló (kellemetlen íz, illat semlegesítése) anyag. A Mastic Spa honlapja szerint a mastic serkenti a kollagén képződést, a sebgyógyulást és antibakteriális hatása is van.